Zaloguj się, aby obserwować  
Growin

NBA 2K12 - Temat ogólny

33 postów w tym temacie

Ładnie to wygląda,ale żebym kupił od razu to nie wystarczą nowe animacje zawodników(gdyby nie było lockoutu to by wystarczyło,ale tak nie bede mial takiej potrzeby grania w to :p),muszą poprawić kilka denerwujących błędów jak np. bieganie do kontr,zdobywanie przez lidera przeciwników praktycznie co mecz 40+ pkt czy bardzo trudne wykonywanie bardzo powszechnych manewrów np.spin(kto to potrafił wykonać biegnąc w szybkiej kontrze jest dla mnie mistrzem).Przydałoby się też dorzucić trochę charakterystycznych zagrań dla każdego z lepszych graczy(np. błyskawiczna zmiana kierunku dwutaktu przez Wade''a).
Jeżeli nie wprowadzą takich zmian to kupię,ale w jakiejś promocji,albo na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie sama gra nie interesuje. Może ją kupię, żeby nacieszyć oczy, może nie. Mnie interesuje tylko to, kiedy inne gry będą używały takiej technologi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 22:47, Iverson7 napisał:

Ładnie to wygląda,ale żebym kupił od razu to nie wystarczą nowe animacje zawodników(gdyby
nie było lockoutu to by wystarczyło,ale tak nie bede mial takiej potrzeby grania w to
:p),muszą poprawić kilka denerwujących błędów jak np. bieganie do kontr,zdobywanie przez
lidera przeciwników praktycznie co mecz 40+ pkt czy bardzo trudne wykonywanie bardzo
powszechnych manewrów np.spin(kto to potrafił wykonać biegnąc w szybkiej kontrze jest
dla mnie mistrzem).Przydałoby się też dorzucić trochę charakterystycznych zagrań dla
każdego z lepszych graczy(np. błyskawiczna zmiana kierunku dwutaktu przez Wade''a).
Jeżeli nie wprowadzą takich zmian to kupię,ale w jakiejś promocji,albo na allegro.


Spiny da się zrobić. Oczywiście nie jest to łatwe, szczególnie na początku, ale nie należy też do rzeczy niemożliwych. Zauważyłem też, że łatwiej robi się go na padzie od xboxa niż od ps.

Spiny w kontrze są do zrobienia także przy użyciu innej kombinacji niż tej używanej do zwykłego spina, ale działa ona tylko w okolicach kosza. Na podobnej zasadzie da się zrobić dwutakt Wade''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o te które robi się przyciskiem od naskoku+sprint wciśnięty,nie?Swoją drogą w tym też da się wiele poprawić,bo zdecydowana większość z tych zagrań kończy się albo faulem ofensywnym,albo strata pilki,podczas gdy komputer wykonujac to zagranie "magicznie odsuwa obrońce i łatwo zdobywa punkty.
A robienie zwykłego spina w kontrze jest zbyt czasochłonne,trudne i w sumie nie tak bardzo efektywne jak powinno być.
No i jeszcze samo wymuszanie ofensów też powini poprawić,bo grałem w 2k11 około 300 godzin a wymusiłem może z 5 szarż przeciwnika kiedy robił dwutakt,nawet gdy odpowiednio wcześnie ustawia się zawodnika w odpowiednim miejscu to odgwizdują faul obrońcy,w 2k10 z tym problemu nie bylo i mozna bylo wymusic ofens jesli sie wszystko zrobilo jak nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 17:59, Iverson7 napisał:

Chodzi ci o te które robi się przyciskiem od naskoku+sprint wciśnięty,nie?Swoją drogą
w tym też da się wiele poprawić,bo zdecydowana większość z tych zagrań kończy się albo
faulem ofensywnym,albo strata pilki,podczas gdy komputer wykonujac to zagranie "magicznie
odsuwa obrońce i łatwo zdobywa punkty.
A robienie zwykłego spina w kontrze jest zbyt czasochłonne,trudne i w sumie nie tak bardzo
efektywne jak powinno być.
No i jeszcze samo wymuszanie ofensów też powini poprawić,bo grałem w 2k11 około 300 godzin
a wymusiłem może z 5 szarż przeciwnika kiedy robił dwutakt,nawet gdy odpowiednio wcześnie
ustawia się zawodnika w odpowiednim miejscu to odgwizdują faul obrońcy,w 2k10 z tym problemu
nie bylo i mozna bylo wymusic ofens jesli sie wszystko zrobilo jak nalezy.


To ja akurat mam zupełnie odwrotne wrażenie. W 2k10 prawie niemożliwe było wymuszenie ofensa, a teraz jest to dużo łatwiejsze. Inna sprawa, że ja gram głównie online, więc też sytuacje na boisku są zupełnie inne.

Co do dwutaktu Wade''a to miałem na myśli euro step - http://www.youtube.com/watch?v=KWmZPG7jMzw&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło o to,żeby komputer wykonywał takie zagrania,bo to,że da się je wykonać wiem ;),a gdyby komp od czasu do czasu zrobił coś charakterystycznego dla danego gracza,a nie wściekle siekał z pół dystansu to by fajniej wyglądało ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapisy do lig NBA2K12 ONLINE - organizator SlamDunk

Wszystkich fanów bezpośrednich pojedynków w grze NBA2K12, chcących sprawdzić się online,
zapraszamy na ligi oferowane przez SlamDunk''a, które to odbywają się kolejny sezon
na wszystkich platformach : PC / XBOX360 / PS3. W tym roku SlamDunk wystartował
z nowym portalem, na którym możecie zapoznać się z wszystkimi newsami odnośnie
produkcji 2K, zapisami, które są już w trakcie i wszystkim co dotyczy ONLINE.

Jeżeli interesuje Cię gra w ligach NBA 2K12 na pełne 30 zespołów i 82 mecze, jeżeli chcesz
wygrać i zgarnąć cenne nagrody - dołącz już dzisiaj do społeczności SlamDunk''a.

Wszystkich weteranów jak i amatorów NBA zachęcamy do udziału w świetnej i emocjonującej
zabawie, która ruszy już niebawem pełną parą. Jeżeli macie znajomych równie zainteresowanych
basketem co Wy - nie zwlekajcie z ich zaproszeniem, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

Polecamy się serdecznie!
slamdunk.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem 2k12 i powiem wam szczerze, że nie mogę się doczekać jak ją już odpalę. ;) Relację zdawać będę na bierząco :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, mam problem, gdy rozgrywam akcje mój zawodnik gdy jest na połowie przeciwnika oddaje automatyczny rzut do kosza bez mojej pomocy, wie ktoś jak to wyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam wam leci czas z nowym produktem 2k? Ja właśnie zagrywam się w MyPlayer mode. Na obrazku poniżej "James Feldman" na okładce Dimea. Overall 67 (póki co ;D). 21 pkt na mecz. Jedyna rzecz jaka mnie irytuje, że połowa składu została wymieniona. Najpierw byłem w Suns, to wymienili mnie z Nashem do Bulls za Taja Gibsona i Noaha (sic!), potem Rose i Boozer poszli do Knicks za Carmelo (nie chce wspominać jaka się dziura pod koszem zrobiła), a teraz jeszcze Deng poszedł za Cambego i Batuma... Skład w sumie nie najgorszy. S5 to teraz Nash-ja-Batum-Melo-Camby, ale cóż z młodego perspektywicznego składu stał się niezły, a nawet mogący grać o coś więcej, ale przez ile? Sezon? Mocno się zastanawiam czy w trakcie off-seasonu nie poprosić o trade. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie. Póki co mimo wszystko jest nieźle.

20111027003011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj NBA 2k12 i mam problemy z aktualzizacja składów.Cały czas prosi mnie o spróbowanie później.
Tak jest cały czas czy tylko akurat się "wstrzeliłem" w niedostępne serwery?
A no i czy po aktualizacji w wolnych agentach jest Iverson?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tak jest cały czas skoro nadal nie ma ligi. Na dobrą sprawę jest to nawet logiczne bo nie wiadomo jeszcze jak będą wyglądały składy większości drużyn.

Aktualizacji składów można się spodziewać w momencie gdy rusza liga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co przeczytałem na facebooku,to było już 5 aktualizacji składów,a ja nie mam żadnej,bo nie mogę się zalogować,cały czas mam komunikat o nie osiągalnych serwerach i prosbe,zeby sprobowac pozniej.
Nie wiem co z tym zrobic,był jakis patch czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2011 o 19:46, Iverson7 napisał:

Z tego co przeczytałem na facebooku,to było już 5 aktualizacji składów,a ja nie mam żadnej,bo
nie mogę się zalogować,cały czas mam komunikat o nie osiągalnych serwerach i prosbe,zeby
sprobowac pozniej.
Nie wiem co z tym zrobic,był jakis patch czy cos?

Na konsolach był.

Na PC pewnie tradycyjnie będzie po nowym roku, jeśli w ogóle.

Natomiast aktualizacja składów była także na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tryby online na PC to jest jakaś porażka.Ostatecznie udało mi się wczoraj zalogowaći zaktualizować składy,ale dopiero za założeniem chyba z 10 konta(na 1 cd-kayu!),bo poprzednie za nic nie chciały dać mi możliwości logowania -.-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam pytanko. Jak to jest z grą onlinę na pcecie? Czy tylko ja mam tak, że grafika przy meczach online schodzi do najgorszej możliwej (via PS2)? Na jakich ustawieniach graficznych w takim razie grać (gracie) by wreszcie choć trochę ładniejszą grafikę złapać oraz nie spodziewać się ciągłych lagów? (a może to kwestia patcha, którego póki co nie ma hyym?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się,że w ogóle ci tryby online działają :).Ja żeby zaktualizować roster muszę tworzyć co rusz nowe konto,bo jak chce sie zalogowac na stare to wyskakuje komunikat,ze serwery sa "chwilowo" nieosiagalne czy cos w tym stylu,a o graniu przez neta to już w ogóle moge zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 21:58, Iverson7 napisał:

Ciesz się,że w ogóle ci tryby online działają :).Ja żeby zaktualizować roster muszę tworzyć
co rusz nowe konto,bo jak chce sie zalogowac na stare to wyskakuje komunikat,ze serwery
sa "chwilowo" nieosiagalne czy cos w tym stylu,a o graniu przez neta to już w ogóle moge
zapomniec.


Wiesz wszystko spoko, tylko z tego co pamiętam w 2k10 jak i zapewne 2k11 wystarczyło ustawić odpowiednią grafikę walnąć benchmarka i gra śmigała świetnie, a teraz? Spowolniona, gracze mają twarzyczki jednego zawodnika na boisku no i grafika rodem z PS2. Wielkie WTF...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować