Zaloguj się, aby obserwować  
Industry

Co byś zrobił gdybyś miał 50 miliardów??

304 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2006 o 15:09, Industry napisał:

Co byś zrobil gdybyś miał 50 miliardów dolarów lub funtów??



Dziwny temat ale sie dopiszę
-dam dużo rodzinie
-zainwestuje w studia
-kupie kompa
-resztę schowam w majtkach:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 15:09, Industry napisał:

Co byś zrobil gdybyś miał 50 miliardów dolarów lub funtów??

a co masz ?
Jeśli tak to na twoim miejscu rozdał bym wszystkim co dopiszą się w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 15:09, Industry napisał:

Co byś zrobil gdybyś miał 50 miliardów dolarów lub funtów??

Postarałbym miec kolejne 50 i tak dalej.....
Nie napisałes co Ty być zrobił :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ankieta jak każda.
Gdybym miał milion dolarów to podziełbym się z rodziną i wpłacił na konta - oczywiście banku nie polskiego - gdzie moje pieniądze by rosły. Żył był z procentu, a z takiej sumy byłby on wielki.
Z bardziej błachych spraw, to kupiłbym sobie laptopa i upgradował kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIC bym nie robił:) Mi z tych 50 miliardow wystarczyło by 50 milionow.
Wpłaciłbym po prostu częsć pieniędzy na konto, i żył z procentow. Dałbym troche rodzinie, a jeden milionik na kieszonkowe bym zostawił sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50% dla rodziny, 15% na biedne dzieci, 34,9% dla mnie i 0,1% w szyje... :) To były cele, a robić to bym zaśpiewał piosenkę a, że śpiewać nie umiem to bym sobie słuchał piosenki Kasi Klich "Będe robić nic", gdyż byłaby to dla mnie bardzo życiowa piosenka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc rozdal rodzinie i przyjaciolom, kupil bym sobie lepszego kompa (albo lepiej kilka) , troche na clee harytatywne a reszte do banku i zyl bym z procetow ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczesna emerytura :D
Imprezy, podróżowanie, podzieliłbym się z rodziną, przyjaciółmi, 6-10 miliardów na cele charytatywne, większość dla Afryki która wg mnie jest najwspanialszym kontynentem i która dużo potrzebuje. Własna firma albo odkupiłbym Blizzarda od Vivendi :D Kilka willi na całym świecie, super samochody i te pe... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym dał 5 miliardów na zbudowanie sarkofagu w Czarnobylu bo zdrowie jest najważniejsze, 1 miliard na samochody reszty by mi chyba coś zostało:), dom 1 milion nie budował bym villi i reszta chyba została by,
Cele charytatywne 10 miliardów, dla rodziny... i wehikuł czasu aby ostrzec przed największymi katastrofami w tym również Czarnobyl ale pewnie nikt by mnie nie posłuchał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować