Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy tak przedstawiają się wymagania sprzętowe DotA 2?

8 postów w tym temacie

Super news o tym że ktoś coś tam sobie maznął na jakieś stronce... News na poziomie "kolega kolegi bierze udział w becie Diablo III i mówi że premiera będzie...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu to nadal jest Source, więc nie można było spodziewać się wymagań z kosmosu. Ja jestem tylko ciekawy stylu graficznego w tej grze. Czy zostanie on utrzymany w nieco kreskówkowej stylistyce Warcrafta czy może jednak Valve pójdzie w nieco bardziej realistyczny design. Ehh... Do gamescomu jeszcze trzy tygodnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaa - przecież to Source...Gra powinna wyglądać ładnie i działać płynnie nawet na słabszym sprzęcie... Ale najważniejsze pytanie- jak stawi czoła LoL''owi !) Rozegrałem w nim już z 900 spotkań i nadal mi się nie nudzi xD A na święta mam zamiar wydać trochę kasy w podzięce twórcom za Fu jaki daje mi ta gra - ciekawe, czy Dota 2 też będzie na F2P jak LoL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie, Heroes of Neweth ma idealną grafikę... taką warcraftową z mroczniejszym klimatem. Potem jest grafika warcrafta, mimo wszystko lekko cukierkowa i skrajność cukierkowości czyli LoL. Wszystko poza ostatnim się dla mnie sprawdza. Warcraft 3 nieśmiertelny :) ale jak widać nie tylko grafika się liczy... grywalność i... darmowość też mają dużo do powiedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@varamir
zgadzam się z Tobą w 100%. Ostatnio miałem przyjemność wrócić do LoL''a, a tam masa polaczków. Mówię tak, ponieważ nie napiszą po angielsku jak ktoś coś źle zrobi tylko klną i spamują po polsku. A Heroes of Neweth muszę spróbować, bo dużo osób poleca :)

Swoją drogą, Dota na Source? Może być ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować