Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Brakuje mi tej gry w mojej kolekcji. muszę skądś wytrzasnąć forsę żeby w końcu kupić.
Można wiedzieć co przeszkadza w graniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 23:52, Linux M napisał:

Tor zostaje otwarty, gdy zdobędziesz rangę Mistrza.
Ale jest też inny sposób: http://www.tdu.com.pl/readarticle.php?article_id=73
W linku opisane jest jak dostać się na lotnisko. Praktycznie tak samo można dostać się na tor.
Znajdź jakieś kwiatki, czy coś takiego, rozpędź się i przeskocz ogrodzenie. Gdy już jesteś
na torze robisz bookmarka i możesz się tam teleportować z każdego miejsca wyspy ;)

No, to już niedługo poczekam. Zostało mi jakieś 50 punktów do tej rangi:) Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odblokowałęm LAKIERNIKA LUKSUSOWEGO. Cjciałem pomalowac Saaleena na kolor Kameleon, ale jest dostepny zwykły albo metalic. Widziałem u innych graczy Saleena w kolorze KAMELEON, swiecił róznymi barwami, jak to mozliwe, gdzie jest taki lakiernik. Dziękuje za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie są zalety tej gry bo mam do wybory kupić Test Drive''a albo Stalkera i nie wiem na co sie zdecydować. Poza tym jak jest ze sterowaniem na klawiaturę? Czy jest ono wygodne i daje frajdę czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 13:50, Gottfried napisał:

Jakie są zalety tej gry bo mam do wybory kupić Test Drive''a albo Stalkera i nie wiem na co
sie zdecydować. Poza tym jak jest ze sterowaniem na klawiaturę? Czy jest ono wygodne i daje
frajdę czy nie?

Ja bym na Twoim miejsci Kupił Test Drive i Stalkera :) A to sa oczywiscie 2 odmienne gry wiec nie ma co porównywać, strzelanki do samochodówki. Sterowanie z klawiatury ok, aczkolwiek napewno inne niz w NFS. Mi sie gra bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 14:15, Adamoo007 napisał:

Czy nie wiecie jak mi pomóc...przeinstalowałem grę,przywróciłem system i dalej nic:/...a pograłbym
sobie w długi weekend...

tzn. jak to dalej nic? Pisz wyraźniej. CO sie dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 14:23, gajo333 napisał:

> Czy nie wiecie jak mi pomóc...przeinstalowałem grę,przywróciłem system i dalej nic:/...a
pograłbym
> sobie w długi weekend...
tzn. jak to dalej nic? Pisz wyraźniej. CO sie dzieje ?

Otóż gdy uruchamiam grę i już chce wyjść z domku wyskakuje o to taki błąd i gra się wyłącza...próbowałem reisnstalkę i przywracanie systemu ale nic dalej to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 13:43, gajo333 napisał:

odblokowałęm LAKIERNIKA LUKSUSOWEGO. Cjciałem pomalowac Saaleena na kolor Kameleon, ale jest
dostepny zwykły albo metalic. Widziałem u innych graczy Saleena w kolorze KAMELEON, swiecił
róznymi barwami, jak to mozliwe, gdzie jest taki lakiernik. Dziękuje za info.

LOL ! Najpierw wybierasz kolor np. zielony,potem klikasz ok i musisz wybrać następny...wtedy zobaczysz tego swojego kameleona xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 13:50, Gottfried napisał:

Jakie są zalety tej gry bo mam do wybory kupić Test Drive''a albo Stalkera i nie wiem na co
sie zdecydować. Poza tym jak jest ze sterowaniem na klawiaturę? Czy jest ono wygodne i daje
frajdę czy nie?

W TDU można się bawić nawet przez rok ! (może przesadziłem) S.T.A.L.K.E.R-a przejdziesz i odłożysz na półkę...po za tym w TDU jest świetny tryb multi.Tylko ostrzegam jeśli kupisz TDU,nie płacz,że save ci się kasuje,gra nie chodzi,wyłącza,nie chce grać w sieci.Któryś z tych błędów musisz,podkreślam musisz mieć.Zastanów się dobrze bo wybór jest naprawdę trudny. ;) (aż mnie ręka boli,tak się napisałem xD ) Aha i jeszcze jedno - w S.T.A.L.K.E.R-a nie grałem więc nie musisz się zgadzać z moją opinią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 15:25, Michał Raven napisał:

> Gdzie jest jakis lakiernik? Nie mam żadnego na mapce, moze mi ktoś podac namiar?
Mam nadzieję, że to co jest na screenach Ci pomoże.;)


Ooo, dzięki od razu jadę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 13:50, Gottfried napisał:

Jakie są zalety tej gry bo mam do wybory kupić Test Drive''a albo Stalkera i nie wiem na co
sie zdecydować. Poza tym jak jest ze sterowaniem na klawiaturę? Czy jest ono wygodne i daje
frajdę czy nie?


Mam obie gry i obie są naprawde fenomenalne :) Co do Stalkera, to jest to gra, na którą czekałem ponad trzy lata także gdybym ich nie miał na pewno kupiłbym Stalkera. Tym niemniej TDU jest - jak dla mnie - najlepszą samochodówką na PC od czasów pierwszych NFS.

A jeśli chodzi o sterowanie na klawiaturze:

Gra się trudno i niezbyt komfortowo, szczerze polecam zakup pada lub kierownicy. Sam gram na padzie i jest bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze się, że gra sie trudno i niezbyt komfortowo, bo przynajmniej mi na klawiaturze gra się świetnie- kwestia przyzwyczajenia 5 minut do danego samochodu/motoru (szczególnie dwa kółka się znakomicie prowadzi na klawie). Nie wiem, może na kierze jest lepiej, mi się grało lepiej na klawie niż padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 17:18, mikal15 napisał:

(...)Nie wiem, może na kierze jest lepiej, mi się grało lepiej
na klawie niż padzie.

Jechałeś Saleenem S7 Twin Turbo, albo chociaż McLarenem F1 GTR? Jak tak to gratulacje... ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 14:48, Przemoo08 napisał:

> odblokowałęm LAKIERNIKA LUKSUSOWEGO. Cjciałem pomalowac Saaleena na kolor Kameleon, ale
jest
> dostepny zwykły albo metalic. Widziałem u innych graczy Saleena w kolorze KAMELEON, swiecił

> róznymi barwami, jak to mozliwe, gdzie jest taki lakiernik. Dziękuje za info.
LOL ! Najpierw wybierasz kolor np. zielony,potem klikasz ok i musisz wybrać następny...wtedy
zobaczysz tego swojego kameleona xD

dzieki wielkie masz wielką racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 17:30, Mashivi napisał:

> (...)Nie wiem, może na kierze jest lepiej, mi się grało lepiej
> na klawie niż padzie.
Jechałeś Saleenem S7 Twin Turbo, albo chociaż McLarenem F1 GTR? Jak tak to gratulacje... ~~

Ja mam Maclarena F1 GTR i mam tez Enzo Ferrari , mam takze Saleena Twin Turbo i gram na klawiaturze. Gra sie inaczej anizeli w NFS, aczkolwiek 10 minutek i jest juz normalka. Wg mnie ok. Osiagnałem juz poziom mistrza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 17:33, gajo333 napisał:

/ciach/

Mieć, a umieć utrzymać się takim na trasie, to spora różnica ;) To powiedz jeszcze na jakim poziomie asysty jeździsz ;)
A poziom mistrza to też nie jest wielki wyczyn - w 1,5tyg miałem ;p Ale gratulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować