Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

C:\Documents and Settings\[nazwa użytkownika]\Moje dokumenty\Test Drive Unlimited\savegame\[nazwa profilu]\Radio\(robisz nowy folder i wpisujesz nazwę radia) i tam wklejasz piosenki bądź skróty do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 16:00, albinskia napisał:

Może mi ktoś powiedzieć jak się robiło własną stację radiową bo ja już nie pamiętam a
w instrukcji nie mogę znaleźć?

Pozdrawiam.

W "Moich Dokumentach" szukasz Test Drive Unlimited, przechodzisz dalej aż dojdziesz do folderu ze swoim nickiem. Wchodzisz do niego i do folderu Radio wrzucasz swoje mp3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem tak, a czasem nie, różnie to bywa. Głównie chodzi o to, że możesz szybko kolegę namierzyć i klikać tak długo aż się połączysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak,ja mam ten nick.A dlaczego pytasz?Niech zgadnę(heh)....przeze mnie masz lagi,tak?Przyzwyczaj się;)Możesz mnie nazywać Mr.Lag,bo już większość z klubu MG mnie tak nazywa:)

EDIT-To nikt mi nie sprzeda tych 3 aut?Daję nie 8.500.000$,ale 9.500.000$ za jeden wóz.Ktoś się skusi?Potrzebuję tych aut.Jeszcze raz proszę:)Te auta to:Ford Shelby Cobra Concept,Chrysler Firepower i Alfa 8C Competizione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, teraz ja mam pytanie.

Dane o moich znajomych w grze, przechowywane są razem z resztą save''a w folderze TDU w Moich Dokumentach, czy gdzieś indziej na dysku?
Pytam, bo znalazłem w folderze Dane Aplikacji plik "BuddyCache.dat", w którym (po otwarciu) widzę rożne dane o znajomych właśnie. Summa summarum, chodzi mi o to, czy można go usunąć bez żadnych konsekwencji. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sa wlasnie dane o znajomych. Inaczej mowiac, kasujac ten plik stracisz wszystkich znajomych. Tak mi sie przynajmniej wydaje, nigdy tego nie probowalem, ale skoro tu sa wszystkie dane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 18:14, fifomaniak napisał:

To sa wlasnie dane o znajomych. Inaczej mowiac, kasujac ten plik stracisz wszystkich
znajomych. Tak mi sie przynajmniej wydaje, nigdy tego nie probowalem, ale skoro tu sa
wszystkie dane...

TDU korzysta z GameSpy Arcade, wiec myślę, że info o znajomych przechowywane są także na serwerach.
Mam TOCE Race Driver 3 i info o znajomych (z TDU) mam także w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zaliczyć dzisiaj wszystkie wyzwania i wyścigi :D Miałem problem z Tantalosem (lub jakoś podobnie się to pisało) ale w końcu, o dziwo bardzo ładnie udało mi się go zaliczyć Caterhamem. :) Teraz tylko zabawa VW W12 Syncro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 08:52, pan m. napisał:

Tak,ja mam ten nick.A dlaczego pytasz?Niech zgadnę(heh)....przeze mnie masz lagi,tak?Przyzwyczaj
się;)Możesz mnie nazywać Mr.Lag,bo już większość z klubu MG mnie tak nazywa:)

EDIT-To nikt mi nie sprzeda tych 3 aut?Daję nie 8.500.000$,ale 9.500.000$ za jeden wóz.Ktoś
się skusi?Potrzebuję tych aut.Jeszcze raz proszę:)Te auta to:Ford Shelby Cobra Concept,Chrysler
Firepower i Alfa 8C Competizione.

Ekhm, żeby Alfę 8C Competizione kupić, wystarczy przejechać jeden 200km wyścig....
To nie dużo w perspektywie możliwości zarabiania 9,999,999 codziennie i kupowania nowej alfy, poza tym, Alfa jest raczej ogólnie dostępna w sprzedaży on-line (na 3 maja godzina 23:00)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nigdy nie widziałem Alfy 8C dostępnej na sprzedaż w zakładce handlu :/ Ja jak na razie bezskutecznie staram się znaleźć kogoś od kogo mógłbym odkupić Forda Shelby Cobre Concept. Sprzedałem go a myślałem, że drugi raz będzie można potem go kupić z salonu Forda. Niestety, boleśnie się pomyliłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 23:51, Union Pacific napisał:

Hmm... nigdy nie widziałem Alfy 8C dostępnej na sprzedaż w zakładce handlu :/ Ja jak
na razie bezskutecznie staram się znaleźć kogoś od kogo mógłbym odkupić Forda Shelby
Cobre Concept. Sprzedałem go a myślałem, że drugi raz będzie można potem go kupić z salonu
Forda. Niestety, boleśnie się pomyliłem :/

Cóż, powiem Ci, pewnie Cię załamując, że ja (ale to jeszcze przed patchem, teraz może się zmieniło) mogłem kupować i sprzedawać tyle Chryslerów ME-FOUR-TWELVE ile mi się podobało:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle,że przez przypadek ją sprzedałem za kilka milionów(słaby wtedy byłem,myślałem,że będę go mógł wziąść 2 raz)i tak samo byo z Fordem Cobra oraz Firepower.Daję 9.999.999$ za wóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście kasza :/ Mam wszystkie samochody z gry (oprócz tych z carpacka) oprócz tego jednego :/ Może znajdę w przyszłości kogoś kto będzie miał na zbyciu ten wozik :/

A propos, są w grze jakieś miejsca teleportu? Bo widziałem graczy znajdujących się chyba na wysepce na północ od zachodnio północnego rogu wyspy (tam gdzie jest latarnia morska) a tam z tego co widzę nie prowadzi żadna droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kiedyś kilka wartościowych samochodów w tym Alfę, ale po formacie wszystkie zapisy mi się usunęły... Szkoda, że dane nie są wgrywane na serwer...

Dawno już nie grałem w TDU, ale to tylko dla tego, że nie mogę sobie komfortowo pograć - przerywa mi... Gdy wymienię kartę graficzną z pewnością jeszcze do niej wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować