• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Hacket

problem z padem przewodowym [Wyjaśniony]

Pytanie

Dziś zepsuł mi się pad od xboxa 360 przewodowy, który bez problemu do dziś działał na pc. Otóż pad nie łączy się nic nie działa jakby został zalany. Udało mi się go otworzyć i znalazłem iście intrygujące znalezisko pod jednym analogiem było dosyć dużo zlepionego piasku a motorki od wibracji trochę pordzewiały jakby pad był w środku wilgotny przez pewien czas. Ale może coś da się zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 22.09.2011 o 21:03, Hacket napisał:

Dziś zepsuł mi się pad od xboxa 360 przewodowy, który bez problemu do dziś działał na
pc. Otóż pad nie łączy się nic nie działa jakby został zalany. Udało mi się go otworzyć
i znalazłem iście intrygujące znalezisko pod jednym analogiem było dosyć dużo zlepionego
piasku a motorki od wibracji trochę pordzewiały jakby pad był w środku wilgotny przez
pewien czas. Ale może coś da się zrobić?


Jesli sie dostała wilgoć i zardzewiał to raczej nic sie nie da zrobić ..
Możesz wyczyścić perfumami ale gwarancji nie ma że zadziała.

Kup nowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja zgadzam się z kolegą. Jeśli już zardzewiał to już raczej nic nie da. Mi osobiście kiedyś wpadła komórka do wody. Działa mi, bo ją szybko wyciągnąłem. Czyli jeżeli Ci już zardzewiało to już nic nie zrobisz :/

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.09.2011 o 20:22, Prince_Miki napisał:

Ja zgadzam się z kolegą. Jeśli już zardzewiał to już raczej nic nie da. Mi osobiście
kiedyś wpadła komórka do wody. Działa mi, bo ją szybko wyciągnąłem. Czyli jeżeli Ci już
zardzewiało to już nic nie zrobisz :/

Pozdrawiam :)


I sobie darowałem kupując nowiutkiego czarnego pada. A szkoda tego starego, bo dałoby teraz radę grać z kumplem a tak ja albo on musi mordować się z tym super speedlinkiem xbox style pad, który nie dosyć, że się wiesza to trzeba używać emulatora, aby triggery chodziły :P. Temat do zamknięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować