Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czterech komentatorów w FIFA 12!

11 postów w tym temacie

Noo, tym strzałem EA postraszyło gołębie na stadionie. Co więcej jestem pewien, że w tamtej dzielnicy musiał być strajk listonoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie... Andy Gray kojarzył mi się tylko i wyłącznie z FIFĄ... Może do polskiej wersji dadzą Borka i Kołtonia, co ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że w 12 będzie lepszy komentarz, bo takie teksty jak "świetna obrona, ale piłka nadal w grze" chociaż piłka odbiła się od słupka, lub bramkarz trzyma ją w rękach to masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłbym zadowolony gdyby w polskiej wersji Fifa 12 dodali "nową generację" komentatorów. Myślę, że bardzo dobrymi komentatorami, ciekawie mówiącymi o tym co jest na boisku są: Sergiusz Ryczel i Wojciech Jagoda. Dużo ludzi na nich narzeka, ale uważam, że jako jedyni z wielu komentatorów wystarczająco dynamicznie komentują mecze. Komentatorzy ważniejszych meczy z Canal+ (których nazwisk niestety nie pamiętam), również by się nadawali, jednak nie darzą ich sympatią, ze względu na liczne pomyłki popełniane w komentowaniu i moim zdaniem częstą stronniczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że zrezygnowali z Andy''ego Graya... Ciekawe, czy we wszystkich wersjach językowych będzie taka opcja i jeżeli tak, kto użyczy głosu w polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować