Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Space Marine - zobacz zwiastun trybu multiplayer

12 postów w tym temacie

Bez rewelacji, ale ta customizacja postaci wygląda ciekawie. Podobno są jakieś problemy z wyważeniem klas, zobaczymy jak to będzie się prezentować po premierze, biorę, bo czuję, że to dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi przypomina mi Quake''a III lub Unreal Tournament. :D
Mam nadzieję, że będą wydawali jakieś dodatkowe tryby i mapy po premierze, bo 5 map i 2 tryby, to ciut mało.
Customizacja jest ok, ale trochę rażą po oczach te potyczki marines z kilku różnych zakonów. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2011 o 22:28, MacJak napisał:

ale trochę rażą po oczach te potyczki marines z kilku różnych zakonów.


Dokładnie, mnie to bardzo razi po oczach, chciałbym żeby były jakieś tryby gry, gdzie jest z góry ustalone że walczą marines z jednego chaptera przeciwko innemu jednemu chapterowi. A tak to wszystko będzie wyglądać na walkę między śmiesznie pokolorowanymi pajacami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że nie dajecie któregoś z Pack''ów do pre-order''ów jak w innych sklepach . Może wypowie się ktoś z ekipy gram.pl czy jest jeszcze szansa na takie dodatki, może warto by było dogadać się z producentem? Na pewno zwiększyłoby to ilość zamówień w waszym sklepie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko faktycznie poprawili balans między trzema klasami postaci jeśli naprawdę jest on tak słaby jak piszą. Tak na marginesie:

http://uk.ign.com/videos/2011/08/02/warhammer-40k-space-marine-developer-commentary-the-forces-of-chaos?show=HD
Filmik pokazujący udział Blood Ravens w kampanii. Fajnie jest zobaczyć, że prócz Ultramarines swój udział będą też mieli Blood Ravens i IG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować