Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka neXt – Nowa eXtremalna jakość!

219 postów w tym temacie

Czy Heroes of Might and Magic III Złota Edycja w eXtra Klasyce neXt będzie miało intro z Ostrza Armageddonu?

Czy będzie chamsko wycięte, tak jak to było w Nowej eXtra Klasyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie bardzo ,że CDP wprowadza zmiany :) Napewno odbije się to na zwiększeniu sprzeadży :) Mam jeszcze propozycje dla CDP stwórzcie stronke o EKN tak jak to jest z NXK a bedzie jeszze lepiej.Gratuluje dobrego pomyslu i życze wiecej takich pomysłów CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 17:26, Backside napisał:

Szkoda, bo osobiscie wolałbym dołożyć piątaka i mieć coź ekstra.


Zależy, czym to "coś ekstra" będzie. Jeśli jakiś gadżer z gry to bardzo chętnie. Ale, jak jakaś niepotrzebna nikomu "pierdółka" albo, co gorsza, jakiś kupon rabatowy to chyba dobrze, że czegoś takiego CDP nie dodaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nowej serii mialy sie znalezc gry calkiem nowe i najlepsze z poprzedniej edycki XK - a tu prosze: Tactical Ops:Assault on Terror - bubel, jest, a Worms Wolrd Party brak :/ Cos mi tu nie gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 17:29, Wolvi napisał:

A gdzie moje Wormsy World Party?! ;____; buuuuu


Dadzę pewnie niebawem w jakimś piśmie :] (Armageddon w CDA juz był)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 17:30, glizda101 napisał:

Zależy, czym to "coś ekstra" będzie. Jeśli jakiś gadżer z gry to bardzo chętnie. Ale, jak jakaś
niepotrzebna nikomu "pierdółka" albo, co gorsza, jakiś kupon rabatowy to chyba dobrze, że czegoś
takiego CDP nie dodaje.


Ano właśnie zależu mi na wspominanym przez autora cytaty gadżecie. Złożony do formatu A5 plakat, mapka, druga instrukcja czy coś w tym guście, z pewnoscią stałyby się obiektem mojego porządania.
Niestety spodziewam się, że przede wszystkim byłby to sountrack (w końcu z reguły bardzo tani dodatek), którzy użytkownicy tak kochają, a który ja uznają za totalnie niepotrzebny (muzyka jest często w katologu gry, na cd czy w necie, a poza tym rzadko nadaje się do namiętnego słuchania poza grą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Zrezygnowaliśmy więc z konkursów, w których kupując określoną ilość gier z serii można wygrać kupon na pizzę,
> czy zamówić jakiś elektroniczny gadżet."

No cóż, ja za trzy gierki NXK dostałem monitor. Faktem jest, że nie bardzo chciałem w to uwierzyć, dopóki nie postawiłem go na biurku. A jednak mi się nie przyśniło :). Miły akcent.
A wracając do XKX to już dwa wydania dojdą do mojej kolekcji, o ile magikom od sklepu gram.pl uda się uporać z działaniem (a raczej nie działaniem :P) przekierowania do płatności.
A ogólnie - bardzo mi się podoba. A konkursy pewnie jakoweś też się pojawią :)) Może tym razem samochód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem wprost.... cdp mnie bardzo pozytywnie zaskoczyl i w chwili gdy pisze te slowa mam juz zamowionego gothica II i Grund Control II :) czekam tylko jak noc kruka bedzie za 20 zlociszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 17:42, glizda101 napisał:

Mam pytanie. Czy można w jakiś sposób zapłacić za zamówienie z góry, majac konto w PKO S.A.?
Bo takiej opcji tam chyba nie ma...


Jest Opcja Inteligo a inteligo to PKO BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP tak sie przejelo swoja nowa odlosna bieda-serii ze nie pochwalili sie takim o to faktem jak obecnosc w sklepie : Pro Evolution Soccer 4 na PC albo premiera AA , chco w planie nadal : Gdzies w kwietniu :D
Dziwne to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować