Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Kolejny zestaw pytań:

1. Czy po patchu 1.66a nadal występują błędy z Pu''uloa i znikającymi sejwami?
2. Czy w trybie online mogę wybrać wszystkie wyścigi dostępne w trybie offline?
3. Czy w wyścigach online można ścigać się z botami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 23:43, Dared00 napisał:

1. Czy po patchu 1.66a nadal występują błędy z Pu''uloa i znikającymi sejwami?

Nie, po instalacji nie spotkałem się z tymi błędami.

Dnia 22.12.2007 o 23:43, Dared00 napisał:

2. Czy w trybie online mogę wybrać wszystkie wyścigi dostępne w trybie offline?

Tak.

Dnia 22.12.2007 o 23:43, Dared00 napisał:

3. Czy w wyścigach online można ścigać się z botami?

Nie, z tego co ja wiem to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 23:43, Dared00 napisał:

1. Czy po patchu 1.66a nadal występują błędy z Pu''uloa

Poprawka do tego bledu zostala umieszczona w tej latce.

Dnia 22.12.2007 o 23:43, Dared00 napisał:

i znikającymi sejwami?

Tutaj trudno mi wyrokowac, gdyz i podstawowa wersja gry nigdy ''nie znikla'' mi save''a ;-). Z tego co czytalem ma naprawiac cos takiego.

Dnia 22.12.2007 o 23:43, Dared00 napisał:

2. Czy w trybie online mogę wybrać wszystkie wyścigi dostępne w trybie offline?

Tak, oprocz wyscigow online i tego, ze na wyspie spotykasz zywych graczy zamiast boty, nic sie nie zmienia.

Dnia 22.12.2007 o 23:43, Dared00 napisał:

3. Czy w wyścigach online można ścigać się z botami?

Nie. Albo zywi gracze, albo nikt. Przynajmniej jak masz profil online. Choc logika podpowiada, ze majac profil offline to wyscigow online po prostu nie bedzie na mapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 23:43, Dared00 napisał:

Kolejny zestaw pytań:
1. Czy po patchu 1.66a nadal występują błędy z Pu''uloa i znikającymi sejwami?

W patchu 1,66 A PL jest zawarty patch poprawiający ten obszar, co do znikających zapisów gry to mi padł po 2 dniach od instalacji patcha ....

Dnia 22.12.2007 o 23:43, Dared00 napisał:

2. Czy w trybie online mogę wybrać wszystkie wyścigi dostępne w trybie offline?

Tak

Dnia 22.12.2007 o 23:43, Dared00 napisał:

3. Czy w wyścigach online można ścigać się z botami?

W wyścigach dla pojedynczego gracza tak, a w zawodach do gry wieloosobowej z żywymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie kiedys sedzilem ten watek na biząco ale teraz nie chce mi sie przeszukiwac ponad 160 stron po jakim czasie gra sama sprzedaje samochd bo przedwczoraj zaczalem grac w profi online a nie bede przenosil konta i teraz mam kase na fure a nei mam miejsca w garzu przedwczoraj wsytawilem corvete na aukcje jak dlugo bede czekal az furka sie sprzeda ??? z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 11:38, Piter Fersin napisał:

Mam pytanie kiedys sedzilem ten watek na biząco ale teraz nie chce mi sie przeszukiwac ponad
160 stron po jakim czasie gra sama sprzedaje samochd bo przedwczoraj zaczalem grac w profi
online a nie bede przenosil konta i teraz mam kase na fure a nei mam miejsca w garzu przedwczoraj
wsytawilem corvete na aukcje jak dlugo bede czekal az furka sie sprzeda ??? z gory dzieki

Wystaw w miare niska cene , to napewno ktos kupi;) ja sprzedalem Audi TT za 35 000$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 12:22, fifomaniak napisał:

Wlasnie o to chodzi zeby wystawic za 9,999,999 i czekac az sie sam sprzeda... Taki maly bug,
ktory daje duzo kasy xD


Mały bug psujący zabawę , więc ja raczej byłbym ostrożny ze stosowaniem go ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 12:22, fifomaniak napisał:

Wlasnie o to chodzi zeby wystawic za 9,999,999 i czekac az sie sam sprzeda... Taki maly bug,
ktory daje duzo kasy xD

To o tym nie wiedzialem... Kupie jakis motor za 10 000 i sprzedam za 10 000 000 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 12:34, fifomaniak napisał:

Eeee jak juz mam 90% gry i chce sobie wszystkie auta kupic to nie chce mi sie jezdzic jeszcze
raz tych samych wyscigow:P


No tak, ale większość ludzi robi ten numer właśnie na samym początku gdy kasy nie ma , a chce szybko kupić niezłe autka . Jak masz 90% gry to nie powinieneś mieć problemów z kasą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 12:50, fifomaniak napisał:

Jak chce kupic wszystkie domy i samochody to tej kasy troche brakuje. A przy 90% gry mam jz
wszystkie wyscigi w single przejechane

To ok , ale jak pisałem większość jednak tą "taktykę" stosuje na samym początku . Później szybko im się gra nudzi i ląduje na półce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam graczy :)
W TDU gram od jakichś trzech dni, gra zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, ale... Jest tych pare bugów i przeszkód które bardzo denerwują i uprzykrzają jazdę. Zacznę od tego że nie mogę ustawić wibracji na padzie Denerwowało mnie tez ręczne przypisywanie klawiszy na tym że. Pytam się dlaczego nie ma opcji w której można by wybrać jeden z trzech kontrolerów? Ok lecimy dalej, gra nie zwalnia, nie zacina itd ale... Występuje jakiś dziwny bubel. A mianowicie gdy jestem przy znaku drogowym, zauważam wariowanie ich :D Dosłownie i w przenośni. Zapadają się pod ziemię i takie tam różne farmazony. Podobny błąd można zauważyć czasami z samochodami. Chciałbym wi8edzieć czy jest na to jakaś rada/ sposób? Kolejną rzeczą która mnie irytuje to to ze czarne samochody są słabo widoczne (przy czarnym asfalcie i w pochmurne dni jest tragedia :/) niby pierdół a wkurza. Z grubsza to w zasadzie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 13:10, Marko Pele napisał:

Z grubsza to w zasadzie wszystko :)

Tak na prawdę to troszkę dziwne , gdyż ja gram już bardzo dłuuuugo a takich błędów nigdy nie miałem . Obawiam się że jeśli chodzi o grafikę to wina może być po stronie konfiguracji . Spróbuj zmniejszyć ilość detali , zmniejszyć rozdzielczość itd. Niestety nie podałeś ani konfiguracji swojego sprzętu ani na jakich grasz ustawiniach ale myślę że właśnie to może być problemem .Oczywiście swoją drogą możesz jeszcze zainstalować nowe strowniki grafiki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować