Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Komiks Mass Effect: Odkupienie jako bonus do zamówień przed premierowych Mass Effect 3 w sklepie gram.pl

24 postów w tym temacie

A wiadomo w ogóle, że taka będzie?

Ogólnie to czy ilość tych komiksów jest ograniczona, czy można zamówić nawet w grudniu i nadal będzie to obowiązywało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Dragon Age 2 zamówienie przedpremierowe... dobre. Nie wiem jak wy, ale ja czekam recenzje ME3 a później dopiero podejmę decyzję o kupnie. Pierwsze dwie części mam i trzecią też zagram, ale może warto będzie poczekać i dostać grę dwa razy taniej miesiąc po premierze hehe, tak jak w przypadku DA2 było. Bioware już nie kupuje się w ciemno - szkoda. Oby zapracowali na zaufanie graczy i powrócili na tron, tego im życzę, bo to w naszym interesie - graczy, ale póki co jest źle, zaufania brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komik kupiłem w zeszłym roku w kiosku xD więc mi nie zależy :P
Edycja Kolekcjonerska już jest zapowiedziana na stronie BioWare i pokazane co w jej skład będzie wchodziło, jestem ciekaw czy u nas będzie identyczna czy będzie coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 11:25, Misiek-666 napisał:

Komik kupiłem w zeszłym roku w kiosku xD więc mi nie zależy :P
Edycja Kolekcjonerska już jest zapowiedziana na stronie BioWare i pokazane co w jej skład
będzie wchodziło, jestem ciekaw czy u nas będzie identyczna czy będzie coś innego.


Jestem pewien ,ze Elektronicy u nas w Polsce nie będą się zbytnio wychylać, i będzie centralnie to co masz na Socialu tylko spolszczą(lub i nawet nie!!!)instrukcje oraz grę.Reszta rzeczy po ang.A co?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 11:13, barth89 napisał:

A wiadomo w ogóle, że taka będzie?


EK została zaprezentowana już kilka tygodni temu. Pytanie tylko czy polski oddział EA zdecyduje się ją u nas sprzedawać. Ale myślę, że raczej tak.

Na zachodzie jest do kupienia za 75 € albo 70 £ (czasem nawet za 60 £).

A co do komiksu to szkoda, że nie dodają Mass Effect: Evolution :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polski odział Electronic Arts nie poinformował nas jeszcze o dostępności i składzie edycji kolekcjonerskiej jaka będzie dostępna na naszym rynku. Gdy tylko otrzymamy te informacje od razu wystartujemy z pre-orderem.

barth89 => Ilość komiksów jest ograniczona, niemniej nie powinno być problemów z dostępnością do zamówień przedpremierowych. O wcześniejszym zakończeniu promocji na pewno poinformujemy. Jeżeli obawiasz się, że zabranie możesz zamówienie złożyć teraz, płatność i tak nastąpi dopiero w okolicy premiery ME3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaba, masowa kreska. Tyle o tych komiksach, wiadomo dla fanów, ale ja się nie skuszę na ten komiks. I Odnosn ei rysunków zauważyłem już, że od kilku lat coś pada w komiksach dc. Nie wszystkich oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komiks jest do kitu, kupiłem go tylko dla tego, że jestem fanem pierwszego ME i Liary, komiks niby pisał ten sam gościu który jest głównym scenarzystą ME2 (nie mylić z ME1!) a błędów nasadził ogrom. Sam komiks jest narysowany paskudnie, dialogi są średnie a humor wymuszony na siłę, nie wiem wprawdzie po co taki bonus ale osobom nie mającym tego komiksu może się spodobać, mi się raczej nie przyda, mogli dać do wyboru Evolution.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbędny bajer, chociaż jak po Polsku komiks to może być. Liczę na bardzo dobrą lokalizację jak w drugiej odsłonie a nie jakieś komiksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodajcie lepiej komiks ME: Evolution... a zresztą w edycji kolekcjonerskiej ma być jakieś unikalne wydanie komiksu. Może dwa w 1, albo najnowszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 13:29, Henrar napisał:

> Reszta rzeczy po ang.A co?!!!

Żeby działało.


Cd project jakoś wszystko po polsku wydaje i nie ma większych problemów.A jak są jakieś to możesz liczyć ,ze prawie na 100% się tym zajmą.Późno lub jeszcze później ale się zajmą.Da się?!!!Da!

Po za tym ty najlepiej powinieneś wiedzieć ,ze kłopoty wynikają z niekompetencji Ea Polska a nie z samą grą jak to na początku mówili. Przecież spolszczenia do niekompatybilnych DLC wyszły i działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 16:04, Bardock693 napisał:

Cd project jakoś wszystko po polsku wydaje i nie ma większych problemów.


ME1 - nie działało. Nie od razu. Neverwinter Nights 2 - patche z opóźnieniem. Z Gothicami też były problemy To ja dziękuję za takie wsparcie.

Dnia 16.06.2011 o 16:04, Bardock693 napisał:

A jak są jakieś to możesz liczyć ,ze prawie na 100% się tym zajmą.Późno lub jeszcze później ale się zajmą.Da
się?!!!Da!


Ale jak kupiłem zabugowaną grę w Polsce to mam prawo oczekiwać, że patche będą wydawane od razu. A skoro dubbing w większości przypadków oznacza kłopoty, to ja nie chcę, by wydawcy się w ten sposób starali. A zwłaszcza Cenega, która nawet napisów nie potrafi dobrze dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować