Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Mass Effect 3 z multiplayerem, czyli przeprowadź zabawę "Wrex - Shepard" z żywym kolegą

32 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2011 o 10:39, Demagol napisał:

Ostatnio trafiam na jakieś kurioza gramatyczne i składniowe i to jest jeden z przykładów.
Są potrzebne Rambo, a nie potrzebne dla Rambo :P.

Nawyk regionalny, który wcina się w najmniej odpowiednich momentach. Thanks.

@dark_master
Ja rozumiem, że Mass Effect, jako coś shooteropodobnego wydaje się być idealne do multi, ale jak na tak długą grę, z nieludzko rozbudowanymi dialogami i ich konsekwencjami (ich efekty widzimy w kolejnych częściach gry? AWWW YEEAH) i w końcu jak na serię, do której nikt do tej pory ni myślał wrzucać multiplayera /jest/ to coś dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 11:00, ww3pl napisał:

Nawyk regionalny, który wcina się w najmniej odpowiednich momentach. Thanks.


Właśnie zauważyłem. Jak mniemam, najwyraźniej jesteś ze ściany wschodniej, pewnie gdzieś z okolic Białej Podlaskiej :P.

Dnia 06.08.2011 o 11:00, ww3pl napisał:

Ja rozumiem, że Mass Effect, jako coś shooteropodobnego wydaje się być idealne do multi,
ale jak na tak długą grę, z nieludzko rozbudowanymi dialogami i ich konsekwencjami (ich
efekty widzimy w kolejnych częściach gry? AWWW YEEAH) i w końcu jak na serię, do której
nikt do tej pory ni myślał wrzucać multiplayera /jest/ to coś dziwnego.


Ale już Pinnacle Station to typowa arcade''owa strzelanka, jeśli dobrze wywnioskowałem z opisu (nie grałem, bo dodatek chyba płatny, a kupować go nie mam zamiaru, zwłaszcza po Bring Down The Sky). Natomiast te konsekwencje to rozczarowanie, bo zazwyczaj dostawało się tylko maila, że komuś nie podoba się coś tam, co zrobiliśmy i vice versa, a liczyły się tak naprawdę tylko te podejmowane w ME2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2011 o 11:00, ww3pl napisał:

ale jak na tak długą grę, z nieludzko rozbudowanymi dialogami i ich konsekwencjami (ich
efekty widzimy w kolejnych częściach gry? AWWW YEEAH)

my na pewno mówimy o ME?

Zresztą, co mają dialogi, konsekwencje i bóg wie co jeszcze do wrzucenia ośmiu graczy na cisną arenę gdzie będą mogli do siebie postrzelać w ramach już istniejącej mechaniki, nie odbiegającej specjalnie od takiego GoWa (poza uproszczeniami ofc) ? Może poza tym, że produkcja tych ''dialogów'' generuje koszta, ale na pewno nie jest to coś nie do obejścia gdy pracuje się dla EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 11:16, dark_master napisał:

Zresztą, co mają dialogi, konsekwencje i bóg wie co jeszcze do wrzucenia ośmiu graczy
na cisną arenę gdzie będą mogli do siebie postrzelać w ramach już istniejącej mechaniki,
nie odbiegającej specjalnie od takiego GoWa (poza uproszczeniami ofc) ? Może poza tym,
że produkcja tych ''dialogów'' generuje koszta, ale na pewno nie jest to coś nie do obejścia
gdy pracuje się dla EA.

To coś, co zwyczajnie nie jest szczególnie potrzebne i nie pasuje do samej gry, przynajmniej moim zdaniem. Rozgrywka musiałaby zostać zmieniona w naprawdę kosmiczny sposób, by miało to jakikolwiek sens - szczególnie ze względu na fakt, że do tej pory system osłon (który, choć nie jest konieczny, to w tej serii jednak obecny) był, powiedzmy sobie szczerze, absolutnie żałosny. Jasne, można wrzucić kilku graczy na arenę i dać im się powystrzelać, co jestem jeszcze w stanie sobie wyobrazić, ale przy obecnej rozgrywce nie widzę już w tym żadnej zabawy, która skłoniłaby mnie do odstawienia innych gier z multiplayerem.

Cóż, zobaczymy na GamesComie - zagram, zobaczę, pomyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zwyczajnie w tym magazynie napiszą, że Casey Hudson zanegowal istnienie multi lub zapowiedział je w kolejnych mass effectach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 11:07, Demagol napisał:

Ale już Pinnacle Station to typowa arcade''owa strzelanka, jeśli dobrze wywnioskowałem
z opisu


Jest. Całe dwadzieścia (góra) linijek dialogów i masa strzelania. Kwintesencja Mass Effecta. Przy tym dodatku, Bring Down The Sky to praktycznie klasyczny cRPG z wieloma (khem) wyborami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect i multi? Na mój gust to zły pomysł. Wolałbym, żeby stworzono osobno jakiegoś typowego shootera, albo mmo z uniwersum gry. W końcu trylogia ME to przygody kom. Sheparda, po prostu nie wierzę żeby BioWare zaczął tak kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Główny wątek w Mass Effect 2 był iśćie zajebiście krótki, dało się go przejść w 15h, a zadania poboczne w tej grze były bardzo słabe i nie ciekawe.W dodatku połowa misji polegała na rekrutacji ziomków więc w sumie prawdziwych misji było tam 4-5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi w Mass Effect ???!!! Żałosne. Jeśli to prawda, to ludzie w Bioware całkiem poupadali na głowy. Chyba, że to sprawka EA, które pretenduje do miana drugiego bad guya na rynku :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że klepiecie newsy na podstawie okładek czasopism, a nie treści w nich zawartych - bo ten wielki news z tego czasopisma oparty jest na plotkach, które internet obiegły juz dawno temu, jak i dawno temu zostały zdementowane. Nie podano żadnych nowych, a co dopiero potwierdzonych przez producenta informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 23:51, Nergis napisał:

Szkoda tylko, że klepiecie newsy na podstawie okładek czasopism, a nie treści w nich
zawartych - bo ten wielki news z tego czasopisma oparty jest na plotkach, które internet
obiegły juz dawno temu, jak i dawno temu zostały zdementowane. Nie podano żadnych nowych,
a co dopiero potwierdzonych przez producenta informacji.

Sęk w tym, że w chwili ukazania się newsa, treść artykułów nie była jeszcze dostępna.
Poza tym, news wyraźnie oznaczony jest jako plotka, więc nikt nie powinien czuć się pokrzywdzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować