Zaloguj się, aby obserwować  
Industry

Co byś zrobił gdybyś miał 50 miliardów??

304 postów w tym temacie

Wydałbym na supersamochody których niemało.Na celownik najpierw znalazłby się Mercedes 190 2.5-16 Evolution II. Może stary ale wyprodukowany w wersji limitowanej,dzisiaj prawdziwy rarytas,bardzo drogi.Później może udało by mi się odkupić od pewnego Nowojorczyka Ferrari P4/5 Pininfarina gdyż powstało na jego zamówienie u Pininfariny.Resztę wydałbym na inne zaiste samochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 23:06, squeglee napisał:

Hahaha, made my day ;D. Nie wiem, co cię podkusiło do takiej wypowiedzi, ale niech Ci się
tak dzieje częściej.


:/
Ja to napisałem nie w celu humorystycznym tylko poważnym. Gdybyś z moich oczu popatrzył na tych wszystkich bogaczy jak żyja rozpustnie wydajac tyle kasy na różne pierdoły, to miałbyś ochote ich zabić. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50 miliardow?? OK, ale czego?? Euro?? Dolarow?? Funtow paszy dla tucznikow?? Plastykowych widelczykow??:lol:

A tak na powaznie to Kupilbym Krakowska Wisleke, albo jeszcze lepiej 50% udzialow od Cupiala i zrobil z tego zespolu konsorcjum. Z pozostalych pieniedzy kupilbym po 50 procent akcji najwiekszych firm komputerowych(Intel, NVidia, AMD/ATi). I dzieki czemus takiemu finansowalbym najwieksze gwiazdy pilkartskie w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować