Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fruit Ninja Kinect już dostępne na Xbox Live

9 postów w tym temacie

Ja pobrałem demo, ale siostra zabrała mi Kinecta do chłopaka i wygina ciało przed Your Shape :(. Cholera... Zapomniałem, że to już wczoraj była premiera Kinect Fruit Ninja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy czasem nie było czegoś identycznego na Wii? Nie pamiętam nazwy, ale jestem pewien, że w takie coś grałem na konsolce Niny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra może być, tym bardziej, że jako Arcade jest tania i wchodzi na dysk. Ale ogólnie szybko się nudzi i trochę brakuje mi tam muzyki podczas naparzania. Na imprezę też nie nadaję się na dłuższe granie. Można kupić, żeby mieć dodatkową gierkę na Kinecta, oraz żeby pokazać komuś banalną gierkę dającą frajdę za pierwszym razem grania. Nie żałuje kupna, ale spodziewałem się TROSZECZKĘ więcej :). Niby jest dużo trybów, ale jednak każdy jest taki sam tylko np z okrojonym którymś elementem gry "classic". Albo nie ma bomb, albo zwyczajnie gramy na 2 osoby, albo nie ma power-upów itp. Gram sobie w to, żeby odblokować wszystkie nowe tła, miecze i postacie, ale nie wiem czy gra będzie atrakcyjna jak już się wszystko odblokuje i nie będzie sensu w ciachaniu tych owoców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować