Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Philips 42PFL7606K Dual View - wideo recenzja telewizora

13 postów w tym temacie

Bardzo ciekawy telewizor, chętnie bym go kupił jednak noszę okulary korekcyjne i było by miło gdyby można było zakupić jakieś nakładki na okulary które pozwoliły by mi na korzystanie z dobrodziejstw tej nowej technologii Dual View

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 00:50, Vojtas napisał:

@ Myszasty

W którym miejscu to jest recenzja? Obejrzałem prezentację - tylko i wyłącznie.


Oj tam, czepiasz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 08:20, Gar napisał:

Oj tam, czepiasz się :)


Nie czepiam się. Jeśli Ty tam widzisz recenzję, to pozostaje mi tylko pogratulować spostrzegawczości. Zawsze myślałem, że do recenzji jakiegoś sprzętu wymagane są wielogodzinne testy, możliwie rzetelne przedstawienie różnych aspektów sprzętu i porównanie ich z już dostępnymi rozwiązaniami na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 14:06, Vojtas napisał:

> Oj tam, czepiasz się :)

Nie czepiam się. Jeśli Ty tam widzisz recenzję, to pozostaje mi tylko pogratulować spostrzegawczości.
Zawsze myślałem, że do recenzji jakiegoś sprzętu wymagane są wielogodzinne testy, możliwie
rzetelne przedstawienie różnych aspektów sprzętu i porównanie ich z już dostępnymi rozwiązaniami
na rynku.


Dobrze wiem na czym polega recenzja, ale osobiście nie przeszkadza mi jeśli ktoś napisze recenzja a jest prezentacja.Mi się podobało że przedstawili taki model i dowiedziałem się o nim. I nie miałem zamiaru Tobie dogryzać ani coś podobnego, ot po prostu tak napisałem i dodałem uśmieszek :)Troszkę luzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować