Zaloguj się, aby obserwować  
karo9227

colin mcrae rally 2 i 4

19 postów w tym temacie

Nie grałem w piątkę, ale słyszałem opinie, że jest gorsza od czwórki. Gry-online najnowszego Colina oceniły na ~8/10, a czwórkę na ~9/10.
Ja wiem tyle, że 4 jest bardzo dobra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 21:34, Domczak napisał:

niedlugo wychodzi najnowszy colin i wedlug recenzji ma on naprawde swietna grafe i swietna
fabułe

Colin ma świetną fabułe ??;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, może Mistrzowie Kodu wprowadzili elementy RPG, tak jak w Evolution GT - jednak myślę że dowalanie do Colina czegoś takiego jest zbędne - ta gra ma być realistyczna, a nie mieć dobrą fabułę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 23:20, RX-8 napisał:

Hm, może Mistrzowie Kodu wprowadzili elementy RPG, tak jak w Evolution GT - jednak myślę że
dowalanie do Colina czegoś takiego jest zbędne - ta gra ma być realistyczna, a nie mieć dobrą
fabułę ;P

Też mi śe tak wydaje, muszą popracować nad grafiką i modelem jazdy żeby był bardziej realistyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Coliny są fajne tylko zależy jak kto umie jeździć. Większość przejedzie sie w Colina 3 i już beznadzieja bo sie głubio skręca!
No i co z tego? Ja wole sie przyzwyczaić do warunków panujących w grze i grać a nie czekać do następnego roku na nową grę!
A tak poruwnójąc to 4 jest najlepsza fajny modle jazdy, zderzeń i lotów:D
Ale polecam gre RBR tam jest dużo lepszy model jazdy, moim zdaniem bardziej realistyczny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszytskie skończyłem, ale muszę powiedzieć że najlepiej się bawiłem z CMR 2.0. Nie wiem czemu, może dlatego że skończyłem kilka razy na PS One i kilka na PC? Ta część jest jak dla mnie najbardziej "kultowa" i przyznam że nadal zdarza mi się w nią poszarpać, czy na PS2 (kompatybilność wsteczna rulez ;P) czy też na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 09:23, RX-8 napisał:

Wszytskie skończyłem, ale muszę powiedzieć że najlepiej się bawiłem z CMR 2.0. Nie wiem czemu,
może dlatego że skończyłem kilka razy na PS One i kilka na PC? Ta część jest jak dla mnie najbardziej
"kultowa" i przyznam że nadal zdarza mi się w nią poszarpać, czy na PS2 (kompatybilność wsteczna
rulez ;P) czy też na PC :)

Colin 4 jets zajefajny kupilem go niedawno z extra gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 20:27, Domczak napisał:

ale czytalem ze chodzi o ten nowy co ma dopiero wyjsc!!!!!!!!!!!!!

Colin nie bedzie miał fabuły. I proszę bez wydzierania sie na mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 11:23, Domczak napisał:

a czy ja sie wydzieram??

A co to za wykrzykniki ?? cytuje Ciebie "ale czytalem ze chodzi o ten nowy co ma dopiero wyjsc!!!!!!!!!!!!!" i to nie ma być wydzieranie sie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Colin 2 jest bardzo dobry jeśli chodzi o realia rajdów samochodych, bo z kwesti wieków grafiką już nie poszaleje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować