Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2008 o 17:49, fifomaniak napisał:

512 to troche malo i dlatego Ci chrupie. Sprzet jest ok. Rozwiazanie: kupic lepszy net,
1 mega lub najlepiej 2 megabity/s.

Dzięki tak myślałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 18:47, quba123 napisał:

A może dziś choc jest prima aprilis.

Jeżeli możesz to nie spamuj :P A co do tematu, to ja już przestałem na tego patcha czekać ... Jak wyjdzie to fajnie, jak nie to płakać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 17:12, kulfonito napisał:

Jak się w TDU jeździ na motorze? Koleś śmieszne skręca, bo tylko sie przechyla, a ja
cześciej jestem na autach i poboczu niż na drodze. Jakoś głupio się na motorze jeździ
:/


Weź lepiej kup sobie te Enzo, a motory zostaw zawodowcom (czyli np. mi). :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 18:10, Falconer napisał:

> Jak się w TDU jeździ na motorze? Koleś śmieszne skręca, bo tylko sie przechyla,
a ja
> cześciej jestem na autach i poboczu niż na drodze. Jakoś głupio się na motorze jeździ

> :/

Weź lepiej kup sobie te Enzo, a motory zostaw zawodowcom (czyli np. mi). :>


Buhehe Falco spadaj noobie :D Widziałem jak jeździsz tym swoim enzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do motoru najlepiej zabierać się z kierownicą. ;] Ogólnie w całe TDU najlepiej gra się kierownicą. Ja Wyścig Milionerów ukończyłem z 8 razy (offline) tylko Kawasaki Ninja ZX-10R (jak ja kocham ten motor...). ;] Z samochodów najbardziej lubiłem Enzo i Lamborghini Murcielago.

EDIT: teraz gram online, ale rzadko, nie chce mi się grać w TDu za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: skoro gra automatycznie przydziela do jednego z serwerow, to jak spotkac sie z kumplem ktorego jeszcze nie mamy we friendlist bez logowania sie mnostwo razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 14:41, MarneusPL napisał:

mam pytanie: skoro gra automatycznie przydziela do jednego z serwerow, to jak spotkac
sie z kumplem ktorego jeszcze nie mamy we friendlist bez logowania sie mnostwo razy?

Musisz się umówić z kumplem w pewne miejsce (np. latarnia morska) i musicie być tam razem przez jakiś czas. W końcu kumpel wyskoczy na mapie i później pojawi się w grze. Wtedy dodaj go do znajomych i już.
quba123 ----> czy możesz kurde nie spamować ?! Codziennie to samo piszesz, ogarnij się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o matko co takis urazny juz czekam prawie rok mnie interesuje ta gra . moze ciebie nie !!!!!!!!!
jak bys zobaczl na stronie tdu.com.pl ludzie tez sie powtarzaja i ciagle pisza to samo o tym patchu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 18:13, quba123 napisał:

o matko co takis urazny juz czekam prawie rok mnie interesuje ta gra . moze ciebie nie
!!!!!!!!!
jak bys zobaczl na stronie tdu.com.pl ludzie tez sie powtarzaja i ciagle pisza to
samo o tym patchu!!!

Nie interesuje mnie co tam piszą. Tu są pewne zasady i regulamin. Jeśli nie masz nic do napisania, to nie pisz ! Jak będzie jakieś info na temat patcha to napewno się tu pojawi. I pisz z zasadami ortografii, bo ciężko coś z tego bełkotu wychwycić. Nie chcę cię urazić, ale chcę pewne rzeczy uzmysłowić ;)
/offtop end

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest patch tylko car pack i nie jest plotką, ponieważ na info zostało puszczone przez ludzi z Atari oraz już dwa razy była update''owana lista pojazdów. Jeśli chcecie być jak najbardziej na "bieżąco", dodam tylko, że sprawę relacjonuje Gramowskie motogames (motogames.gram.pl) a najświeższe informacje znajdziecie na oficjalnym forum atari.
I nie nakręcajcie się nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować