Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars - wczesny start rozpoczęty!

87 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2006 o 22:42, Destro napisał:

Ponieważ część osób o otrzymanym od nas kluczu zapomniała, przypomnę adres pod którym znajdują
się klucze: http://www.gram.pl/gwf_keys/. Każdy to złożył zamówienie na GW:F ma dostęp do tej
strony i tam znajdzie swój klucz.


Kupiłem dwie gry na jednym zamówieniu (dla mnie i brata) i pożniej jeszcze jedna dla kolegi. Okazuje sie, że klucz nie jest dawany do kupionej gry tylko dla konta na gram.pl, na którym składane jest zamowienie. Kupiłem trzy gry i mam do nich jeden ten sam klucz. Więc dwie osoby nie moga grać. Tragedii nie ma, ale w OK tez to nie jest. Podany link odsyła mnie do jednego klucza.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 23:27, Methit napisał:

Kupiłem dwie gry na jednym zamówieniu (dla mnie i brata) i pożniej jeszcze jedna dla kolegi.
Okazuje sie, że klucz nie jest dawany do kupionej gry tylko dla konta na gram.pl, na którym
składane jest zamowienie. Kupiłem trzy gry i mam do nich jeden ten sam klucz. Więc dwie osoby
nie moga grać. Tragedii nie ma, ale w OK tez to nie jest. Podany link odsyła mnie do jednego
klucza.

Pozdrawiam


napisz do nich emaila, powinni ci podac brakujace 2 klucze (zeby na kazdym koncie byly preorderowe itemy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanko moze troche nie na temat ale:
czy jak sie kupi ten dodatek fuction to tzreba kupowac podstawke??czy jest ona od razu tu ,bo nie mam podstawki a przymierzam sie do zakupu. a sciagac nie mam zamiaru bo mam slabego neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 23:46, Blady199 napisał:

ja mam takie pytanko moze troche nie na temat ale:
czy jak sie kupi ten dodatek fuction to tzreba kupowac podstawke??czy jest ona od razu tu ,bo
nie mam podstawki a przymierzam sie do zakupu. a sciagac nie mam zamiaru bo mam slabego neta.


Niestety jeślibędziesz chciał połazić po kontynencie Tyrii będziesz musiał kupić podstawkę.
Ona nie jest dołączana do Guild Wars Factions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 23:46, Blady199 napisał:

ja mam takie pytanko moze troche nie na temat ale:
czy jak sie kupi ten dodatek fuction to tzreba kupowac podstawke??czy jest ona od razu tu ,bo
nie mam podstawki a przymierzam sie do zakupu. a sciagac nie mam zamiaru bo mam slabego neta.


kupic trzeba osobno, a czy dane z prophecies sa razem z factions na plytkach to nie wiem [gdybym ja ta gre robil to byly by tam dane z wszystkich czesci; odciazylo by serwery i gracze by nie czekali na sciagniecie z neta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 20:12, Quatre napisał:

do Ciebie rezo oraz do Bhaala87 i Methita: Preordery dojda jutro, jakbyscie przeczytali caly
watek, to byscie wiedzieli, a nie psioczyli. Poza tym, mozecie brac udzial w dzisiejszym evencie
po wpisaniu klucza. A ponadto dzieki preorderowi macie dwa dodatkowe itemki - chyba sie oplaca,
prawda? Aha - i gratisowa przesylka.


Musze cie zmartwić, Większość Pre-Orderów zostanie wysłana DOPIERO jutro (oby), więc nie licz na to że dojda przed majem. Ludzie zamawiali pre-ordery także po to aby dostać grę w dniu premiery, a nie tydzień po. Inną sprawą jest to, że GRAM.PL "wielkodusznie" naciągnął ludzi na zestaw dodatkowy, który gwarantować ma ponoć dodatkowe przedmioty. A dodane one bedą tylko wtedy jak wpiszesz kod z tego dodatku. Wyjaśnij mi jak wpisać coś czego nie masz ? Zwróc także uwagę, że przedmioty dostaje tylko NOWO tworzona postać, tak więc cały długi weekend mam stracony, bo gram postacią którą i tak skasuję, bo nie bedzie miała tych przedmiotów. A jeżeli ktoś uważa że one mu nie sa potrzebne to po co zamawaił ten dodatek !
Podsumowując, sklep GRAM.PL "popisał" się organizacją. Jeszcze kilka takich numerów i skończą w Sądzie albo wyślemy do nich tego typka co zaatakował mamę krzesłem :) Może on wbije im do głowy szacunek dla klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 00:45, madjudge napisał:

Musze cie zmartwić, Większość Pre-Orderów zostanie wysłana DOPIERO jutro (oby), więc nie licz
na to że dojda przed majem. Ludzie zamawiali pre-ordery także po to aby dostać grę w dniu premiery,
a nie tydzień po.


moj od 3 godzin jedzie z warszawy :P

Dnia 28.04.2006 o 00:45, madjudge napisał:

Inną sprawą jest to, że GRAM.PL "wielkodusznie" naciągnął ludzi na zestaw
dodatkowy, który gwarantować ma ponoć dodatkowe przedmioty.


kto nie chcial to nie kupowal

Dnia 28.04.2006 o 00:45, madjudge napisał:

Zwróc także uwagę,
że przedmioty dostaje tylko NOWO tworzona postać, tak więc cały długi weekend mam stracony,
bo gram postacią którą i tak skasuję, bo nie bedzie miała tych przedmiotów. A jeżeli ktoś uważa
że one mu nie sa potrzebne to po co zamawaił ten dodatek !


wpisac w konsoli /preorder i beda [zrobic miejsce w inventory na 2 przedmioty]
btw. jak zamowiles preorder i wpisales juz klucz to te przedmioty juz masz (klucz z dodatkowego pakietu daje to samo co klucz do preordera)

Dnia 28.04.2006 o 00:45, madjudge napisał:

Podsumowując, sklep GRAM.PL "popisał" się organizacją. Jeszcze kilka takich numerów i skończą
w Sądzie albo wyślemy do nich tego typka co zaatakował mamę krzesłem :) Może on wbije im do
głowy szacunek dla klienta.


spokojnie, z tego co mowia ludzie z innych krajow to u nich to samo sie dzieje, gry z tygodniowym opoznieniem, niektorzy nawet mowia ze nastepna dostawa bedzie 30 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2006 o 01:38, Arkadiusz napisał:

moj od 3 godzin jedzie z warszawy :P

szczęściarz

Dnia 28.04.2006 o 01:38, Arkadiusz napisał:


kto nie chcial to nie kupowal

prawda, ale co innego obiecywali a co innego jest.

Dnia 28.04.2006 o 01:38, Arkadiusz napisał:

wpisac w konsoli /preorder i beda [zrobic miejsce w inventory na 2 przedmioty]
btw. jak zamowiles preorder i wpisales juz klucz to te przedmioty juz masz (klucz z dodatkowego
pakietu daje to samo co klucz do preordera)


wg wcześniejszych zapewnień pakiet dodatkowy zapewnia DODATKOWE dwa przedmioty a nie te same dwa przedmioty co preodrer !! Jeżeli bedzie inaczej to bedzie to juz oszustwo.

Dnia 28.04.2006 o 01:38, Arkadiusz napisał:

spokojnie, z tego co mowia ludzie z innych krajow to u nich to samo sie dzieje, gry z tygodniowym
opoznieniem, niektorzy nawet mowia ze nastepna dostawa bedzie 30 maja


W sumie racja, tyle że ja nie tylko zamówiłem tą grę 3 marca to jeszcze za nią zapłaciłem ! więc moim skromnym zdaniem powinienem być w pierwszej grupie do wysyłki a nie w ostatniej. A że w innych krajach jest gorzej, to fakt, własnie rozmawialem z kolegą w GW i on nawet nie jest w stanie powiedzieć kiedy bedzie mógł to kupić. A to obciąża ARENA NET a nie GRAM.PL - i niestety tylko to jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 00:45, madjudge napisał:

Musze cie zmartwić, Większość Pre-Orderów zostanie wysłana DOPIERO jutro (oby)

a niby na podstawie czego tak twierdzisz? paczki wyszly wszystkich znanych mi ludzi z forum i znajomych mi osob. jestes pierwsza osoba ktora ma jakis problem i powinienes go rozwiazac dzwoniac dzis do cdp.

Dnia 28.04.2006 o 00:45, madjudge napisał:

Inną sprawą jest to, że GRAM.PL "wielkodusznie" naciągnął ludzi na zestaw
dodatkowy, który gwarantować ma ponoć dodatkowe przedmioty. A dodane one bedą tylko wtedy jak
wpiszesz kod z tego dodatku.

bzdura po raz drugi. dodatkowe przedmioty otrzymujesz TAKZE wpisujac kod preorderowy ktory byl widoczny na stronie w dziale moje zamowienia. jesli piszesz ze zamowiles gre w marcu to juz od dwoch miesiecy mogles te przedmioty wpisac sobie do gry, wystarczylo w edit account>manage acces key>next wpisac klucz a w grze komende preorder.

Dnia 28.04.2006 o 00:45, madjudge napisał:

Zwróc także uwagę> że przedmioty dostaje tylko NOWO tworzona postać, tak więc cały długi weekend
mam stracony, bo gram postacią którą i tak skasuję, bo nie bedzie miała tych przedmiotów.

bzdura po raz kolejny. przedmioty mozesz przypisac KAZDEJ postaci komenda preorder.

Dnia 28.04.2006 o 00:45, madjudge napisał:

A jeżeli ktoś uważa że one mu nie sa potrzebne to po co zamawaił ten dodatek !

??? przeciez dodatek zamawiano dla soundtracka i plakatu. jesli ktos zamawial go dla kodu to kod juz otrzymal dawno w dziale moje zamowienia!!!! to jest jeden i ten sam kod i NIGDZIE ALE TO NIGDZIE nie pisano ze dostaniesz inne przedmioty. polecam poczytac newsy ze swiata gw!!!

Dnia 28.04.2006 o 00:45, madjudge napisał:

Podsumowując, sklep GRAM.PL "popisał" się organizacją. Jeszcze kilka takich numerów i skończą
w Sądzie albo wyślemy do nich tego typka co zaatakował mamę krzesłem :) Może on wbije im do
głowy szacunek dla klienta.

mam wrazenie ze z takimi tekstami to ty pierwszy w sadzie skonczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 09:08, aneta83 napisał:

a jak to jest z tym kluczem?czy jak dostane pudelko gwf top bedzie inny klucz a ten juz niebedzie
aktywny???


ten klucz ktory byl w linku obok zamowienia daje dostęp do 2 preorderowych przedmiotow oraz do rozpoczecia gry 24h wczesniej od innych.
klucz ten mial umozliwiac dostep do gry przez 48 godzin, ale poniewaz na calym swiecie sa problemy z dostawami, to przedluzyli waznosc klucza o kolejne 2-3 dni
po uplywie tego czasu pozostana ci na koncie te 2 przedmioty (oraz zachowa 2 dodatkowe sloty postaci na 10 dni)

zeby kontynuowac gre nalezy wpisac klucz z pudelka z gry (klucz ktory sie tam znajduje daje dostep do nowej zawartosci na czas nieograniczony, oraz zatwierdza na stale te dwa nowe sloty)

jezeli zamowilas tez pakiet dodatkowy to dostaniesz w nim klucz (ktorego dzialanie jest identyczne z kluczem z zamowienia), klucz ten mozesz komus dac lub sprzedac kiedys na allegro (bo sie dubluje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już mam dość tego Waszego narzekania jaki to CDP jest be....

Dostaliście klucz preorder? Gracie? No to o co chodzi? Ja tez mam "dopiero dziś" przesyłke dostać - ale równie dorzbe mogła by przyjść 2 maja... Bo do tego czasu trwa event. A jak by przyszło po weekendzie? To może bym miał jakiś pretekst by wyjśc na dwór bo ładna pogoda.. ale kurcze mam ten klucz więc "siedze w grze" :P

Wy to tylko uzalać sie potraficie :P Wiecej usmiechu życze, wiosne mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 07:38, D2T napisał:

a niby na podstawie czego tak twierdzisz? paczki wyszly wszystkich znanych mi ludzi z forum
i znajomych mi osob. jestes pierwsza osoba ktora ma jakis problem i powinienes go rozwiazac
dzwoniac dzis do cdp.


wyobraś sobie że nie tylko ty możesz wpaść na pomysł, żeby zadzwonić do CDP, pisałem to PO ROZMOWIE TELEFONICZNEJ.

Dnia 28.04.2006 o 07:38, D2T napisał:


> Inną sprawą jest to, że GRAM.PL "wielkodusznie" naciągnął ludzi na zestaw
> dodatkowy, który gwarantować ma ponoć dodatkowe przedmioty. A dodane one bedą tylko wtedy
jak

Dnia 28.04.2006 o 07:38, D2T napisał:

bzdura po raz drugi. dodatkowe przedmioty otrzymujesz TAKZE wpisujac kod preorderowy ktory
byl widoczny na stronie w dziale moje zamowienia. jesli piszesz ze zamowiles gre w marcu to
juz od dwoch miesiecy mogles te przedmioty wpisac sobie do gry, wystarczylo w edit account>manage
acces key>next wpisac klucz a w grze komende preorder.


przyznaje, że o wpisaniu kodu /preorde nie wiedziałem i to jest jedyna"bzdura" a co do dodatkowych przedmiotów to nie czytasz postów. Napisałem wyraźnie, że zostałem zapewniony przez pracownika CDP, że pakiet dodatkowy ZAPEWNIA DWA DODATKOWE przedmioty, nie tylke te z pre-orderu ale i DODATKOWE, zajrzyj do słownika a nie pisz "bzdury"

Dnia 28.04.2006 o 07:38, D2T napisał:

bzdura po raz kolejny. przedmioty mozesz przypisac KAZDEJ postaci komenda preorder.


już się przyznałem do niewiedzy, to nie boli, ciekawe tylko czy ta komenda obejmie te "dodatkowe przedmioty"

Dnia 28.04.2006 o 07:38, D2T napisał:

??? przeciez dodatek zamawiano dla soundtracka i plakatu. jesli ktos zamawial go dla kodu to
kod juz otrzymal dawno w dziale moje zamowienia!!!! to jest jeden i ten sam kod i NIGDZIE ALE
TO NIGDZIE nie pisano ze dostaniesz inne przedmioty. polecam poczytac newsy ze swiata gw!!!


Nie wypowiadaj się za motywację ludzi, którzy coś robią, nie jesteś ani jasnowidzem, ani niczym takim nawet w przybliżeniu. A co do "nigdzie nie pisało" aby rozwiać swoje wątpliwości zadzwoniłem do CDP, i widocznie tam zostałem ŹLE POINFORMOWANY. Inną sprawą jest to, jakoe "bounusy gwarantował" pakiet dodatkowy:
"W sklad tego unikalnego pakietu wchodzi:
Specjalny klucz umozliwiajacy posiadaczom pelnej wersji Guild Wars: Factions rozpoczecie rozgrywki na 24h przed oficjalna
premiera gry.
Po jednym unikatowym przedmiocie dla nowych klas postaci.
Poradnik taktyczny i karte pomocy podrecznej w pieciu jezykach w formacie PDF.
Plyte CD zawierajaca prace plastyczne, tapety, filmy oraz muzyke z Guild Wars: Factions.
Plakat Guild Wars: Factions."

Moje pytanie do CDP dotyczyło TYLKO DWÓCH pierwszych punktów - pozostałe są oczywise. Po co pisanie w pakiecie dodatkowym, który dodawany jest do pre-oredera coś co jest BZDURĄ - jak to "ładnie określiłeś" - możliwość gry dzień wcześniej zapewnia kod z preordera i pisanie że to samo zapewania pakiet dodatkowy jest .... (nie wiem jak to nazwać, a nie chce nikogo obrażać), a co dodatkowych przedmiotów, to po to właśnie kontaktowałem się z CDP. Najwidoczniej, jeżeli te "dodatkowe przedmioty" to fikcja, zostałem wprowadzony w błąd przez niekompetentną osobę z CDP. Jako dystrybutor powinien zapewnić KOMPETENTNĄ informację. A wystarczyło powiedzieć NIE WIEM. Brak wiedzy i przyznanie się do tego nie jest takie trudne i nie boli.

Dnia 28.04.2006 o 07:38, D2T napisał:

mam wrazenie ze z takimi tekstami to ty pierwszy w sadzie skonczysz.


W sadzie to zbieram jabłka, (tam gdzie niepisanie polskich znaków nie zmienia sensu zdania nie ma sprawy, ale jeżeli pominięcie tego zmienia wyraz, staraj się ich używać). Przypominam, że w świetle polskiego prawa, podawanie nieprawdziwych informacji handlowych może skutkować skierowaniem sprawy do Sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 10:35, -Rafał- napisał:

A ja już mam dość tego Waszego narzekania jaki to CDP jest be....

Dostaliście klucz preorder? Gracie? No to o co chodzi? Ja tez mam "dopiero dziś" przesyłke
dostać - ale równie dorzbe mogła by przyjść 2 maja... Bo do tego czasu trwa event. A jak by
przyszło po weekendzie? To może bym miał jakiś pretekst by wyjśc na dwór bo ładna pogoda..
ale kurcze mam ten klucz więc "siedze w grze" :P

Wy to tylko uzalać sie potraficie :P Wiecej usmiechu życze, wiosne mamy :D


Klucz też mam i też gram :)
CDP nie jest BE, tylko sposób w jaki wywiązują się z zobowiązań.
Co do ostatniego zdania zgadzam się w 99% - ten 1% zostawim sobie na uzasadnione żale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I musze odeslac caly komplet, wiec pewnie mi przepadna przedmioty i postacie z preordera :-( chyba, ze CDP wyrobi sie z wysylka nowego zanim minie to 10 dni :-( Nie dosc, ze gry nie dostalem wczoraj, to jeszcze nie mam klucza :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 13:53, I Borys I napisał:

"Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 27 kwietnia 2006

Przewidywana data dostawy: 4 - 5 maja"


Super...


Przeczytaj wcześniejsze posty. GRAM.PL przyznało się do błędu. W statusach zamówienia data dostawy jest błędnie podana !! No chyba że to idzie pocztą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok widzę że niektórzy się dziwią że mamy pretensje do gram.pl (między innymi ja) - w tym momencie tu już nie chodzi o samą grę, lecz o fakt że płacę między innymi za to że dostanę grę w ustalonym terminie (nie mówiąc już o "zasadach", które nie każdy pojmie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować