Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars - wczesny start rozpoczęty!

87 postów w tym temacie

Odnoście zamówień, NIGDY nie zamawiajcie niczego w gram.pl w przedpłacie, właśnie dowiedziałem się że moje zamówienie "jakoś" nie wyszło i dostanę je najwcześniej 2 maja i to o ile kurierowi będzie się chciało jeździć pomiędzy świętami. Koledzy którzy zamawiają za pobraniem dostają towar o czasie, a ci którzy robią przedpłaty MUSZĄ sobie poczekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ! nie mam takiej wiochy ! Czy mógłby ktoś zrobić screenshota z pokazanym miejscem gdzie można zdobyc te Naga Fangs ! proszeeee naprawde mi na tym zależy :P mój adres e-mail igor.rusek@wp Niech ktoś zrobi screenshota da na painta zrobi kropke gdzie to się znajduje i mi prześele na maila. Może być słabej jakiści byle bym tylkowidział gdzie to jest :P jeśli mi ktoś da dobr dane docelowe to mu załace 2k w GW :P prosze o szybką odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monastery Credits - można wymienić tak jak u collectora, u kolesi nazywających się "Monastery Quartermaster", każdy oferuje coś innego w zamian.

Naga Fangs - pogadaj z Master of Ceremony, dostaniesz 3 kolejne questy, za pierwszy dostaniesz 30 fangs, za drugi 70 fangs, za trzeci 100 fangs. Łącznie 200 fangs + wszystkie fangsy, które sam upolujesz robiąc te questy. Questy polegają na zabijaniu grupek (5-7) Nag, na lvlach 2-10 (Ranger Barrage ftw ^^)

Jak dojść do Monastery?:
Z pierwszego miasta wychodzimy i idziemy maksymalnie przy morzu w dół (tylko jedna droga), docieramy do Marketplace, wychodzimy wyjściem oznaczonym jako "Docks", gadamy z typem "First Mate ktośtam" (tam klikamy yes itd.), i pojawiamy się na wyspie. Wychodzimy jedynym otwartym wyjściem, podążamy drogą i docieramy do Courtyard, schodzimy schodami i jesteśmy w Monastery.

dla szukających... polecam www.guildwars.pl i www.guildwars.pl/forum ....

jeszcze ja mam pytanko ^^, bo sprzeczne wiadomosci slyszalem i targaja mna niepewnosci; czy imperator będzie pojawiał się w Monastery również jutro i pojutrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo już osób zle mówiło o sklepie GRAM.pl i teraz ja rówiez sie przyłączam sie do tego grona.
Zamówiłem w skepie GRAM.pl dwie gry Guild Wars - factions, ale dostalem jeden klucz umożliwiajacy grę.
Tylko dlatego, że zamówienie złozylem wcześniej niz promocja na darmową przesyłke musze czekac trzy dni dłużej na gre. Miałem zamiar zrezygnować z zamówienia i złozyc ponownie z darmowa przesyłką kurierską, ale myślałem, po wprowadzeniu promocji automatycznie zmienic dotychczasowe przesyłki na darmowe kurierskie. No, ale Wy chyba uwazacie, ze ludzie wola poczekac dłuzej 4-5 dni na gre. Nawet chciałem sie upewniec co do zmiany formy przesyłki (bym wówczas zmienił zamówienie), ale nie da sie dodzwonić do sklepu - nie jest zajęte, poprostu nikt nie odbieta telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 18:46, Kielus napisał:

Monastery Credits - można wymienić tak jak u collectora, u kolesi nazywających się "Monastery
Quartermaster", każdy oferuje coś innego w zamian.

Naga Fangs - pogadaj z Master of Ceremony, dostaniesz 3 kolejne questy, za pierwszy dostaniesz
30 fangs, za drugi 70 fangs, za trzeci 100 fangs. Łącznie 200 fangs + wszystkie fangsy, które
sam upolujesz robiąc te questy. Questy polegają na zabijaniu grupek (5-7) Nag, na lvlach 2-10
(Ranger Barrage ftw ^^)


Jak dojść do Monastery?:
Z pierwszego miasta wychodzimy i idziemy maksymalnie przy morzu w dół (tylko jedna droga),
docieramy do Marketplace, wychodzimy wyjściem oznaczonym jako "Docks", gadamy z typem "First
Mate ktośtam" (tam klikamy yes itd.), i pojawiamy się na wyspie. Wychodzimy jedynym otwartym
wyjściem, podążamy drogą i docieramy do Courtyard, schodzimy schodami i jesteśmy w Monastery.

dla szukających... polecam www.guildwars.pl i www.guildwars.pl/forum ....

jeszcze ja mam pytanko ^^, bo sprzeczne wiadomosci slyszalem i targaja mna niepewnosci; czy
imperator będzie pojawiał się w Monastery również jutro i pojutrze??


Jak dostac te questy??
podchodze do Master of Celebration i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany, ale to jest beznadziejne. Zamówilem dwie gry, dostałem jeden klucz. Do dzisiaj nie wprowadzałem klucza, bo nie było mi to potrzebne. Teraz chciałem wprowadzić klucz (mój jeden) a tu linka z kluczem nie ma! Nie wiem dlaczego, czy został gdzies przeniesiony, czy skasowany? Ten pre-order to naprawde super sprawa. Nie ma co, umiecie zachęcić klientów - pewnie macie ich sporo i niektórych możecie olać, ale mam nadziej ze kiedyś odbiej wam sie to czkawką, bo to co tu sie dzieje jest naprawde beznadziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie co? Pre-Order? też mi preorder normalnie śmiech na sali ja tu zamówiłem gre orginałna co rzadko mi sie zdarza bo wole ściągnąć z internetu a tu co? Przesyłka przyjdzie w dniu premiery ;/ PO co kupować wcześniej skoro i tak sie dostanie dopiero po premierze? do tego jeszcze nie chcodzi stan przesyłki bo pisze na stronie masterlinka że nie ma takiego zamówienia ;( na www.guildwars.pl piszę ,że gry powinny dojść dziś. rozumiem ,że nie macie z nimi nic wspólnego ale to jest skandal........MAiła być gra przed premierą a gry nie ma. Ostatni Raz tu kupuje. Następnym razem udam sie do sieci Media&MArkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie no czekam ic zekam i jeszcze nie pszyszedł MIAŁ BYC JUŻ DAWNO CO SIE DZIEJE :( juz wiecej nie zamowie w Pre-Orderze ;/ tak nie moze być czekam cały dzien i NO NIC :/ KURIER CHYBA NIE MOZE TRAFIĆ ;/ JA GCE GW_F !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ma w zamówieniu napisane, ze dostane gre 5-go Maja. To jest dopiero pre-order! Ja rowniez juz wiecej tu nie kupie, biorac pod uwage jeszcze to co opisałem wczesniej. Załosny jest ten sklepik GRAM.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przewidywana data dostawy 28 kwietnia ;/ no to lipa ale zawsze to lepiej niz 5 maja ;/ wspołczuje ci kucze jeszcze tylko jutro a miało być tak pięknie juz niektozy dostali ;/ komu mam w łape dać zeby dziś dostać towar co ? (zart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować