Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2011: Brothers in Arms: Furious 4 zapowiedziane

26 postów w tym temacie

>Jeszcze jedno: sami twórcy dostrzegli, jak bardzo

Dnia 07.06.2011 o 15:57, Vojtas napisał:

zestarzała się formuła amerykańskiego propagandowego shootera z czasów II wś. Dopóki

Propagandowego ? Nie w BIA, tam propagandy żadnej nie było, to samo w CoD. Jedynym propagandowym shooterem w 2wś był MoH, z Pacific Assault i Airborne. Tam nią aż kipiało. W Airborne na tyle że powoli odechciewało mi się grać (typowa gadka, jacy to chłopcy spadochroniarze są elitarni, i zajebiści)
Ale nie w Bia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 16:03, Darkstar181 napisał:

Propagandowego ? Nie w BIA, tam propagandy żadnej nie było, to samo w CoD. Jedynym propagandowym
shooterem w 2wś był MoH, z Pacific Assault i Airborne. Tam nią aż kipiało. W Airborne
na tyle że powoli odechciewało mi się grać (typowa gadka, jacy to chłopcy spadochroniarze
są elitarni, i zajebiści) Ale nie w Bia.


Wiem, grałem w 2 pierwsze części BiA. Dla mnie samo nieustanne maglowanie kampanii francuskiej i lansowanie jej na najważniejszą bitwę II wś jest już nadużyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 16:03, Darkstar181 napisał:

>Jeszcze jedno: sami twórcy dostrzegli, jak bardzo
> zestarzała się formuła amerykańskiego propagandowego shootera z czasów II wś. Dopóki

Propagandowego ? Nie w BIA, tam propagandy żadnej nie było, to samo w CoD. Jedynym propagandowym
shooterem w 2wś był MoH, z Pacific Assault i Airborne. Tam nią aż kipiało. W Airborne
na tyle że powoli odechciewało mi się grać (typowa gadka, jacy to chłopcy spadochroniarze
są elitarni, i zajebiści)
Ale nie w Bia.


Dokładnie, Zgadzam się z Tobą w 100 %. W BiA żadnej propagandy nie było, to była najlepsza seria o II WŚ, która dbała nawet o szczegółowe odwzorowanie terenów z tamtych lat. Poza tym 4 część to powinna być ofensywa w Ardenach i na to liczyli fani serii a nie na jakiegoś crapa, który nie powinien w ogóle nosić nazwy Brothers in Arms. W taki sposób niszczą wspaniałą serię pozbywają się całej rzeszy fanów serii bo nikt kto lubił prawdziwe BiA tego nowego szajsu nie kupi.
PS. Na oficjalnym forum Gearbox''a aż huczy. Ludzie nie zostawiają na nich suchej nitki. To tylko utwierdza w przekonaniu, że poszli w bardzo złym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po prostu jest olanie fanów serii którzy czekali na kontynuacje. Mimo to, mam nadzieje że jeszcze wyjdzie nowa odsłona BiA, a konkretnie ta na którą czekam ja i cała rzesza fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to, kur*a, jest? Najpierw obawiałem się, że kolejna część zostanie przeniesiona do współczesności, a nagłówek potwierdził moje obawy. Kolejne zdanie już mnie uspokoiło - ponownie fronty II WŚ. Więc dlaczego gra ma aż tak różnić się od poprzedniczek? Na to pytanie lepiej nie odpowiadać, więc może zadam inne: po jaką cholerę? Tym bardziej, że, z tego, co słyszałem, zakończenie poprzedniej części wyraźnie sugerowało kontynuację (Hell''s Highway posiadam, ale w nią nie grałem, póki co zagrywam się w Earned in Blood). Na zmianę tytułu nie jest jeszcze za późno, w przeciwnym wypadku życzę spektakularnej klapy. Jakoś w 2014 roku gra powinna być do kupienia w dobrej cenie w jakiejś taniej serii, być może wtedy rzucę okiem. Po upadku takich serii jak Gothic, Call of Juarez (mam na myśli The Cartel, którego akcja ma mieć miejsce w czasach współczesnych. I niech tylko nikt mi nie pisze, żebym nie oceniał, bo nie grałem. Gra może i będzie dobra, ale to już nie będzie CoJ.), Call of Duty (wydawanie kolejnych gier w niewielkich odstępach czasowych, przy czym sama rozgrywka jest oparta na skryptach i strzelaniu do nadciągających fal przeciwników. Czym to się różni od Serious Sama? No dobra, zapomniałem o skryptach.) czy Need for Speed (to samo, co w przypadku CoD-a) upada seria Brothers in Arms. Jestem cholernie zawiedziony.

@Ichibanboshi-kun - przestań wygadywać głupoty. Jeżeli już chcesz być tak cholernie poprawny, to sinir napisał, że seria umiera, a nie, że umarła, więc de facto zgrywało się to z Twoim ironicznym postem.

Ups, byłbym zapomniał.

[*]

Znicz dla Brothers in Arms.

EDIT: Mała ciekawostka - na oficjalnym forum Gearboxu w grupie "Gearbox Games" jest osobno "Furious 4" i "Brothers in Arms". Niech to będzie osobna marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po genialnym Hells Highway oczekiwałem czegoś równie dobrego...... A tu mam jakieś dziwaczne Bękarty Wojny w wersji komiksowej...... Jesli to naprawdę będzie 4 częśc to można postawić krzyżyk na serii.... oby to był tylko spin-off....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować