Zaloguj się, aby obserwować  
darkwind21

Borderlands 2

959 postów w tym temacie

Nowe kody:

PC - CTWTB-JTBW5-KFTTT-JTB33-JTBWB
PS3 - KTKJB-3CX5B-3CWK3-ZBCJJ-JJZ9T
XBOX - WTWBB-ZJ9Z5-69XJ6-KRTBB-ZHBBH

Kody są z przedwczoraj, ale z nieoficjalnego twittera. PC jeszcze działa (sprawdzony przed minutą), pozostałe nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okay, poddaję się.

Po zainwestowaniu w niego z 90h czasu stwierdzam, że Zer0 jest dla mnie niegrywalny.

Absolutnie nie rozumiem, co jest grane. Nie mam zamiaru smarować tutaj posępnej historii mojego gamingowego żywota, ale powiem tyle, że choć nigdy nie uważałem się za nie wiadomo jakiego tuza i przodownika elektronicznych rozgrywek, to z pewnością nie byłem n00bkiem i mój poziom określiłbym jako - zależnie od gatunku - przyzwoity-solidny. Najprawdopodobniej Borderlands 2 postanowił zacząć utwierdzać mnie w przekonaniu zgoła przeciwnym, bo to chyba odrobinę śmieszne, że szarpię się z Zer0 znacznie bardziej niż choćby z Dark Souls.

Co mogę powiedzieć? Były wzloty i upadki, te pierwsze utrzymywały mnie w przekonaniu, że może być lepiej. Chwytałem się już wszystkich buildów, po wbiciu 50 lvl wróciłem do snajperskiego i takiegoż moda. Levelowanie w True Vault Hunter Mode wspominam generalnie lepiej niż na normalu, aż do 47 poziomu - wtedy zacząłem po prostu prosić na steamowym forum o partnera do lvlowania, by wymaksować cholerną postać. Bez tego w życiu bym tego nie zrobił.

W chwili obecnej kończę achievement z challengami i został mi Jimmy Jenkins, którego mam nadzieję znaleźć w końcu w Wildlife. Niestety, nic z tego, bo quest, który podwyższa szansę na jego spawn mam aktywny tylko w TVHM i w chwili obecnej nie jestem w stanie przebić się przez niektórych przeciwników. Nie mam pojęcia, co robię źle - właściwie nie robię nic, bo ciężko robić mi cokolwiek, skoro przeciwnicy spalają mi tarczę (The Bee) w ciągu sekund. Doskonale wiem, jaką taktykę należy przybrać przy tej postaci i buildzie, a jednak to nie wystarczy. Mój sprzęt kończyn nie urywa, ale z pewnością nie powinien ładować mnie w tak opłakane sytuacje. Nadal mam blisko 5 milionów kredytów i tragedii nie ma, ale naprawdę chciałbym czuć, że jestem w stanie zrobić coś tą postacią solo, bo nie mam najmniejszej ochoty na poświęcenia teraz kilkudziesięciu godzin, by wymaksować kolejną, którą da się normalnie, komfortowo grać.

Nie ruszam nawet specjalnie dzisiejszego DLC - głównie dlatego, że chwilowo Bordek mi się przejada, ale naprawdę byłoby fajnie móc zacząć kolejne kampanie nie musząc ciągle się frustrować. Oliwy dolewa jeszcze ten popieprzony limit bankowy - mam kilka postaci w Sanctuary, wszystkie mają zapchane sloty, a to i tak nie wystarczy - w chwili obecnej nie mogę nawet wydać kilku pozostałych kluczyków, by znaleźć jakieś fajne zabawki, które mogłyby mnie trochę odciążyć pod względem trudności - nie mam już zwyczajnie miejsca. Ciekawe, jak mam zbierać loot...

Mógłby ktoś wyrżnąć mnie wałkiem na odlew i zdradzić swoje tajniki grania Zer0, i doradzić, cóż w tej sytuacji najlepiej uczynić? Jestem delikatnie zirytowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 22:55, paraGaladh napisał:

Mógłby ktoś wyrżnąć mnie wałkiem na odlew i zdradzić swoje tajniki grania Zer0, i doradzić,
cóż w tej sytuacji najlepiej uczynić? Jestem delikatnie zirytowany.


Szczerze powiedziawszy nie wiem czemu masz taki problem. Przyznaję, że też miałem jeden moment w p2 kiedy było ciężko, ale to głównie na samym początku, w okolicach Bloodshot Fortress. Po wbiciu maksymalnego poziomu (w okolicach Opportunity zdaje się) już do końca gry było łatwo. Teraz staram się wydropić Skullmashera, więc cały czas robię Wildlife i nie sprawia mi to kłopotu. Na dodatek biegam z pistoletem (a więc całkiem inaczej niż zwykle, zazwyczaj cały czas snajpa), żeby nabijać acziki, bo w końcu zdobyłem Bee. Gram na drzewku snajperskim, bo to chyba najpotężniejsza opcja. Trzeba tylko pamiętać o osłonach i cały czas walić krytyki i jakoś idzie. Jeżeli będziesz chciał to możemy razem pograć, zobaczymy w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jeżeli będziesz chciał to możemy razem pograć,

Dnia 21.11.2012 o 00:00, Noirr napisał:

zobaczymy w czym problem.


Dzięki za sympatyczną odpowiedź, z miłą chęcią skorzystam z propozycji wspólnego grania. Podejrzewam, że będę uchwytny dopiero na początku grudnia, ale możesz już dodać na steamie Galadha. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie może, czy da się zrestartować kampanię ? Tak aby grać od początku tą samą postacią ? Generalnie chodzi o zdobycie 2 itemów z misji, broń 100% melee i tarcza z zadania bodajże henry''ego, która nawala nowami po rozwaleniu i odnawia sie ileś tam set sekund :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2012 o 07:17, kzyo napisał:

Czy ktoś wie może, czy da się zrestartować kampanię ? Tak aby grać od początku tą samą
postacią ? Generalnie chodzi o zdobycie 2 itemów z misji, broń 100% melee i tarcza z
zadania bodajże henry''ego, która nawala nowami po rozwaleniu i odnawia sie ileś tam
set sekund :D

Zacznij grę inną postacią, zdobądź przedmioty, wrzuć je do szafki i zabierz je stamtąd głównym awatarem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 18:40, Szczep_NML napisał:

W sobotę o 01:00, 06:00, 12:00, 18:00 i 22:00 kody na golden keye.


A ja tylko przypomnę, że na Facebooku i na twiterze są różne kody, więc za każdym razem można zdobyć 2 kluczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś sprawdzić ile portretów Moxxi zebraliśmy? I czy są jacyś przeciwnicy z których wypadają one częściej czy trzeba mieć po prostu farta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy może ktoś z was dać itemy na 50lvl (takiej mocy żebym mógł z ziomkiem pokonać ost bossów w I i II dodatku )bo kurde mamy za słabe wyposażenie i gramy jeszcze na wysokim lvl i normalnie dostajemy od nich w (_)(_) ;/ . Gram na xboxie jeśli ktoś chciałby przekopiować itemy do mnie to będę wdzięczny ! ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Na GreenManGaming.com znów można odliczać zniżkę z vouchera przy zakupie "Borderlands 2 Season Passa". Najnowszy voucher daje aż 30% zniżki. Oto on:

GMG30-DEC01-ARFC9

Cena za ten "Season Pass" wraz ze zniżką wynosi więc 21$, czyli 67,2 zł. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarówno na FB i twiterze kody będą działac do końca weekendu
Czy może ktoś skopiowac klucze z FB i wkleic klucze do posta? Mam dziś problemy z facebookiem, więc byłbym bardzo wdzięczny za wklejenie kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC / Mac: WTKT3-BSJSK-5XBTT-B333T-963SF
Xbox 360: CBWTT-SBFSK-35WKT-HB5TT-RRRHH
PlayStation 3: K3W33-5SX95-35K53-935T3-H6WW6

PC / Mac: 5TCTJ-XC3S5-C6JJT-3JTTT-HFBW9
Xbox 360: CT5TB-B6HWS-XSR3F-KR3BB-H6B6R
PlayStation 3: KJ53T-CZWZK-3KC5J-HJC3T-HCC59

PC / Mac: K3KJ3-3RT95-KXB3B-BBTBT-CB6KH
Xbox 360: CJ53B-66ZC9-RZR3X-5XJB3-JHC5T
PlayStation 3: 5T5J3-ZHWSW-3K5K3-SJCJB-SCRFB

PC / Mac: W3KTT-ZW39K-56TJ3-J333T-X9FKH
Xbox 360: KJCBB-CXSWH-6ZXT6-WXTBJ-RSHHZ
PlayStation 3: 5J5B3-FZC9W-JC5C3-STC3B-6TF3W

PC / Mac: C3C3J-KFTHW-WX3JJ-3BTJ3-ZR6B9
Xbox 360: WTWTJ-ZRHCZ-RZXJ6-5XJJB-ZKKH3
PlayStation 3: C3CBT-BT695-BWCKT-S3KBT-BCSSR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać chłopaki świętują VGA ;) Ja już mam tyle kluczy zachomikowanych, że nawet nie wklepuję kolejnych kodów. Osobiście więcej satysfakcji sprawia mi znalezienie fajnego sprzętu niż dostanie go w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2012 o 11:42, mati285 napisał:

już mam tyle kluczy zachomikowanych, że nawet nie wklepuję
kolejnych kodów. Osobiście więcej satysfakcji sprawia mi znalezienie fajnego sprzętu
niż dostanie go w prezencie.

Ja mam tylko 28, więc trochę jeszcze pozbieram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z zdobyciem longitudinal longbow. Prubowałem już ze 20 razy na badass cliperze.
Jeżeli ktoś ma jakiśsposób na wydropowanie go lub na sprzedarz prosiłbym o kontakt.

z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra pograłem sobie wszystkimi postaciami i tak wygląda u mnie ranking postaci od najmocniejszej do najsłabszej

1)Zero
2)Axton
3)Maya
4)Salvador
5)Gaige

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kwadrans w fabularne DLC3 (i będę etapowo grał, by pewnie skończyć w weekend, sesja, cóż) i dochodzę do wniosku, że inspiracje Gearbox są coraz wyraźniejsze. Pierwsze, o czym pomyślałem to Zangarmarsh z WoWa - jasne, tam mamy transcendentny las grzybów o wielkości baszt rodem ze Star Wars, w dodatku skąpanych w luminescencyjnej poświacie , ale jednak design przeciwników, klimat łowczo-szamański, posępność są na swoim miejscu. Nowy pojazd natomiast wpierw przywiódł mi na myśl Half-Life 2.

IGN dał 6.9/10 i uważa to za najgorszą póki co rzecz spod marki Borderlands, co w sumie jest dosyć możliwe. Podobno długość w ogóle nie powala. Ktoś jeszcze jest rozczarowany DLC do Bordka? Piraci póki co najlepsi i przyznałbym im 7.5, gdy podstawka to moja GOTY 2012 i naciągnięte 9/10.

Swoją drogą, tylko mnie dziwi, że ten wątek ma zaledwie 22 strony? Sądziłem, że rodacy uwielbiają polowanie na loot.

Po uporaniu się z DLC i sesją pewnie będę rozwijał kolejne postacie w ramach samej podstawki, także jeśli ktoś jest zainteresowany, to proszę - mój nick na Steamie: Galadh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem tylko podstawkę i pirackie dlc, kolejne jakoś nie zachęcają do zakupu. I o ile gra świetna, to drugi raz przechodzić nie mam zamiaru - nie bawi mnie oglądnie jeszcze raz tych samych lokacji, przerywników czy słuchanie takich samych tekstów. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować