Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry 3 na nowych screenach prezentuje się fenomenalnie

34 postów w tym temacie

Super! zaraz, zaraz... gre wydaje ubisoft? w takim razie dziękuje wole pieniądze wyrzucić przez okno, w obu przypadkach kase bym stracił ale przynajmniej nie musial bym sie dodatkowo z tego powodu denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielu klimat z dwójki denerwował. A mnie to jeżdzenie i ogólnie cała gra rajcowała. Dużo realizmu. Żadnych teleportów i akcje typu zabiłem się bo nie wiedziałem, że paczka z nabojami może wybuchnąć :) Git Gra :) Kiedy Cody służą do rozwałki kilkugodzinnej bo multi nigdy nie tykam to się może okazać całkiem dobrym tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 15:33, Pawel_Age napisał:

Wielu klimat z dwójki denerwował. A mnie to jeżdzenie i ogólnie cała gra rajcowała. Dużo
realizmu. Żadnych teleportów i akcje typu zabiłem się bo nie wiedziałem, że paczka z
nabojami może wybuchnąć :) Git Gra :)

Gusta. Ja tak samo na przykład bawiłem się przy FUELu, który przez większość został zmieszany z błotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, FC 2 na screenach też wyglądał pięknie. Ale jak to będzie tak "emocjonujące" jak dwójka to ja dziękuję. W tym roku wychodzi mnóstwo innych świetnych tytułów. Tak więc wstrzymajcie się przed wpadaniem w zachwyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jarał bym się za bardzo tymi screenami, ponieważ są na 100% "odpicowane", tak samo było z Skyrim gdzie początkowe screeny było wyszlifowane iż wydawało się, że gra będzie miał super-extra grafę, a potem na gameplay''u wszystko okazało się jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo do tej pory każdy gameplay leciał z X360 i w dodatku był słabej jakości?

Ale grafika, grafiką - FC2 też ładnie wyglądał i mu to w ogóle nie pomogło. Był prawdopowobnie najnudniejszą grą w jaką grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW! Nieźle się przy tych screenach napracowali :P

Sory memory, ale ja chcę gameplay... A po ostatnim z BF''a 3 raczej nic mnie w tym roku nie powali xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 15:23, Zordon88 napisał:

Wygląda ładnie ale widać że są poprawiane, to nie są screny z gry.

Gdyby to były screeny z gry to i tak to wygląda kiepsko. Te tekstury broni wyglądają jak z czasów HL2..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 15:54, SimplyLucas napisał:

Pastelowa ? chyba Ci się "ociupinke" pojęcia pomyliły....

Hmm rzeczywiście, dziwne, bo pastelowe do tej pory kojarzyły mi się z żywymi kolorami itd, dzięki za pouczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 15:56, john_smith napisał:

w 2007 roku lepsza grafike mial crysis


Siema mronoth. Niezła próba.

Wygląda faktycznie świetnie. Może nie rewolucyjnie, ale po prostu świetnie :] Nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować