Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Heroes of Might and Magic V po polsku już dostępne!

327 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2006 o 14:04, Taikun napisał:

Briho --> mam właśnie to samo ... moze to ktos wytłumaczyć ?


padl serwer :) albo usuneli plik z serwera.

ja bym zaczal sciagac jescze raz z idg - tam wszystko dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że znowu macie problemy. Ja wam naprawdę radzę nie całe 3 godziny temu skończyłem sciągać plik z deme Hirołsów 5. Gra jest boska. Demo moim zdaniem daję z 3 godziny zabawy. I nie rozumię czemu rezygnujecie z pobieranie. Tutaj na gram.pl są problemy. Na idg. wszsytko dzxiała tylko powoli sie pobiera, ja z gamershell pobrałem w 1 godzine z transferem końcowym 176 kB/s. O to linki

http://www.gamershell.com/download_13278.shtml - link z I najmniej zapchanym serwerem, właśnie z tego pobrałem w około 1h aktualnie jest transfer 225 kB/s wierzcie i właźcie i cche też wam pwiedzieć nie mama wcale szybkiego neta

Zycze wysokich transferów i nie ociągać się =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 16:35, Crusader.et napisał:

NIIEEEEEEEEE 99% i wylaczylem przez przypadek -.-...



No to gratulacje.... Ja tam jednak nie gralem dlugo w demko czekam na premiere : ) a tak wogle szkoda ze jest tylko jedna mapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi demami jest coś nie tak ściągnąłem demo w wersji ang. i error przy rozpakowywaniu... ściągnąłem demo w wersji polskiej i to samo. 2 noce + 2 dni ściągania w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ... No i coz tego ze po angielskiego, czego was w tych szkołach uczą. Wersję w jeżyku polskim cięzko pobrać poprawaną a po angielsku raz szybko z tamtego linka pobierasz i masz gierke. a w tym demie za dużo nie piszą ani mowią, a interwejs banał

http://www.gamershell.com/download_13278.shtml jeszcze raz ten link z dedem Hirołsów V po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wam powiem tak teraz sobie gram i stwierdzam zę ta gra wclae nie ma klimatu te 3d wszsystko popsuło niestety. Grafika owszem ładna ale tuttaj akurat nie pasii. Najbardziej kliamtyczne jest menu z muzyką naprwde ekstra i tak nie pasuje do swaita fantasy ale fajna jednak sie rozczarowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 16:42, Gniewny1j napisał:

(...) a tak wogle szkoda ze jest tylko jedna mapa


Mapki w polskiej wersji demonstracyjnej Heroes V są identyczne jak w wersji angielskiej. Oznacza to, że w demie możesz pobawić się na 3 mapach: dwie z kampanii (dwie różne frakcje do wypróbowania), oraz jeszcze jedną w trybie scenario. Najbardziej wkurza fakt, że nie można sobie w zamku tawerny wybudować- jesteś zmuszony grać bohaterami z góry narzuconymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mazi-2005 masz rację, ja może troszkę za szybko piszę na klawiaturze ale uzywam słów pochodzących z słownika języka polskiego. Wybacz mi ale nigdy nie spotkałem się w nim ze słowem "sklepać". Przykro mi jeszcze raz zapytam czego was w tych szkołach uczą ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować