Zaloguj się, aby obserwować  
Liqid

Garfield

60 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2007 o 00:36, balduran2 napisał:

Komiks i serial animowany o Garfildzie, i owszem był bardzo fajny. Ale filmy były już beznadziejne.


Nie zgadzam się z tobą Filmy były bardzo fajne choć racja Filmy Animowane były lepsze ale normalne tez dobre

Ps. Widze że wątek odżył ponownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 15:01, PapaJaguar napisał:

> Garfield jest fenomenem.
> Najlepsze są naturalnie komiksy, potem filmy animowane, a na samym końcu gra ;)
> Chyba nikt nie podał podanego obok linku http://smola.kuzniki.net/index.php?numer=56

ja podałem link do tej strony spójrz na strone wcześniej


To sry.
ALe Garfield rulez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Opery jest nawet Comic Widget, który pozwala na szybkie czytanie najnowszych komiksów Garfielda przy każdym otwarciu przeglądarki. Osobiście polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich-kupiłam dziecku Garfielda no i klapa bo buczy nie daje rady sobie z przejsciem gry czy jest moze ktos miły ko mógłby mu w tym pomóc?Utknał w sypialni dla gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem. Jestem w kropce, mam wszystko do momentu otwarcia łazienki, ogółem brakuje mi w pokoju bilardowym wszystkich puzzli, w łazięce ryby, kaczuszki i wagi. Natomiast w gazażu koła, piły, wiertarki. Wiem gdzie te żeczy są. Nie mogę otworzyć altanki, strychu ipokoju z balkonem i nie wiem jak wejść na dach żeby porozmawiać z kotką. Brakuje mi tam rynny i wiem, że jest ona na strychu. NIEWIEM CO DALEJ MAM ROBIĆ!!! POOOOOOMOOOCYYYY!!!!!!!!!!!!!!
Moje gg: 8632945, lub e-mail: big_brother@o2.pl

20070705103057

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 15:25, macior54 napisał:

garfield super postać najbardziej mi się podobał film garfield 2

Mi też :D a poszłam na niego do kina przez przypadek :P po prostu wkurzyłam się na siore wziełam kase i wyszłam z domu. Poszłam na pierwsy film jaki leciał... oczywisćie nie ma co ukrywać, że humor wrócił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak poprawić duży obraz na I piętrze? Próbowałam już chyba wszystkiego: stawałam na szafce, odkurzałam ze schodów i ani drgnie. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 17:00, fearlord napisał:

Ja teraz co tydzień zasiadam do Garfielda w telewizji, bo jedynka emituje go w pon. o
19.

No teraz jak mam wolne to dobra sprawa sobie pooglądać. Kiedyś na polsacie leciał, nagrywało się jeszcze wtedy na kasety, stare czaasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować