Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznaliśmy line-up 1C Company na gamescom 2011

8 postów w tym temacie

Yay, offroad drive, już od zeszłorocznego E3 gdzie pokazali to to, nie mogę się doczekać aż wyjdzie, a dodatkowo od tamtego czasu całkiem milczeli o tym produkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamiast kolejnego dodatku do Men of War wolałbym pełnoprawną kontynuacje z ładniejszą grafiką, lepszą fizyką i większą ilością pojazdów - nawet tych prototypowych które nie wzięły udziału w walkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Star Wolves 3-Ashes of Victory :)
Super, mam nadzieję że mniej zabugowany i bardziej dopracowany niż Civil War. Tylko ciekawe kto u nas wyda i czy będzie taka sama popelina z patchami dla nierosyjskich wersji jak dotąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 15:21, Visconius napisał:

Star Wolves 3-Ashes of Victory :)
Super, mam nadzieję że mniej zabugowany i bardziej dopracowany niż Civil War. Tylko ciekawe
kto u nas wyda i czy będzie taka sama popelina z patchami dla nierosyjskich wersji jak
dotąd.


Nie wydali u nas trzeciej części, więc dlaczego mają sobie zawracać głowę Ashes of Victory?
Niemniej jednak, gdyby wydali jednak AoV, to ucieszyłabym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 15:41, Ashii napisał:

Nie wydali u nas trzeciej części, więc dlaczego mają sobie zawracać głowę Ashes of Victory?
Niemniej jednak, gdyby wydali jednak AoV, to ucieszyłabym się.


To dziwne, bo 1C to przecież Cenega - nigdy nie przestaną mnie zadziwiać. Ash by to z pewnością siarczyście skomentowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować