Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Resistance 3 - zobacz reklamę w dwóch wersjach

14 postów w tym temacie

MI osobiscie wlasnie brytyjska wersja sie bardziej podoba, zewzgledu na to ze jest wiecej ujec z gameplaya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 12:54, TheFlyingDutchman napisał:

Polska wersja znacznie fajniejsza pod względem zawartości, bardzo fajnie zrobione i klimatyczne.
Niestety lektor psuje trochę ostateczny efekt IMHO. Ale wizualnie OK.

A mi właśnie bardzo pasuje Boberek w roli lektora.

To jest trailer, bije na łeb ten z Gearsów 3 który w ogóle do mnie nie przemawiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 15:26, marcin-malysza napisał:

A mi właśnie bardzo pasuje Boberek w roli lektora.

Boberka w ogóle bardzo lubię i nie chodzi o to czy ten czy inny lektor generalnie. Ja po prostu uwielbiam wszystko w oryginale, dla mnie polskie napisy i oryginalny dźwięk to jedyne co akceptuję na ekranie, może to stąd ;-) No, są jakieś tam drobne wyjątki, ale chyba są to głównie bajki dla dzieci (i tych dużych dzieci też :P), gdy jest tam dubbing.

Dnia 03.09.2011 o 15:26, marcin-malysza napisał:

To jest trailer, bije na łeb ten z Gearsów 3 który w ogóle do mnie nie przemawiał...


Dla mnie mało co przebija akurat Gearsy. Może trailer jak trailer ale klimacik zawsze mi się podobał a utwory dobrane są mistrzowsko do każdego głównego trailera trylogii. No ale wiadomo, co kto lubi ;-) Resistance za to ostatnio bardzo mi się na gameplayach spodobał, ahh czekam tylko, aż będzie nadmiar kasy, aby nabyć PS3, szczególnie, że z czasem tanieje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 19:43, TheFlyingDutchman napisał:

Boberka w ogóle bardzo lubię i nie chodzi o to czy ten czy inny lektor generalnie. Ja
po prostu uwielbiam wszystko w oryginale, dla mnie polskie napisy i oryginalny dźwięk
to jedyne co akceptuję na ekranie, może to stąd ;-) No, są jakieś tam drobne wyjątki,
ale chyba są to głównie bajki dla dzieci (i tych dużych dzieci też :P), gdy jest tam
dubbing.

>
Zatem mamy co do tego odmienne zdania :D. Co do bajek to Król Julian Boberka bije wszystkie inne wersje w tym tą w wykonaniu Sachy Barona Cohena.
>

Dnia 03.09.2011 o 19:43, TheFlyingDutchman napisał:


Dla mnie mało co przebija akurat Gearsy. Może trailer jak trailer ale klimacik zawsze
mi się podobał a utwory dobrane są mistrzowsko do każdego głównego trailera trylogii.
No ale wiadomo, co kto lubi ;-) Resistance za to ostatnio bardzo mi się na gameplayach
spodobał, ahh czekam tylko, aż będzie nadmiar kasy, aby nabyć PS3, szczególnie, że z
czasem tanieje ;-)


Muzyka tak ale w ostatnim trailerze zabrakło mi tego uczucia które towarzyszyło np. trailerowi Killzone 3<motyw w Dżungli> albo i tutaj. Czyli nie było takiego napięcia na które powinni postawić twórcy, to jest to tak zwane "uczucie zaszczucia". W końcu szarańcza<jak i chimery w R3> przewyższają liczebnością oddział delta. A tutaj zero odczucia strachu który powinien być wyczuwany na tym trailerze, nada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 21:39, marcin-malysza napisał:

Zatem mamy co do tego odmienne zdania :D. Co do bajek to Król Julian Boberka bije wszystkie
inne wersje w tym tą w wykonaniu Sachy Barona Cohena.


O to to, popieram w pełni. W ogóle Król Julian i cała bajka z tym dubbingiem są kapitalne. Czasem lubię rano na Comedy Central obejrzeć jakiś sobie zamiast całego filmu to np. jakiś odcinek "Pingwinów z Madagaskaru", z Julianem również :-D Świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 22:02, TheFlyingDutchman napisał:


O to to, popieram w pełni. W ogóle Król Julian i cała bajka z tym dubbingiem są kapitalne.
Czasem lubię rano na Comedy Central obejrzeć jakiś sobie zamiast całego filmu to np.
jakiś odcinek "Pingwinów z Madagaskaru", z Julianem również :-D Świetna sprawa.


Mort też wymiata a w duecie z Julianem to jest mieszanka wybuchowa: "Nie tykaj stopę."

Co do Trailerów to jest jeszcze http://www.youtube.com/watch?v=5BzGxkxrZDI&feature=feedu . Ten trailer podoba mi się najbardziej z wszystkich jakie ostatnio widziałem, no może nie bardziej niż ten z Deus EX ale gdzieś tak na równi. Jest uczucie napięcia, strachu <przede wszystkim o najbliższych> czyli to co powinno towarzyszyć motywowi ataku obcych istot na ziemię i to w takiej skali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 09:30, marcin-malysza napisał:


O tego nie widziałem, a jest faktycznie zacny. Klimatyczny, świetne widoczki! Statua W. w śniegu, widoczek z orbity. Fajna sprawa. Dlaczego takie gierki muszą być tylko na jedną konsolkę ehhh :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2011 o 10:29, TheFlyingDutchman napisał:

O tego nie widziałem, a jest faktycznie zacny. Klimatyczny, świetne widoczki! Statua
W. w śniegu, widoczek z orbity. Fajna sprawa. Dlaczego takie gierki muszą być tylko na
jedną konsolkę ehhh :-D

Jest tu wszystko co powinno być pokazane na trailerze gry traktującej o inwazji. A co do gier na wyłączność to cóż, muszą czymś do siebie przyciągnąć. Choć sam wolał bym mieć wszystkie ciekawe gry na jednej platformie to niestety, taka polityka.
Na tą grę mam konsole a na Gearsy się pożyczy więc wilk syty i owca cała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować