Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na konsole oficjalnie zapowiedziany!

104 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2011 o 22:46, Gremo napisał:

Nie grałeś to sie nie odzywaj


Ja Cie zapytam : "Kiedy ostatni raz grałeś w dobrze zoptymalizowaną grę na PC?", Ty odpowiesz : "Unreal!", Ja Cie wyśmieję : "Jesteś dinozaurem który od 97 nie zaznał radości :)"

Czy grafika w Wiedźminie 2 wygląda tak jak by była robiona na konsole i tylko przypadkiem przerobiona na PC? To że akurat w grze znalazła się obsługa pada xboxa to znaczy że od razu jest do dupy gra ?

chyba już zapomnieliście jak zoptymalizowany był Wiedźmin 1!! Ale tak się złożyło że nie wyszedł na konsole i nie mogliście podrzeć ryja :P tak jak w USA wszystkiemu winni są komuniści i talibowie , w Polsce - Kaczyńscy tak w waszym świecie gier wszystkiemu winne są konsole... chyba nie muszę wam mówić jak zacofany i prostacki jest to światopogląd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 21:56, Zak napisał:

lipa bo w Polsce szacunkowo jest 1.6 do 1 posiadaczy ps3; na korzyść x360 to dostaną
half-exclusive przy którym na chwilę zapomną że na ps3 ludki beda zagrywać sie w uncharted
3 :) ....na tą chwilę CI >>> Optimus (chociaż S:GW trochę crapowaty) :(

Gracze na X będą grać w GoW3 i Forze 4, jakiś Uncharted ich nie zainteresuje.

A Wiedźmin na X360 to strzał w dziesiątkę.
Bądźmy szczerzy, kto dzisiaj jeszcze inwestuje w hardware w komputerze?
Jakby zrobili taką cenę jak na PC, to mogę kupić nawet po premierze. Ale tego pewnie nie da rady zrobić, bo muszą odprowadzić haracz MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 22:57, Wojman napisał:

Czytanie jest trudna sztuka, lepiej plakac na forum jak to sie zostalo oszukanym. O tym,
ze wersji na PC znajda sie wszystkie rzeczy z wersji na x360 jakos cicho, zapewne nie
pasuje do teorii.


Kupuję samochód bez szyb dostanę je wtedy gdy owy samochód wejdzie na rynek azjatycki. Mieli długi czas aby dopracować produkt. Mogli przesunąć premierę o miesiąc, dwa Jeśli zdawali sobie sprawę, że gra posiada parę niedociągnięć, czekałem cztery lata parę miesięcy nie zrobiłoby mi różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 23:03, przemek2207 napisał:

Kupuję samochód bez szyb dostanę je wtedy gdy owy samochód wejdzie na rynek azjatycki.
Mieli długi czas aby dopracować produkt. Mogli przesunąć premierę o miesiąc, dwa Jeśli
zdawali sobie sprawę, że gra posiada parę niedociągnięć, czekałem cztery lata parę miesięcy
nie zrobiłoby mi różnicy.


Aha... rozumiem. Samochody są niezawodne i się nie psują :D do tego zmierzasz ? gry robią ludzie, popełniają błędy i w grach też są błędy :D koniec... gra została rzucona dla szerszego grona musiało wyjść trochę błędów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 22:58, arborek napisał:

Ja Cie zapytam : "Kiedy ostatni raz grałeś w dobrze zoptymalizowaną grę na PC?", Ty odpowiesz
: "Unreal!", Ja Cie wyśmieję : "Jesteś dinozaurem który od 97 nie zaznał radości :)"


Unreal III tez był swietnie zoptymalizowany, wiec nie wiem po co cofać się o te dodatkowe lata do tyłu.
Wiem, to zart, ale strasznie nedzny.

Dnia 02.06.2011 o 22:58, arborek napisał:

Czy grafika w Wiedźminie 2 wygląda tak jak by była robiona na konsole i tylko przypadkiem
przerobiona na PC? To że akurat w grze znalazła się obsługa pada xboxa to znaczy że od
razu jest do dupy gra ?


Zacznijmy od tego, ze patch 1.1 partoli obsługę pada.
Wiec to sie ma do prawdy jak kij do oka ;)
Tutaj raczej się czepiamy, jak to fajnie i radośnie się gra sypała,
ile to problemów na dzien dobry z wydajnoscią i ile to robaków w niej siedzi,
ale fakt jak sie nie grało, to lepiej nie pisać.
Czy twoje gry na konsolach tez mają takie humory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 23:13, arborek napisał:

Aha... rozumiem. Samochody są niezawodne i się nie psują :D do tego zmierzasz ? gry robią
ludzie, popełniają błędy i w grach też są błędy :D koniec... gra została rzucona dla
szerszego grona musiało wyjść trochę błędów :)

Problem jest patch który więcej psuje niż naprawia bo u mnie przed patchem 1.1 wszystko oki działało na niezłych ustawieniach w 1080p teraz w 720p ledwo na med detalach uzyskuję 20 fps. P2 zacznę jak połatają teraz wracam do ufo afterlight 1.7 + mody -> ciekawiej i bez dostawania cholery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję grę, gram, pierwszy akt co jakąś godzinę wywala do windowsa. Patch pojawia się gdy ja już dawno przeszedłem grę (nie spiesząc się).
Tomek Gop obiecuje mi grę prawdziwie komputerową bez DRM. Dostaję Wieśka bez obsługi 4:3 i 16:10 z DRM który wpływa negatywnie na wydajność aplikacji.
Tak, czuję się oszukany. Tak, czuję się beta testerem.

BTW. Żeby dostrzec problemy z grą wystarczyło zainstalować ją na pierwszym lepszym komputerze. Nie mam pojęcia jak oni to testowali :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 22:57, Wojman napisał:

Czytanie jest trudna sztuka, lepiej plakac na forum jak to sie zostalo oszukanym. O tym,
ze wersji na PC znajda sie wszystkie rzeczy z wersji na x360 jakos cicho, zapewne nie
pasuje do teorii.

ano, np już dostaliśmy jedyny wspierany format 16:9, dziwne menusy oraz obsługę DX9 only :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 23:14, Zgreed66 napisał:

Czy twoje gry na konsolach tez mają takie humory?


No nie mają. Po to ludzie kupują konsole. Żeby lać na konfiguracje sprzętowe niedziałające pache. Grasz na PC to twój wybór i powinieneś być świadomy że coś będzie zgrzytać. Serio... jak poczytasz posty to gracze PC narzekają na każdą grę jednym nie działa to innym tamto. Mi np. COD:BO działał super na słabym PC a kumplowi ciął na minimalnych wymaganiach mimo że ma lepszy sprzęt. PC TAKIE SĄ!! i nie jest to kwestia tego że ktoś was olewa!

Nie chcesz mieć problemów - kup konsolę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2011 o 22:58, arborek napisał:

Czy grafika w Wiedźminie 2 wygląda tak jak by była robiona na konsole i tylko przypadkiem
przerobiona na PC?

hm, "chcemy wycisnąć co się da z pecetów więc lokacje są raczej małe a całość hula na DX9". No racja, pecetowy ekskluziw bez kompromisów jak w pysk strzelił.

>To że akurat w grze znalazła się obsługa pada xboxa to znaczy że od

Dnia 02.06.2011 o 22:58, arborek napisał:

razu jest do dupy gra ?

nie, jest średnia przede wszystkim dlatego, że zanim się rozkręci to już oglądamy napisy końcowe. To że wygląda jak gra pod xboxa to już osobny wtórny problem, którego by nie było gdyby grę od początku zapowiadano jako multiplatformę, zamiast wszystkim kit wciskać jaka to jest stricte pecetowa gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2011 o 23:19, Laston napisał:

Tomek Gop obiecuje mi grę prawdziwie komputerową bez DRM.

Tomek Gop obiecywał też, że półmetrowe kamienie i płotki nie będą już nieprzekraczalną dla geralta barierą, zaimplementowany zostanie system wspinaczki a''la Assassins Creed oraz że sam główny wątek wystarczy na 40 godzin, więc nie wiem czemu ktokolwiek miałby jeszcze brać Tomka Gopa serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 22:37, Sandro napisał:

> Jaki był problem z zamieszeniem intra Bagińskiego w wersji na PC?
Dodatki i nowości w wersji konsolowej zostaną równocześnie udostępnione za darmo graczom
PC-owym tak więc wytrzyj łzy, wysmarkaj nos i zatańcz moonwalka z radości.

Plusik dla ciebie za ciętą ripostę.

A co do tematu, to ja się ciesze z wersji na Xboxa - przynajmniej będę mógł sobie zagrać bez większych problemów. Szkoda tylko że nie ma wersji PS3 ale może może wyjdzie w przyszłości z Powrotem Białego Wilka na Blu-Ray. Teraz jestem tylko ciekaw jak rozwiążą sprawę z importem save''ów skoro jedynki nie było na platformie MS-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I przez to zacząłem myśleć o kupnie konsoli bo mi PC nie pociagnie Wiedźmina 2.
Ale po chwili uświadomiłem sobie że musiałbym kupić też telewizor więc za łączny koszt mogę po prostu ulepszyć albo i kupić nowy PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję się lekko mówiąc wydymany. Miała być gra robiona z myślą na PC. To co dostałem? Fajny produkt, w który nawet nie mogę komfortowo pograć bo się tnie, a spełniam zalecane. A teraz wychodzi oficjalne info, że gra wychodzi na Xboxa. Jasne, fajnie, cieszę się, bo studio zarobi dodatkową kasę, ale po co było to całe gadanie o szanowaniu PeCetowców? Gdybyśmy faktycznie byli szanowani, to bym mógł od dwóch tygodni grać.

Tak czy siak dziękuję panowie z CDR, pogram sobie pewnie po sesji aż mi grę porządnie załatacie i pozwólcie, że podaruję sobie ewentualny pre-order Wiedźmina 3 i wpierw W3 na chama i ordynarnie pociągnę z torrenta, przetestuję i zdecyduję czy chcę kupić czy nie. Wolę zaczekać już na coś w rodzaju edycji rozszerzonej, niż grać w coś tak niedopracowanego.

I tak- przyznam - wolę niedorobioną optymalizację i świetną rozgrywkę i fabułę niż na odwrót. Bo w tym przypadku jeszcze coś da się naprawić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 23:30, Laston napisał:

Tak one już takie są. Ah te nidobre komputery, a kysz.
Najpierw się doucz a potem zaczniemy rozmawiać.


Cieszę się że wyciągnąłeś na wierzch wszystkie argumenty tak że poczułem się aż głupio z powodu mojej niewiedzy :D

Mała lekcja pokory :) spróbuj napisać stronę internetową pod IE6-9, Firefoxa, Chrome, Operę i Safari a poczujesz się trochę jak developer robiący grę na PC :) jak po kilku tygodniach przesuwania grafiki o jeden pixel w lewo ktoś przyjdzie i Ci powie że robisz tylko pod Operę ... najpierw upijesz się ze szczęścia a potem zrozumiesz dlaczego na konsole gry nie są tak zabugowane :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 23:35, dark_master napisał:

Tomek Gop obiecywał też, że półmetrowe kamienie i płotki nie będą już nieprzekraczalną
dla geralta barierą, zaimplementowany zostanie system wspinaczki a''la Assassins Creed
oraz że sam główny wątek wystarczy na 40 godzin, więc nie wiem czemu ktokolwiek miałby
jeszcze brać Tomka Gopa serio.


Akurat to wypadło mi z głowy. Ale masz rację. W amerykańskim sądzie to za takie obiecanki cacanki można by było wywalczyć niezłe odszkodowanie :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2011 o 23:26, arborek napisał:

No nie mają. Po to ludzie kupują konsole. Żeby lać na konfiguracje sprzętowe niedziałające
pache.


Na konfiguracje tak.

Dnia 02.06.2011 o 23:26, arborek napisał:

Grasz na PC to twój wybór i powinieneś być świadomy że coś będzie zgrzytać. Serio...


Jestem, ale to, ze gra się sypie calej armii i ma bugi sama w sobie. To nie jest tylko wina tony konfiguracji sprzetowych :P
A przynajmniej sami mogli wrzasc poprawke na to co sie porywają.
Tym bardziej na ostatniej prezentacji jak pokazali ile to rzeczy poprawili do tej pory :)

Dnia 02.06.2011 o 23:26, arborek napisał:

jak poczytasz posty to gracze PC narzekają na każdą grę jednym nie działa to innym tamto.


Są mniejsze problemy sa, wieksze. Jednak gdy całe tony ludzi się skarża. To jest problem i to nie uzytkownikow.

Dnia 02.06.2011 o 23:26, arborek napisał:

Mi np. COD:BO działał super na słabym PC a kumplowi ciął na minimalnych wymaganiach mimo
że ma lepszy sprzęt. PC TAKIE SĄ!! i nie jest to kwestia tego że ktoś was olewa!


Nie są. BLOPS to przykład tragiczny, wiec dajmy sobie z tym syfem siana.
Mozna by dać Saint''s Row 2, ktory był optymalizacyjnym potworkiem, a mozna dac UT III i Alpha Protocola.
Przykłady mozna mnożyc.

Dnia 02.06.2011 o 23:26, arborek napisał:

Nie chcesz mieć problemów - kup konsolę :)

Za mało gier mnie interesuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować