Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oceny Alice: Madness Returns - od 92/100 do 50/100

29 postów w tym temacie

O Alicji wypowiedzieli się też już wstępnie na Polygamii. Nie jest to wprawdzie recenzja, a raczej pierwsze wrażenia, ale warto zaznaczyć, że sa one mocno pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 09:23, kodi24 napisał:

Ja to biorę na 100%, nie ma nawet takiej opcji, żeby taka psychodela ot tak przeszła
mi koło nosa;


Moja Alicja leży już sobie na półce i czeka, aż zdejmą blokadę uruchomienia. A jak na razie pocinam w pierwszą część - achh, kiedyś to były gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnie to kiedyś było, wszak jako małolat wszystko łykałem jak młody karp ;) Ale Alicję muszę mięc tu i teraz, choć jestem na razie tak wykosztowany, że -kurde- muszę się jeszcze wstrzymać, niestety ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Król jest nagi, a Alicja 2 jest po prostu kiepska. I nie chodzi o projekt artystyczny leveli czy fabułę. Generalnie
produkcja ta jest po prostu nudna, nudna aż do bólu, gameplay w walkach jest tragiczny i gra posiada błędy, na które studio Spicy Horse się po prostu wykichało. Doszedłem do 80% i na razie absolutnie nie znajduję zainteresowania ukończeniem tego kiepściucha. Jedyny level jaki naprawdę mi się podobał to kraina królowej kier. Alicja 1 była rewelacyjna, w 2 nie postarali się nawet z muzyką. Trailery i screeny może i robią wrażenie, ale wystarczy pograć dłużej niż chwilę i czar pryska jak mydlana bańka. Ale cóż się dziwić, w końcu studio jest w Chinach to i klienci otrzymali chińską jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2012 o 15:38, urangutan napisał:

Alicja 2 jest po prostu kiepska.
Generalnie produkcja ta jest po prostu nudna
klienci otrzymali chińską jakość.


Tjaa gameplay jest powtarzalny. Jednak przymiotnik "nudny" jest nazbyt subiektywny.
W kazdym razie jak długa była sesja z grą? :)
Kiepski w tym wypadku... to niezbyt trafne określenie, IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiłem nic o tym, że gameplay jest powtarzalny, tylko że jest tragiczny. Grę ukończyłem, ocena jest subiektywna bo inna być nie może. A sesja z grą była b. długa bo uwielbiam zaglądać pod każdy kamień. Ostatni boss był nawet fajny, więc ocena gry lekko w górę. I troszkę w górę za fabułę. Jednak coś musiało być na rzeczy, bo cena gry po niecałym roku w oryginalnym wydaniu spadła do 30 PLN w sklepach typu media markt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2013 o 20:15, urangutan napisał:

Nie mówiłem nic o tym, że gameplay jest powtarzalny, tylko że jest tragiczny.

Tragiczny jest... bo?

Dnia 21.04.2013 o 20:15, urangutan napisał:

Grę ukończyłem, ocena jest subiektywna bo inna być nie może.

Przymiotnik "nudny" jest subiektywny, dlatego ocena też. Ale dlaczego tak, a nie inaczej to nie ma co szukać.

Dnia 21.04.2013 o 20:15, urangutan napisał:

A sesja z grą była b. długa bo uwielbiam zaglądać pod każdy kamień.

No i mnie to wcale nie dziwi. Choć zaglądanie pod każdy kamień nie wyklucza długich sesji z grą.
Wręcz przeciwnie powtarzalny gameplay tragicznie wpływa na odbiór gry przy dłuższych sesjach...
Wtedy staje się właśnie nudna! :)

Dnia 21.04.2013 o 20:15, urangutan napisał:

Ostatni boss był nawet fajny, więc ocena gry lekko w górę. I troszkę w górę za fabułę.

Przynajmniej coś ;p

Dnia 21.04.2013 o 20:15, urangutan napisał:

Jednak coś musiało być na rzeczy, bo cena gry po niecałym
roku w oryginalnym wydaniu spadła do 30 PLN w sklepach typu media markt.

Ceteris paribus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować