Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Gears of War 3 – wygraj Xboksa 360 i gry!

248 postów w tym temacie

Poddaje się... Mam wszystkie 15 liter i nie mogę wymyślić tego hasła. Pewnie i tak bym nie wygrał. Szkoda :(
I pomyśleć że przez tydzień przeszukiwałem wszystkie artykuły dotyczące GoW na marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym hasłem to szczerze mówiąc 2 warianty są, jeśli chodzi o kolejność słów i ciekawi mnie czy zaliczy obydwa. Bo ostatnie albo pierwsze słowo może być na początku jak i na końcu(znający będą wiedzieć o co chodzi). Znaczenie właściwie się zmienia - jest bardziej bohaterskie, bardziej pasuje do ogólnego motywu "zakończenia" trylogii...
Poza tym chciałem się zastrzelić, gdyż po odnalezieniu wszystkich literek przez kilkanaście minut kombinowałem bardzo dobrze i wręcz nie mogłem dojrzeć tej dobrej kombinacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi mnie o te bez pozbywania się spójnika jest dobre, może za dużo poezji ostatnio czytam przygotowaniami do matury, ale to o czym mówię jest znacznie bardziej tyrtejskie, pasujące do ostatecznych zmagań w GoW3 i w ogóle trochę ludzi jeszcze się zgodziło co do poprawności tego... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 21:50, Gol_Galad napisał:

Właśnie chodzi mnie o te bez pozbywania się spójnika jest dobre, może za dużo poezji
ostatnio czytam przygotowaniami do matury, ale to o czym mówię jest znacznie bardziej
tyrtejskie i w ogóle trochę ludzi jeszcze się zgodziło co do poprawności tego... :|

no to raczej nie pomogę ci, bo najwidoczniej inne odp mamy


jeszcze: jesli ta druga wypowiedz od xx sie zaczyna to na stowe ta 1 odpowiedz bedzie poprawniejsza bo to 2 takie mniej mezniejsze- pozegnanie jakby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 22:01, cydrodryg napisał:

na 100 ta pierwsza forma

Nieznane nam są zapędy poetyckie osoby odpowiedzialnej za ten konkurs... xD
Mniej mężne na pewno nie jest, raczej bardziej twórcze. Cholerka, zaraz pewnie machnę tutaj dogłębną analizę tych haseł, to już w ogóle będzie wygadane dla tych, którzy się nie starają. Poświęciłem się(w końcu jakby Marcus miał któreś z tych wykrzykiwać na głos, to wolałbym te) i dałem tą bardziej poprawną formę moim zdaniem, zaliczyć też powinno, a jak nie to widać będzie jak mniej polskim w swojej polskości językiem operują twórcy zagadki. : ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować