Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars - wczesny start rozpoczęty!

87 postów w tym temacie

do Ciebie rezo oraz do Bhaala87 i Methita: Preordery dojda jutro, jakbyscie przeczytali caly watek, to byscie wiedzieli, a nie psioczyli. Poza tym, mozecie brac udzial w dzisiejszym evencie po wpisaniu klucza. A ponadto dzieki preorderowi macie dwa dodatkowe itemki - chyba sie oplaca, prawda? Aha - i gratisowa przesylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wybacz mi ale premiera GW:F odbywa sie 28 jutro jest 28 a o ile dobrze pamietam zamawiajac pre-order gre dostaje sie wczesniej o 1 dzien kródko mowiac PRE-ORDER nie zdał egzaminu i nie otrzymam go juz dzis dla mnie jest wazny termin zamowienia a nie przedmioty wybacz kolego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nio ale bez nerwow spoko nie przeklinam gram.pl poprostu ejstem troche zaniepokojony i zawiedziony :D i tak lubie gram .pl za promocje :) Pozdrawiam wszystkich sory za tamte 2 komenty moglem napisac 1 duzy :) to nara wracam do GW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 20:19, Bhaal87 napisał:

No wybacz mi ale premiera GW:F odbywa sie 28 jutro jest 28 a o ile dobrze pamietam zamawiajac
pre-order gre dostaje sie wczesniej o 1 dzien kródko mowiac PRE-ORDER nie zdał egzaminu i nie
otrzymam go juz dzis dla mnie jest wazny termin zamowienia a nie przedmioty wybacz kolego ...


przeciez mozesz grac juz od dzisiaj az do 2 maja (a do tego czasu fizyczne pudelko juz dostaniesz)
wiec w czym problem?? mozesz grac 24 godziny wczesniej?? to co stekasz :P

(ja z pudelka ktore przyjdzie i tak wpisze tylko kod, a cala reszta wyladuje na szafie :P)

ps. arena na calym swiecie ma problemy z logistyka (dlatego przedluzyli mozliwosc gry na preorderowym kluczu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ludzie o co wam chodzi !!!! Jeśli macie GW i zamówiliscie GWF to mozecie grać od dzisiaj !! macie 2 nowe sloty do wykorzystania i możecie zwiedzać cały nowy świat !! co się tak denerwujecie o to pudełko skoro ono nie jest wam teraz potrzebne do grania !! Przestancie marudzić wchodźcie na GW i załączajcie GWF tworząc nowa postać lub przepływając stara postacią do nowego swiata (nie pamiętam nazwy :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie moge grać od dzisiaj! Link przy moim zamowieniu znikł i nie mam klucza. Poza tym zamówiłem dwie gry - ja i mój brat, a dostałem jeden klucz, ktorego nawet juz nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co zamawiacie przed premierą i po co chcecie grać w jakiś ten "Dzień Tengu"?????? Co wam to da?? Nie lepiej sobie kupić grę w Empiku w dniu premiery albo nawet parę dni po premierze a nie tylko czychać na jakieś Tengu. Ja nie mam Guild Wars i kupię sobie nie długo, a nie przed premierą. I tak będę grał i tak, nie ważne kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 21:12, Byku700 napisał:

A po co zamawiacie przed premierą i po co chcecie grać w jakiś ten "Dzień Tengu"?????? Co wam
to da?? Nie lepiej sobie kupić grę w Empiku w dniu premiery albo nawet parę dni po premierze
a nie tylko czychać na jakieś Tengu. Ja nie mam Guild Wars i kupię sobie nie długo, a nie przed
premierą. I tak będę grał i tak, nie ważne kiedy.


Heh no świetnie, ale niektórzy np. chcieli sobie pograć w weekend, a tu zamiast mieć kupe czasu by poświęcić się grze to muszą czekać aż weekend się skończy bo poczta nie działa! A oni zamawiali na tyle przed premierą że nikt z tego zakichanego sklepu nie zauważył jeszcze że przesyłka kurierska jest płatna! Przez co sporo osób wybrało pocztową. No i teraz te osoby są jakby to ująć... ugotowane.
Poza tym, jeszcze obiecywane klucze poznikały i nie można już zagrać sobie wcześniej... :/ No po prostu zajebiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 14:56, Destro napisał:

Jedna drobna uwaga - nigdy nie obiecywaliśmy dostawy gry przed premierą. Obiecywaliśmy możliwość
rozpoczęcia gry przed premierą (w ramach Head Start Event o którym traktuje news) i możliwość
taką otrzymał każdy, kto zamówił grę w naszym sklepie, dzięki otrzymanemu kluczowi do bety.


Gry będą rozsyłane tak, aby każdy kto zamówił i wybrał dostawę kurierską, otrzymał swoją kopię
w dniu premiery światowej :). Więcej informacji znajdziesz tu: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=6907&pid=249


To jest odwracanie kota ogonem, ale nawet jeśli masz co do tego że nie obiecywaliście dostawy w dniu premiry to obiecywaliście jak sam zauważyłeś możliwość gry przed premierą! I teraz ja się pytam: "czy ja mogę sobie zagrać przed startem premiery jak mój klucz zniknął?!", albo: "czy ja mogę sobie zagrać razem z drugą osobą przed premierą jeśli zamuwiłem grę razem z drugą osobą, a dostałem jeden klucz?!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze biorę kuriera. Wychodzę z załozenia, ze nie warto oszczedzać na przesyłce i czekać najmniej 3 dni (o ile nie wejdzie weekend po drodze) aż kochana Poczta Polska dostarczy. A sam i tak nie pgoram, bo kochana TP SA tak scieła mi Neo, że nawet GW ndobrze nie działą na tym:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 21:34, J.a.k napisał:

się pytam: "czy ja mogę sobie zagrać przed startem premiery jak mój klucz zniknął?!"


a kiedy zamawiales, bo wiekszosc juz ma klucze dawno wpisane (na beta weekend)

Dnia 27.04.2006 o 21:34, J.a.k napisał:

"czy ja mogę sobie zagrać razem z drugą osobą przed premierą jeśli zamuwiłem grę razem z drugą
osobą, a dostałem jeden klucz?!".


o tym juz niektorzy pisali, wystarczylo sie skontaktowac i sprawe rozwiazywali od reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 21:53, karolj napisał:

Boże, ile wy macie lat? Ja już myślałem że wszystko kilkanaście razy zostało wyjaśnione, a
tu nadal pytania z kosmosu.


Świetny komentarz! Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 21:53, Arkadiusz napisał:

> się pytam: "czy ja mogę sobie zagrać przed startem premiery jak mój klucz zniknął?!"

a kiedy zamawiales, bo wiekszosc juz ma klucze dawno wpisane (na beta weekend)


Do dzisiaj nie miałem potrzeby wpisywać klucza, a kiedy to chciałem zrobic juz go nie było.

Dnia 27.04.2006 o 21:53, Arkadiusz napisał:

> "czy ja mogę sobie zagrać razem z drugą osobą przed premierą jeśli zamuwiłem grę razem
z drugą
> osobą, a dostałem jeden klucz?!".

o tym juz niektorzy pisali, wystarczylo sie skontaktowac i sprawe rozwiazywali od reki


Od ręki? Nie wiem jak to zrobic, dzwoniłem dzisiaj około 5h i nikt nie podnosil słuchawki. Świetny kontakt, szybka odpowiedz. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 20:27, Arkadiusz napisał:

przeciez mozesz grac juz od dzisiaj az do 2 maja (a do tego czasu fizyczne pudelko juz dostaniesz)
wiec w czym problem?? mozesz grac 24 godziny wczesniej?? to co stekasz :P


Nastepan świetna rada. Może dam ci login do mojego konta i zamowienia, a Ty mi powiesz skąd mam wziąść klucz????? Bo zapewniam Cię, ze nie ma go tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 22:22, Methit napisał:

Nastepan świetna rada. Może dam ci login do mojego konta i zamowienia, a Ty mi powiesz skąd
mam wziąść klucz????? Bo zapewniam Cię, ze nie ma go tam.


ale byl przez ponad miesiac - zniknal gdy status przesylki zmienil sie na wyslane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 21:34, J.a.k napisał:

To jest odwracanie kota ogonem, ale nawet jeśli masz co do tego że nie obiecywaliście dostawy
w dniu premiry to obiecywaliście jak sam zauważyłeś możliwość gry przed premierą! I teraz ja
się pytam: "czy ja mogę sobie zagrać przed startem premiery jak mój klucz zniknął?!", albo:
"czy ja mogę sobie zagrać razem z drugą osobą przed premierą jeśli zamuwiłem grę razem z drugą
osobą, a dostałem jeden klucz?!".


Witam,

Tak, możliwość gry przed premierą była zagwarantowana i każdej osobie która zamówiła GW:F przed premierą w naszym sklepie przydzieliliśmy jeden klucz uprawniający do udziału w Factions Preview Event oraz Head Start Event który ma miejsce w tej chwili. Link do klucza był dostępny na stronie MOJE ZAMÓWIENIA przez cały czas, od chwili złożenia zamówienia aż do rozpoczęcia się dzisiejszego eventu, kiedy przydzielanie kluczy zostało zakończone.

Ponieważ część osób o otrzymanym od nas kluczu zapomniała, przypomnę adres pod którym znajdują się klucze: http://www.gram.pl/gwf_keys/. Każdy to złożył zamówienie na GW:F ma dostęp do tej strony i tam znajdzie swój klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale ja mam przesyłke kuriera za 0.0zł
GW:F mam dostać jutro, a już dzisiaj gram dzieki kluczowi z PRE-Ordera :)
Nie mogę narzekać na Gram.
Jak dla mnie to jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mathit w którymś tam mailu od wydawcy było napisane że kody będą wyświetlone przy zamówieniu aż do jego realizacji, czyli jeśli już wysłali ci pudełko to kod znikł. U mie stało się to samo, niespisałem kodu (bo po co jeśli zamówiłem 04.04.06r. zdaje się, więc beta weekend w marcu mnie nie obowiązywał), nasz pre-order stał sie niczym innym jak zwykłą powszechną wersją taką jakbyśmy kupili w sklepie, niedostaniemy 2 dodatkowych itemów ani niezagramy dzień przed premierą.. no cuż pech to pech, w każdym bądz razie gram.pl powinni podkreśli, pogrubic, i zmienic czczcionke iż owy kod zniknie po wysłaniu paczki dla tych co ją zamówili po beta weekendzie.

btw. te dwa dodatkowe przedmioty są przynajmniej warte tych rozlanych łez?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować