Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CM Storm Sirus 5.1 - kolejny zestaw słuchawkowy dla graczy

9 postów w tym temacie

Proszę was 7.1 , 5.1 w słuchawkach stereo ? Jak ja kocham ten marketingowy bełkot :D Wszystko ci powiedzą, żeby tylko zarobić parę groszy. Oczywiście że jest symulowany dżwięk przestrzenny, bo nie da się wsadzić 6 kanałów w dwa głośniki. Będzie to zwyczajny dżwięk stereo i będziecie słyszeć dzwięk dokólny symulowany. Ciężko wyjaśnić to "coś". Chcecie mieć dzwięk przestrzenny prawdziwy ? Kupcie sobie prawdziwe kino domowe ,albo porządne 5.1 do kompa jak ja. A same słuchawki dobre, do gier w nocy. Nic specjalnego, zwyczajne stereo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać jak się znasz. Tego nie nazwiesz sluchawkami stereo, bo każdy wbudowany weń głośniczek odpowiada za inny kanał. Sam mam słuchawki 5.1 tylko, że nie podłączam ich pod usb, lecz pęczkiem jack''ów do karty dźwiękowej, jak normalny zestaw głośników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po co się chwalisz, że kupiłeś Gejmerski Szit ? Te wszystkie 5.1, 7.1 w słuchawkach to jedna wielka bzdura... Lepiej kupić dobrą kartę dźwiękową plus słuchawki takich firm jak AKG bądź Sennheiser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę mieć w słuchawkach emulowanego dźwięku przestrzennego, więc wolę takie do grania. Nie mam warunków i pieniędzy na satysfakcjonujące mnie głośniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam roccat kave i niemam problemu wylapac pozycje osob jak gram po necie (cod2/css/wow itp) maja po 3 glosniki w sluchawce i jest ok. a czy to lepsze od zwyklych stereo ktore maja symulowany dzwiek przestrzenny przez stery. w moim wypadku sa o niebo lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@HentaiDymon wiesz, że to hmmm... 5.1, jest akustycznie wątpliwe? już pominę fakt, że miałem medusy 5.1... lepiej grały na stereo... Do grania nie trzeba słuchawek 5.1, a dobrze dobranych stereo i nikt Ci nie podskoczy, czy to w multi fps, czy czym tylko sobie chcesz ;) I nie muszę mieć żadnych sztucznych czy nie sztucznych emulacji, bo i jedna i druga jest iluzoryczna... 5.1 i słuchawki, to mit, pogódźcie się z tym xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować