Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2008 o 21:45, Vookash napisał:

To musi być problem u ciebie bo ja nie mam problemów z połączeniem xD

Problem tez mi sie juz rozwiązał poczekałem 2 godziny i juz można normalnie grac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki fifomaniak za odpowiedź ale to nie rozwiązuje mojego problemu bo nie mam takiego folderu jak Dane Aplikacji. Nie wiem także czy to jest okno zapisywania ale chyba nie. Poprostu gdy wciskam start żeby rozpocząć wyścig to znikają dane za które miejsce ile kasy i dalej nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 13:11, zgoda150 napisał:

Dzięki fifomaniak za odpowiedź ale to nie rozwiązuje mojego problemu bo nie mam takiego
folderu jak Dane Aplikacji.

Masz na pewno. ;) Wystarczy że do okienka gdzie masz Documents and Settings/All Users/dopiszesz: Dane Aplikacji, aby wyglądało to tak: Documents and Settings/All Users/Dane Aplikacji


I jeszcze mam pytanie do gramowiczów: Czy w TDU tryb Force Feedback działa także na padach? Mi jakoś nie chce chodzić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 18:12, fifomaniak napisał:

A sa w ogole jakies pady ktore obsluguja FF? Bo nie slyszalem :)

Chyba że na padach to się inaczej nazywa, albo to całkiem co innego, ja tam nie wiem, na padach praktycznie nigdy nie grałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Force Feedback to funkcja dzialajaca tylko w samochodowkach i nie slyszalem, zeby wystepowala w padach. Symuluje ona sily jakie powstaja gdy np. wpadamy autem w poslizg czy zjezdzamy na pobocze (samochod sam skreca, musimy uzywac wiekszej sily itd.). Pad moze miec jedynie wibracje przy uderzeniach itp., czy TDU to obsluguje tego nie wiem, moja przejsciowka do pada z PSX nie obsluguje wibracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem bo nie wiem co mam zrobic otóz jak zaczynam gre i gdzies jade to po jakichś 2-3 minutach gra sie zawiesza i nic nie da sie zrobic dodam że zrobiło mi sie to dzisiaj oczywyscie po kazdym ponownym odpaleniu gierki (wczesniej jeździlam bez zadnych problemów)... wiec co powinnam w tej sytuacji zrobic? prosze o pomoc

dadam że jest to oryginalna gra i skasowalam te pliki radial itp. i nie wiem co już robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy próbuję zainstalowac gre wyskakuje mi takowy błąd :the installscript engine is missing from this machine. If available, please run ISScript.msi, or contact your support personnel for futher assistance
Błąd wyskakuje na początku instalacji gdy wkładam plytę do czytnika,grę mam oryginalną od TSa.
Ps.U mojego kolegi chodziła bez zażutów.
PPs.Moja konfiga: Athlon 1.8 GHZ, 1024 ram, radeon x1300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 19:08, fifomaniak napisał:

Patcha masz wgranego? I patrz na czyj ja post odpowiadam bo to pytanie o oryginala to
nie bylo do Ciebie



wiem że nie bylo do mnie ale kiedys ktos mnie sie o to pytal wiec to napisalam....a patcha mam wgranego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim. Słuchajcie mam pytanie. Jak można wziąć udział w wyścigach międzyklubowych? Staram się wykonać tego achievmenta,ale nie bardzo wiem jak się do tego zabrać. Aha, mam już swój klub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestesty TDU zawieraz duzo błędow a jednym z nich jest brak mozliwosci wyscigow miedzy klubowych i tym samym nie mozna ukoczyc gry w 100%:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atari tak to skopalo ze nie mozna. Mozna brac udzial jedynie w wyscigach wewnatrzklubowych (ktore w polskiej wersji tez nazywaja sie miedzyklubowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować