Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Space Marine - demo już dostępne

25 postów w tym temacie

Gra nie lubi kart nVidia, na forum spacemarine.com jest już wątek dotyczący "migających" tekstur, który występuje na kartach z różnych serii i uniemożliwia grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PC demo mogą zainstalować na razie osoby, które zakupiły grę przedpremierowo. Demo będzie dla wszystkich udostępnione w tym tygodniu (podobno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 19:08, GunarDAN napisał:

Na PC demo mogą zainstalować na razie osoby, które zakupiły grę przedpremierowo. Demo
będzie dla wszystkich udostępnione w tym tygodniu (podobno).


Jest juz własnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo ukończyłem 2 razy, króciutkie, jak to dema :) A co do migających tekstur ( które notabene wcale nie uniemożliwiają gry, a jedynie uprzykrzają ) wystarczy wyłączyć synchronizacje pionowa i po problemie.
Gra fajowa, bez rewelacji, ale gra się przyjemnie, jest klimat 40k i niezła młócka za Imperatora.
Czekam na pełna wersje żeby obczaić multi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 18:41, damlon napisał:

Gra nie lubi kart nVidia, na forum spacemarine.com jest już wątek dotyczący "migających"
tekstur, który występuje na kartach z różnych serii i uniemożliwia grę.

Ja tam nie mam problemów, ale ponoć wystarczy wyłączyć synchronizację pion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na XBL 1,5GB ściągania, całkiem sporo. Samo demko szczerze mnie nie zachwyciło. Raczej nie dam za pełną wersję tej gry tych 200zł. Postacie i sieczka są barwne, krew leje się tu i tam (leje się w powietrzu, bo później znika i mamy czyściutko), ale to by było na tyle, bo reszta wygląda średnio. Chciałem sobie urządzić jatkę przed premierą GoW3, ale widzę, że chyba lepiej poczekać na stare i dobre Gyrosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem na klocku i takie sobie . Rozpierdałka bez zobowiązań . Jak stanieje dwukrotnie to wtedy być może . Prawie 200 dać za takie coś to dla mnie przesada ... zresztą domyślam się że gra za długa nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja PC to naprawdę zaskoczenie - ślicznie wygląda, ultra płynnie działa, ekran opcji wywołuje uśmiech na twarzy, a sterowanie klawiaturą i myszką to poezja (szok, gdyż na początku podłączyłem pada, wychodząc z założenia, iż bez niego zabawa nie ma sensu - okazało się jednak, że z kontrolerem grało mnie się znacznie gorzej). Rozgrywka - miodna, pod warunkiem, że nie wciska się przycisków bezmyślnie.

Nie byłem grą zainteresowany zupełnie, po ukończeniu dema SM kupię w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo ukończone (PC). Rozwałka totalna, gra ocieka klimatem, uwielbiam to uniwersum, mam już za sobą wiele godzin w Dawn of War 2. Gra jest dobrze zoptymalizowana, chodziła płynnie na moim GeForce 7950gt. Mimo, że napaliłem się strasznie, aby być jednym ze Space Marines, którymi tyle meczy w DoW2 rozegrałem, mam teraz mieszane uczucia. Trzeba zgodzić się z Myszastym, walka wręcz, która w pierwszych minutach wydała mi się taka znakomita, po dłuższym czasie zaczęła być monotonna, kolejne fale orków, naparzanie, utrata części zdrowia, ogłuszanie, egzekucja, naparzanie... i tak w kółko. Nie ma mowy o jakimś bardziej taktycznym podejściu, nie utrzymamy orków na dystans bolterem, nie skryjemy się za niczym, ale jak to już ktoś powiedział Space Marine się nie chowa. Tego mi zabrakło, możliwości bardziej taktycznego rozegrania starć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 20:52, damlon napisał:

Trzeba zgodzić się
z Myszastym, walka wręcz, która w pierwszych minutach wydała mi się taka znakomita,
po dłuższym czasie zaczęła być monotonna, kolejne fale orków, naparzanie, utrata części
zdrowia, ogłuszanie, egzekucja, naparzanie... i tak w kółko.


Walka fajna, fakt, na czas dema (30 min) jest ciekawa, ale w perspektywie kampanii może okazać się monotonna (nawet ilość broni nie ratuje sprawy, bo kolejne mają identyczne kombinacje ciosów[ciekawe jak z dmg/szybkością ich wyprowadzania])
Nie zmienia to faktu, że szykuje się dobra gra w klimatach 40K, jak trafi do reedycji zainteresuję się, na premierę się nie zdecyduje. Poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne przemyślenia. Poczekam, aż będzie w jakiejś tańszej serii. Płacenie 120 zł (na gramie chyba 110zł) za grę, która może mieć 10h (strzelam). Bo niestety, znając Relic, to multi długo nie pożyje. No może nie tyle długo nie pożyje, co nie wróżę tej grze jakiejś olbrzymiej popularności w multiplayerze, nie ma szans po tym jak wyjdzie MW3, czy BF3, nie jestem wielkim fanem tych marek, jestem tylko realistą, ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dotychczas gra mnie nie interesowała choć lubię uniwersum wh40k ale po zagraniu w demko musowo znajdzie się w mojej kolekcji.Nawet na moim staruszku śmiga aż miło.A zapowiada się kawał klimatycznej sieczki :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować