• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Glucio

Taki sobie pomysł

Pytanie

Czy logicznym wydaje sie wam pomysl na aplikacje automatycznie sprawdzająca dostępność paczy dla zainstalowanych gier (to które są zainstalowane też mogłaby sama sprawdzać), które oprócz pobierania uaktualnień oferowała by też możliwość np. backupu zapisanych stanów gry (sejwów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 18.04.2006 o 16:11, Glucio napisał:

Czy logicznym wydaje sie wam pomysl na aplikacje automatycznie sprawdzająca dostępność paczy
dla zainstalowanych gier (to które są zainstalowane też mogłaby sama sprawdzać)


Taka aplkacja już istenieje. Nazywa się X-Fire. Jest to taki jakby komunikator, który inforuje twoich "friendsów" w co aktualnie grasz. Możesz tez przez niego automatycznie włączyć grę. Pokazuje też czas przez jaki grasz w te gry.
W grach pokazuje ci się okienko IN-Game i mozesz rozmawiać z ludzmi grającymi aktualnie w coś innego.

Program automatycznie sprawdza czy są patche, jest tez wiele innych programów do sciągnięcia (sejwy itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.04.2006 o 16:21, Latniak napisał:

Taka aplkacja już istenieje. Nazywa się X-Fire. Jest to taki jakby komunikator, który inforuje
twoich "friendsów" w co aktualnie grasz. Możesz tez przez niego automatycznie włączyć grę.
Pokazuje też czas przez jaki grasz w te gry.
W grach pokazuje ci się okienko IN-Game i mozesz rozmawiać z ludzmi grającymi aktualnie w coś
innego.
Program automatycznie sprawdza czy są patche, jest tez wiele innych programów do sciągnięcia
(sejwy itp.)



Ja nie potrzebuje kolejnego komunikatora. :D Tylko jakiegos spryciarza ktory mi powie ze do 2 z 50 zainstalowanych gier jest dostepne uaktualnienie (i bez smiechow ;) seryjnie mam tak poinstalowane i w wiekszosc gram) i raz dziennie (albo jak sie zmienia) spakuje sejwy i przeniesie do innego katalogu.

A pokazywanie innym w co sie aktualnie gra, lub ile czasu sie nad czyms spedza jest dla mnie wyjatkowo duzym naruszeniem wlasnej prywatnosci (podobnie jak te wszystkie wtyczki wpychajace to co sie aktualnie oglada na komunikator).


>Większość gier to już posiada w sobie automatyczną aktualizację wersji danej gry :]

To fakt. Ale trzeba uruchomic gre zeby sciagnac aktualizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.04.2006 o 16:45, Glucio napisał:

A pokazywanie innym w co sie aktualnie gra, lub ile czasu sie nad czyms spedza jest dla mnie
wyjatkowo duzym naruszeniem wlasnej prywatnosci (podobnie jak te wszystkie wtyczki wpychajace
to co sie aktualnie oglada na komunikator).


Można to wszystko wyłączyć i nie mieć żadnych firnedsów ;) Program przeszukuje wszystko co masz zainstalowane w poszukiwaniu gier. Potem można sprawdzić czy rzeczywiście są już łatki do tych gier. Wogóle nie musisz tego używać jako komunikatora :)
Podałem tylko przykłąd aplikacji która potrafi znaleźć łatki do wszystkich gier jakie posiadasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Co do autoupdate to sporo programów ma taką funkcję. Jako przykład podam XFire, All-seeing Eye i AceGain Update (co do nazwy ostatniego nie jestem pewien czy dobra pisownia).

Mi to jest w sumie nieprzydatne, bo jeżeli chce załatać gierkę to o łacie wiem na dłuższy czas przed jej opublikowaniem - po prostu śledzę uważnie newsy z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować