Zaloguj się, aby obserwować  
darkwind21

Borderlands 2

959 postów w tym temacie

Nie wiecie może, czy powstaną reklamówki dla reszty producentów? Chyba już trochę za późno, ale nie obraziłbym się, jakby je stworzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kody na skin dla Mayi
PC SHiFT Code: WTKBJ-XRHTW-C63BT-JTB33-J6C9T
Xbox 360 SHiFT Code: WJC3T-SS6S5-X9FTF-WRTB3-BT39H
PlayStation 3 SHiFT Code: KTCTJ-ZHCKB-BKKW3-STCJT-3FZTW

Następne dla Salvatora, o 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Salvador:
PC: CTK3J-9XH3W-CRB3J-33TBJ-9JJHW
X360: WTK33-HFR95-RZRJX-KRBB3-CZ3KF
PS3: C3W3B-5JX5J-3C55J-ZJWTJ-RH3HR

Axton:
PC: KT53J-36HBK-W6JJ3-BJJB3-WH95H
X360: KBKBT-WH6Z5-X96B6-WX3TJ-5J6J3
PS3: CJ5T3-5H5KT-3KCKT-9JKBB-3SKHT

Zer0:
PC: 5J5JB-B9S35-W6J33-3BJBT-33JSF
X360: 5J53B-J96HW-F9FBX-CFTT3-FTFXS
PS3: KBKB3-J3R5J-BKCKT-H3W33-9F56C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 01:05, astradamus napisał:

Witajcie ma ktos może Legendarnego Hellfire na sprzedaż? ;>


Ja mam, jakimś cudem udało mi się zdobyć go za pierwszym razem gdy postanowiłem ją na Przypiekaczu wyfarmić :P Niby mam sentyment do tej broni jeszcze z jedynki, ale jeśli zaoferujesz inną dobrą pomarańczkę, rozważę ofertę, choć z bolącym sercem...

Sam mam 34 poziom Salvadorem, więc najlepiej gdybyś miał coś na bliski temu, zaś

Spoiler

jeśli chodzi o Hellfire, jest on na poziomie 8 (wszak PT1), wyobraź więc sobie moją radość, gdy go wydropiłem. Reflektujesz?



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 10:46, Liqid napisał:

> Witajcie ma ktos może Legendarnego Hellfire na sprzedaż? ;>

Ja mam, jakimś cudem udało mi się zdobyć go za pierwszym razem gdy postanowiłem ją na
Przypiekaczu wyfarmić :P Niby mam sentyment do tej broni jeszcze z jedynki, ale jeśli
zaoferujesz inną dobrą pomarańczkę, rozważę ofertę, choć z bolącym sercem...

Sam mam 34 poziom Salvadorem, więc najlepiej gdybyś miał coś na bliski temu, zaś

Spoiler

jeśli
chodzi o Hellfire, jest on na poziomie 8 (wszak PT1), wyobraź więc sobie moją radość,
gdy go wydropiłem. Reflektujesz?




Mam Dobre złoto na wymianę ale potrzebuje level 40+ tylko :)

Cóż idę farmić Sorcha w takim razie :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zrobić 3 zadań pobocznych. Tam gdzie mam napisaną lokację nad innymi zadaniami w dzienniku zadań to tu mam Blocked. Jedna z tych misji to Animal Rights. Jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 18:41, maAtis9988 napisał:

Nie mogę zrobić 3 zadań pobocznych. Tam gdzie mam napisaną lokację nad innymi zadaniami
w dzienniku zadań to tu mam Blocked. Jedna z tych misji to Animal Rights. Jak to naprawić?


Najpewniej ruszyć dalej fabułę, wówczas misja powinna zostać odblokowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy Bordery 2 da się zarejestrować w Kompanii Graczy ? Grę w końcu wydaje Cenega.

Z innej beczki, przestańcie już przepisywać shift codes tutaj bo robicie śmietnisko. Chyba nie wszyscy są tak ograniczeni, że nie potafią obsługiwać fb czy twittera. Ja np. dostaję powiadomienia o nowych kodach prosto na ekran telefonu. Fajnie nie ? huh ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 21:04, Grz3chu napisał:

Chyba nie wszyscy są tak ograniczeni, że nie potafią obsługiwać fb czy twittera.

Uwierz mi, zdziwilbyś się. Nawet nie wiesz jacy są idioci. Wolą czekać nawet tydzień niż samemu poszukać, co zajęłoby parę minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowej gawiedzi mógłby wspomóc 46-levelowego Zer0 w jak najszybszym dobiciu do end-game''u? Jestem na etapie Opportunity. Sprawy zaczynają powoli wymykać się spod kontroli, ostatnie parę misji wątku głównego udało mi się wysolować, ale to i tak nie zmienia faktu, że granie ową klasą solo jest absolutną mordęgą - i mówię to jako ktoś, to doskonale bawił się ostatnio przy choćby Dark Souls.

Wszystko, czego potrzebowałbym to szaleńcza jazda przez główny wątek z domieszką side-questów. Możemy ustalić sprawy lootu itd. Po prostu chciałbym wreszcie wymaksować tą cholerną postać. Znajomi steamowi albo zajęci albo znudzeni Bordkiem albo niespełna.

Nick na steamie: Galadh

Uśmiechałaby mi się gra choćby jutro, w godzinach popołudniowych. Chętnie przyjmę każdą pomoc, nawet jeśli zaoferujecie mi zaledwie "pół lvl-a swojego czasu". Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kody z pierwszego odcinka serialu Claptrapa z youtube :
PC:? KTCJJ-FHZJW-W6JJB-TTBTJ-R9WWJ
XBOX: 5BCJB-WBZS5-XZRTF-CF3BJ-B6BB6
ps3: WJCTT-S3X5B-T5WWJ-ZJWTJ-HXC6F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy raport kwartalny Take Two Interactive:

http://ir.take2games.com/phoenix.zhtml?c=86428&p=irol-newsArticle&ID=1752068&highlight=

5 mln sprzedanych egzemplarzy? Nieźle, naprawdę nieźle. Oprócz tego duży udział dystrybucji cyfrowej - czyli jednak PC-ty nie umierają wbrew pomrukom niektórych... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 23:56, Arumantis napisał:

kody z pierwszego odcinka serialu Claptrapa z youtube :
PC:? KTCJJ-FHZJW-W6JJB-TTBTJ-R9WWJ
XBOX: 5BCJB-WBZS5-XZRTF-CF3BJ-B6BB6
ps3: WJCTT-S3X5B-T5WWJ-ZJWTJ-HXC6F


dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w temacie, a ciekawi mnie czy wyszły jakieś dodatki DLC do Borderlands 2. Nie dawno kupiłem grę i nie mam czasu tego sprawdzić. Mógłby mi ktoś powiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2012 o 21:45, Ugolf napisał:

Nie jestem w temacie, a ciekawi mnie czy wyszły jakieś dodatki DLC do Borderlands 2.
Nie dawno kupiłem grę i nie mam czasu tego sprawdzić. Mógłby mi ktoś powiedzieć ?



Pierwsze DLC to postać Mechromancer, można ją było uzyskać kupując grę w preorderze(w niektórych sklepach leżą jeszcze pudełka z Premier Club, w takim wydaniu jest ta postać).
Drugie DLC to Captain''s Scarlet Pirate Booty, już fabularne dodające nowe lokacje, pojazd ale nie podnoszące level capu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować