Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prezes SOE: Star Wars: The Old Republic z dwoma milionami subskrybentów

6 postów w tym temacie

I moim zdaniem ma racje. Niestety jednak prędzej czy później każda firma zechce "poszerzyć" pakiet swoich usług o płatne zwierzątka i ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zrobią subskrypcję za 5,99 euro miesięcznie, to na pewno znajdą parę milionów subskrynentów. Zapewne jednak cena znowu będzie zniechęcająca, szczególnie na europę 14,99 $ dla US i 14,99 Euro dla Europy, powinni za to płacić kary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 miliony to liczba możliwa, ale mało prawdopodobna. TOR jest mmo które można przejść, przez co odpływ graczy będzie prawdopodobnie dość duży. Do tego dochodzi sama jakość rozgrywki. Widziałem ostatnio "wycieknięty" filmik z aktualnej bety. Konkretnie instancję w której spotkać można HK-47 i Revana. Abstrahując od tego, że jest to dungeon dla postaci 30-35 levelu, sama walka w nim wygląda po prostu słabo. Revan, potężny Jedi i znakomity taktyk stoi w miejscu piorąc tanka, a cała reszta drużyny ładuje w niego skille z dystansu. Tak drętwego bicia bossa nie widziałem od czasu Lineage 2, a tam poza epic bossami raidowanie było nudne jak flaki z olejem. Nie wiem czy możliwość porozmawiania z bossem jest jakimś wielkim urozmaiceniem, skoro nie ma żadnego wpływu na grę i daje jedynie możliwość rzucenia paru buńczucznych hasełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm kolejne prawie typowe MMO płaci cały czas za parę średnio ciekawych questów pewnie 100 mniej lepsze od zwyczajny singleplayer za free.{czyli ogólnie dla mnie się nie opłaca]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować