Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na konsole oficjalnie zapowiedziany!

104 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2011 o 22:10, Blasting_Power napisał:

Przesadzasz, bo tu nie chodzi o sam fakt istnienia lub nie danych błędów, tylko o ich
ocenę. Hmm to trochę tak jakby powiedzieć "no Metal Gear Solid 2 to świetna gra, ale
widzę pewien drobny błąd fabularny dlatego zamiast 9/10 dam grze 4/10".


Ekhem, zapominasz tylko, że swego czasu pisałem, jaka ocena moim zdaniem należy się W2. I stwierdziłem, że IMHO jest to około 8-ki. Po czym zresztą też podniósł się raban, że jak mogę oceniać tą grę "tylko" na 8, skoro to [i tutaj dopisz sobie masę wazeliny pod adresem W2 i RED''ów, która wtedy leciała].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2011 o 23:40, Blasting_Power napisał:

Ogólnie bardzo polecam, bo fabuła jest super pokręcona, choć liniowa (to nie RPG), sama
rozgrywka świetna, a do tego genialna muzyka Harrego Gregsona-Williamsa.

może, kiedyś. na SOTCa od dawna się czaję, ale chyba prędzej go kupię w zestawie na PS3 w wersji HD niż na PS2, bo mimo lat od premiery ciągle kosztuje tyle co nowa premiera na PC ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że tyle czasu oczekiwania na konsolowego Wiedźmina 2 poszły na marne... Wprawdzie będzie na Xboxa 360, ale nie na PS3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2011 o 16:36, Tenebrael napisał:

PS. A propo zbroi dla konia. T. Gop naśmiewał się z niej w wywiadzie dla GOG.pl. I w
W2 nie ma zbroi dla konia - są za to fryzurki dla Geralta....


Zbroje dla konia w Oblivionie kosztowały, a w Wiedźminie 2 zarówno fryzurki jak i pozostałe DLC są za DARMO! Czyli tak jak z DLC być powinno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować