Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pre-orderowcy Halo: Combat Evolved Anniversary otrzymają dwa bonusy

6 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2011 o 23:22, eragon23456 napisał:

seria halo to nedzna podróba prawdziwych fpsów. nie ma ekscytacji, zabawy itp.

To jest twoje zdanie :).
Ja uważam, że Halo CE 2 i Halo Reach to naprawdę udane gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 23:22, eragon23456 napisał:

seria halo to nedzna podróba prawdziwych fpsów. nie ma ekscytacji, zabawy itp.


Nie ma to jak zapalony PCtowiec który w Halo pewnie nawet nie grał a jeśli już to może w pierwszą część.
Halo to świetna gra a dla konsol razem z 007 prawdopodobnie dwa najważniejsze FPP. Poza tym tak oczywiste dziś rzeczy jak granaty pod szybkim przyciskiem czy regenerujące się zdrowie to właśnie pierwsze pokazało halo.

Swoją drogą mogli być lepsze bonusy w ramach obchodzenia rocznicy :P bo strasznie mizernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to z gruntami to lipa bo wpływa na rozgrywkę...
co do halo jako serii... nie każdemu się to musi podobać tak samo jak każda inna gra(ja osobiście nie lubię wszelkich CS''ów, MoH''ów, CoD''ów etc. znaczy nie żebym uważał że to kiepskie gry ale po prostu tego nie lubię...)
jednak ilość fanów tych gier o czymś świadczy
JAK SIĘ KOMUŚ NIE PODOBA TO NIE MUSI PATRZEĆ/GRAĆ I NIECH SIĘ NIE WYPOWIADA!!!(chyba że ma coś wartościowego do powiedzenia...)
PS do wszystkich którym nie pasują "laserki blasterki"(cytat z jakiejś recenzji reach''a) i inne braki w realizmie/zabawkowy klimat halo:
gry mają za zadanie dostarczyć graczowi rozrywki i tylko to się liczy... jeżeli chciałbym pograć w piłkę nożną "na serio" to wyszedłbym na dwór ale gdy chcę pograć w grę "opartą o piłkę nożną" to wolę pograć w "goal''a 3" z pegasusa niż fifę czy inne pes''y...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować