Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2008 o 21:24, pan m. napisał:

Proszę,daje ci je.Znalazłem takie coś obok toru,na mapie pisało"Samochód nie pobrany"(samochód,a
nie motor:D).Była to oczywiście kawasa 12R,jedyny motor z megapacka.Osiągi są zbliżone
do Ferrari 575 Maranello.Takim jechałem,gdy sie spotkaliśmy.Jest wolniejszy od Ferry
575,ale ma lepsze przyspieszenie(testowaliśmy na prostej drodze):D A wygląd randoma(nie
mam megapacka,więc widziałem tylko random)oceńcie sami na fotach.

Jak tak patrze to ten motor wygląda lepiej niż niejeden motor który można znaleźć w salonach :D
Tylko te kolorki można byłoby zmienić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna opcja . Możesz spróbować zainstalować grę z góry po angielsku. Będzie OK i jeszcze będziesz maił Murcielago , anie Murciżlago. xD. Chociaż sam tego jeszcze nie spróbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nie pamietam, zeby przy instalacji TDU byl wybor jezyka, bo instaluja sie wszystkie jezyki, tylko wersja PL jest tak zrobiona, ze sa one nieaktywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 14:02, fifomaniak napisał:

Szczerze? Nie pamietam, zeby przy instalacji TDU byl wybor jezyka, bo instaluja sie wszystkie
jezyki, tylko wersja PL jest tak zrobiona, ze sa one nieaktywne...


Jezyki sa aktywne z tego co pamietam tylko polski jest w miejscu angielskiego wiec i tak kicha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam polska to w opcjach nie moge zmienic, mam tylko polski. A pamietam jak mialem angielski patch 1.66A to od razu mialem wybor jezykow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 17:20, Union Pacific napisał:

Czy do tych limuzyn można Pontiaca GTO jeszcze zaliczyć, czy to już bardziej pod wóz
sportowy podchodzi?

Nie, zdecydowanie sportowy wóz. Patrzyliśmy w wyborze aut na ilość drzwi, ale limuzyny mają cztery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, zdecydowanie tak. W zakładce ''gracze'' (na mapie) możesz ustawić na dole rodzaj graczy, których widzisz na mapie. Ustawiasz tam ''moi znajomi'' i widzisz na mapie tylko swoich znajomych. Znacząco to ułatwia spotkania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś dzień i szczęśiwy i pechowy w TDU.Szczęśliwy bo zainstalowałem pomyślnie około 35 modów.A pechowy bo zapłaciłem megamandat 1.000.000$.Ale nie po to piszę.Sprzeda ktoś Ford Shelby Cobra Concept,Chrysler Firepower i Alfę 8C?Mogę dać do 8.500.000$ za wóz.Proszę potrzebuję pilnie tych wozów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak się robiło własną stację radiową bo ja już nie pamiętam a w instrukcji nie mogę znaleźć?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować