Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rayman Origins na gamescomie promuje się swoim intrem

11 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Czy nie denerwuje Was, kiedy zasłużony sen przerywa Wam banda demonicznych istot? Taki właśnie niewdzięczny los spotyka Raymana i Globoxa, a dowiadujemy się o tym z intra Rayman Origins, które Ubisoft pokazał dziś na gamescomie 2011.

Przeczytaj cały tekst "Rayman Origins na gamescomie promuje się swoim intrem" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC... ja to chciałbym to na PSP... ^^

Ale na PC to też bym się nie obraził... nawet bym bardzo się ucieszył, bo Rayman to jednak mój wstęp do "poważnego" grania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć "fotorealistycznych FPSów" i "gier akcji z elementami RPG". Tęsknię za szalonymi platformówkami w pokręconych światach z rubasznym poczuciem humoru. Gdzie jesteś, Czwarty Raymanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 21:47, Madoc napisał:

Mam dosyć "fotorealistycznych FPSów" i "gier akcji z elementami RPG". Tęsknię za szalonymi
platformówkami w pokręconych światach z rubasznym poczuciem humoru. Gdzie jesteś, Czwarty
Raymanie?


Zgadzam się w pełni. Sam chętnie zobaczyłbym kolejne odsłony Earthworm Jima albo JazzJackrabbit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 22:23, MATEmasagrator napisał:

Zgadzam się w pełni. Sam chętnie zobaczyłbym kolejne odsłony Earthworm Jima albo JazzJackrabbit.


Już widzę te "odcinki" jak w dwójce sprzedawane w formie DLC 2,99$ za jedną przygodę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 22:23, MATEmasagrator napisał:

Zgadzam się w pełni. Sam chętnie zobaczyłbym kolejne odsłony Earthworm Jima albo JazzJackrabbit.

Ja to tęsknię nawet za Kangurkiem Kao 2. Ten rozwój postaci i system walki! To było to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować