Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlepiej sprzedające się produkty w sklepie gram.pl #7

19 postów w tym temacie

Adam Berlik

Deus Ex: Bunt Ludzkości wciąż świetnie sprzedaje się na PC, X360 i PS3, natomiast Driver: San Francisco znajduje się jedynie w TOP 10 gier na PS3, a z kolei Call of Juarez: The Cartel, co ciekawe, został liderem zestawienia PC.

Przeczytaj cały tekst "Najlepiej sprzedające się produkty w sklepie gram.pl #7" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 14:45, piorko90 napisał:

Wydaje mi się że Dead Island też dobrze idzie.


Dead Island jeszcze premiery nie miał, więc na razie może mieć jedynie sporo zamówień. Ale to się okaże w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 16:04, karolekx23x napisał:

Wiedźmina juz nie ma, obniżyli by gre o 20 zł to by an pewno była w pierwszej 3.


Każdy kto był zainteresowany już kupił. :D
A tutaj z empiku na stronie ad action http://www.cdaction.pl/news-21802/bestsellery-w-polsce-dane-z-2908-0409-deus-ex-nadal-na-topie-kiepski-debiut-driver-san-francisco.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał jedno ... od dawna jakoś na gram (no dobra, w zasadzie od ucieczki WPLNów stąd) nie było jakichś naprawdę fajnych akcji zniżkowych porządnych gierek, zarówno na PC jak i konsolki. Kiedyś jak miałem wplny to zamawiałem naprawdę sporo gier i to nie pojedynczo, ale jak trafiały się fajne promocje to 5-6 albo i więcej na raz. A potem się urwało :( i ubolewam, że w necie można znaleźć gierki znacznie taniej niż na gram bo chciałbym zamawiać u Was, szybko, wygodnie, mam dobry punkt odbioru niedaleko, tylko te ceny ;/ przeceny, ale takie prawdziwe ... no, dawno nic nie znalazłem ;/ Ostatnio np. były przeceny Wolfa 3D na Xksa, można go było dorwać po 19,90zł, a u Was cisza... nie planujecie czegoś nowego? A może wprowadzenie jakiegoś nowego systemu "lojalnościowego"? Tylko w ramach gram. Macie przecież system, który odnotowuje zamawiane gry, po opłaceniu lub odbiorze mógłby dawać nam jakieś punkty do wykorzystania na zniżki. Taki mały odchył ale skoro mowa o sprzedaży ... ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przecież ostatnio miałeś super promocję, ale jak nie chciałeś jednego rozdziału fantastycznej książki, to już nie wiem, co by cię zadowoliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 17:00, Palpatine_II napisał:

> Wiedźmina juz nie ma, obniżyli by gre o 20 zł to by an pewno była w pierwszej 3.


Każdy kto był zainteresowany już kupił. :D
A tutaj z empiku na stronie ad action http://www.cdaction.pl/news-21802/bestsellery-w-polsce-dane-z-2908-0409-deus-ex-nadal-na-topie-kiepski-debiut-driver-san-francisco.html


Raczej slaba reklama jest po premierze, brak jakiekolwiek zachety graczy do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 18:33, Dared00 napisał:

No przecież ostatnio miałeś super promocję, ale jak nie chciałeś jednego rozdziału fantastycznej
książki, to już nie wiem, co by cię zadowoliło.


Eee, nie, książka nie, chyba, że cała, to już lepiej :P. Chodzi mi o porządne zniżkowe promocje na gry jak kiedyś gdy były wplny, czasem były promocje gdzie można było wykorzystać ich od groma na niektóre tytuły kupując je w super cenach. Ale chyba zostaje to w sferze marzeń, ściętej głowy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 19:05, Dared00 napisał:

> > A tutaj z empiku na stronie ad action
> Ranking Empiku jest łajno wart.
...bo?

Bo nie jest odzwierciedleniem faktów. Wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 20:09, Vojtas napisał:

Bo nie jest odzwierciedleniem faktów. Wystarczy?


W salonach Empik jest. Sprawa ma się inaczej w innych sieciach, które w ogóle nie tworzą list top.
Prawda jest taka, że listy Top na muzyce i filmie są czasami naginane, gdy np. źle sprzedaje się wyłączność empiku, to nagle "awansuje" do pierwszej dziesiątki. W przypadku gier nie ma wyłączności (poza edycjami limitowanymi), więc ta lista, jako odniesienie do sprzedaży gier w Polsce jest miarodajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 20:09, Vojtas napisał:

> > > A tutaj z empiku na stronie ad action
> > Ranking Empiku jest łajno wart.
> ...bo?
Bo nie jest odzwierciedleniem faktów. Wystarczy?

Żaden ranking konkretnego sklepu nie jest odzwierciedleniem faktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 21:42, Grzech napisał:

> Bo nie jest odzwierciedleniem faktów. Wystarczy?
W salonach Empik jest. [..]


No cóż, powiem tylko enigmatycznie, że wszystko jest na sprzedaż. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 16:04, karolekx23x napisał:

Wiedźmina juz nie ma, obniżyli by gre o 20 zł to by an pewno była w pierwszej 3.


Widziałem w Płocku w Media Markt Wiedźmina 1 Edycję Rozszerzoną w zestawie z Wiedźminem 2 za 99.90;] Chyba nie drogo, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 18:58, Vojtas napisał:

Ranking Empiku jest łajno wart.


Wiesz, że niektórzy wolą kupować gry na miejscu niż w internecie ? Ja sam kupiłem wiedźmina 2 ES, bo EK kupię dopiero przy 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować