Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #227: Battlefield 3 czy Modern Warfare 3 - która gra Cię bardziej interesuje?

50 postów w tym temacie

Głupie pytanie ;p Głosowanie jest pomiędzy dwoma grami, jedna z nich może Cię interesować bardziej lub obie mogą Cię wogóle nie interesować, "Obie" w tej sondzie nie miałoby sensu. Wybierasz tą na którą czekasz z większą niecierpliwością, ale to chyba oczywiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 17:34, Patrolpl napisał:

Velidergarm racja mw3 mniej wymaga czyli oznacza ze bf3 jest lepszy :D bo lepsze wiecej
wymagaja :D

Fajnie, że obraziłeś wszystkie dotychczasowe hity, bo mają mniejsze wymagania, niż BF3 ( np. )...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliście dać opcję "Obie gry mnie interesują", jeśli już daliście opcję, że żadna z nich nas nie interesuje. Chyba że chcieliście zobaczyć, która z nich jest lepsza, oraz żeby ludzie nie dawali "Obie" cały czas :P Ja oczywiście zagłosowałem na nic innego jak BF3 :D

Dziwne, BF3 ma taką przewagę w głosach, ale MW3 sprzeda się kilka razy lepiej niż on...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 17:34, Patrolpl napisał:

Velidergarm racja mw3 mniej wymaga czyli oznacza ze bf3 jest lepszy :D bo lepsze wiecej
wymagaja :D


Bym coś napisał, ale...
E no brakuje mi słów.

Mimo tego, że MW3 to "kolejny odgrzewany kotlet ze spleśniałą już panierką" bardziej mnie interesuje :)
Co nie znaczy, że BF3 nie kupię ale to dopiero wtedy gdy będę miał już nowego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co wam mniejsze wymagania? Chyba nie bedziecie grac w sam single player? Lepiej zaopatrzyc sie w lepszy sprzet i czekac gry online. Spędziłem ponad 200h w multi BC2 które było kosmiczne!!! Dlatego wybór padł na Battlefielda, choc MW1 i MW2 lubie. Black OPS to przereklamowany badziew, a COD5 to juz totalna porażka... Choc znajac polskie dzieci NEO, to i tak beda wolaly "kal of djuti" które polega na sieczce, a nie współpracy oddziału. Życzę battlefieldowi aby stał się nowym królem FPS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować