Zaloguj się, aby obserwować  
Hartus

Trine 2

15 postów w tym temacie

Zakładam temat o kontynuacji jakże wspaniałej gry Trine. Premiera pod koniec lata lub w październiku.
Gra z tego co widzę nie cieszy się dużą popularnością na forum, a szkoda bo naprawdę warto spróbować. :)
Nigdy nie byłem fanem platformówek czy gier logicznych, ale w pierwszej części, którą właśnie ukończyłem bawiłem się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 14:41, Reinvented napisał:

Wie ktoś może jak przejść, tego wielkiego węża, który zieje zielonkawym czymś, i zjada
nas na hit''a gdy za blisko podejdziemy ?

Z tego co pamiętam, to trzeba przed wężem wskoczyć na jakąś belkę, czy coś takiego i naprowadzić w ten sposób węża do uderzenia w to coś, co będzie cię zasłaniać. wtedy sufit się zawali a wąż zostanie przygnieciony.

////
Co do samej gry, to zawiodłem się na Trine 2, jest dużo gorsza od poprzedniej części :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demo i bardzo mi się podobało. Trzyma poziom "jedynki", a nawet jest jeszcze lepsza dzięki nowym możliwością silnika gry. Po raz kolejny czuć taki fajny, bajkowy klimat. Z pewnością kupię na wyprzedaży bo póki co mam w co grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem demo i muszę przyznać, że zapowiada się świetnie.

Grafika po prostu śliczna - światło/otoczenie. Zagadki wydają się być sporo ciekawsze, właśnie ze względu na możliwość wykorzystania otoczenia. Szkoda tyle, że w demie nie ma możliwość przetestowania kooperacji (a przynajmniej u mnie nie chciało nic założyć/znaleźć).

Na pewno kupie. Ale, jak kolega wyżej, dopiero na jakieś przecenie. Zaległości w posiadanych tytułach i tak mam ogromne, więc nie ma co kupować gier za pełną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 14:34, doflamingo napisał:

Z tego co pamiętam, to trzeba przed wężem wskoczyć na jakąś belkę, czy coś takiego i
naprowadzić w ten sposób węża do uderzenia w to coś, co będzie cię zasłaniać. wtedy sufit
się zawali a wąż zostanie przygnieciony.

////
Co do samej gry, to zawiodłem się na Trine 2, jest dużo gorsza od poprzedniej części
:(


Dziękuję za odpowiedź, sprawdziłem sobie wcześniej na jakimś zagranicznym Let''s Play''u. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuję pomocy.
Chciałem zagrać w Trine przez sieć lokalną, ale komputery sie nie widzą. Są połączone, w grze w ustawianiach sieci zmieniłem na LAN, ale i tak nic. Wie ktos co zrobić ? Bardzo proszę o szybką pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 21:59, lis_23 napisał:

Nic nie zauważyłem, nie możesz po prostu napisać " tak " lub " nie "? ;)

"Daj człowiekowi rybę..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2013 o 22:05, Narmo napisał:

"Daj człowiekowi rybę..."


Rybą sobie nie pogram ;)

zapewne chodziło Ci o filmik ze strony - obejrzałem go ale nie dostrzegłem nic o sterowaniu - tak, jestem ślepy więc to może dlatego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 22:11, lis_23 napisał:


> "Daj człowiekowi rybę..."

Rybą sobie nie pogram ;)

zapewne chodziło Ci o filmik ze strony - obejrzałem go ale nie dostrzegłem nic o sterowaniu
- tak, jestem ślepy więc to może dlatego ;)

...

20130923222110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2013 o 22:21, Narmo napisał:

...

Dzięki ;)
myślałem, że chodziło Ci o filmik i że na jego końcu będzie coś o sterowaniu po prawej stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować