Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: F.3.A.R. - recenzja

32 postów w tym temacie

Ja gram w F.E.A.R.3 od dnia premiery i gra mi się baaaaardzo podoba . Nie wiem jak jest ze sterowaniem i ogólnym odbiorem gry na PC bo gram tylko i wyłącznie na PS3 i nie mam z tym tytułem żadnych problemów . Jeśli chodzi o grę to straszy tak samo jak poprzednie części i nie oszukujmy się bo do schematu straszenia w F.E.A.R. się przyzwyczailiśmy i tyle . 1 wcale inaczej nie straszyła , tylko była grą nową i na tamte czasy robiło to takie wrażenie . W 3 uczucie pokręconego klimatu jest przez cała grę i jest to bardzo klimatyczny tytuł . Jeśli chodzi o natężenie akcji to mi pasuje w 100% ponieważ jest co robić , czym się bawić i nie ma nudy tj. niestety w moim przypadku było w 1 części . Ja tam nie narzekam na 3 bo w singlu jest grą bardzo dobrą jak poprzednie części . Każdy F.E.A.R. gameplayowo jest trochę inny i moim zdaniem nie ma co porównywać do poprzedników . Po prostu teraz jest tak , wcześniej było tak . Koniec kropka . KUPOWAĆ i GRAAAAAAAĆ a nie marudzić i szukać dziury w całym . Moja ocena wersji na PS3 to 8,5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem recenzję i nieco rozczarowałem się. Oglądałem zapowiedzi F3 i zdawało się,że to może być jakiś krok do przodu serii,że wniesie coś nowego. Ale teraz to ja nie wiem czy chcę wydawać kasę na tą grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

F.E.A.R. o tak, F.E.A.R.2 uszedł, ale do 3 od początku miałem złe przeczucia. Może jak stanieje to zdecyduje się na wypróbowanie tej gry, ale na razie na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 17:01, NimirisCold napisał:

Przeczytałem recenzję i nieco rozczarowałem się. Oglądałem zapowiedzi F3 i zdawało się,że
to może być jakiś krok do przodu serii,że wniesie coś nowego. Ale teraz to ja nie wiem
czy chcę wydawać kasę na tą grę...


Ale właśnie, to jest "krok do przodu"W kampanii SP, to ssie. Anyway, coop i multi są naprawdę w pytkiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię to i każę gra mojemu młodszemu kuzynowi. On nie zwraca uwagi na fabułę (trochę jak ja, bo wolę sieczkę) i ma bardzo mocne nerwy :p.
Sorry spam przez przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, dałem się skusić na zakup f3ar w związku z wielką obniżką w steam. No cóż... Z dwojga złego wolę pograć w Call of Duty MW 2, a nie w jego podróbę w kostiumie fear 1 i 2, bo klimatu z tym gier w tej gierce nie ma żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy gra w to jeszcze ktoś... Zgłasza się ktoś? :) IMHO mocno niedoceniona gierka z dobrym AI przeciwników...

Co więcej, dziś jest promocja na ten tytuł na GMG. Można go nabyć za całe 12 zł... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jeszcze dodać, że "F.E.A.R. 3" to tak naprawdę 3 gry w 1:

- singiel x 2 (po 6-8 godz. na przejście) - raz gramy Point Manem, drugi raz Fettelem

- coop - również do przejścia dwukrotnie, wcielić można się w jednego z braci, co komu bardziej odpowiada

- multi - zwłaszcza tryby "Sp***dalać!" oraz "Jedyny Ocalały").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 17:17, Janek_Izdebski napisał:

tryby "Sp***dalać!"

Naprawdę tak nazwano tryb gry? ;p

Ja mam od roku rozgrzebaną pierwszą część (jakieś 40% ukończone), więc nie zapowiada się abym w ciągu najbliższych lat w to zagrał. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 18:30, Kadaj napisał:

> tryby "Sp***dalać!"
Naprawdę tak nazwano tryb gry? ;p

Tak, po angielsku "F**king Run" czy jakoś tak... :)

Dnia 09.12.2012 o 18:30, Kadaj napisał:

Ja mam od roku rozgrzebaną pierwszą część (jakieś 40% ukończone), więc nie zapowiada
się abym w ciągu najbliższych lat w to zagrał. xD

Ale za 12 zł możesz kupić na GMG (kluczyk Steam), a gierka poczeka na lepsze czasy, no nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować