Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Concept art Wiedźmina częścią wystawy na E3!

49 postów w tym temacie

Gratuluję Panu Damianowi Bajowskiemu ogromnego talentu i życzę dalszych sukcesów zawodowych.
Cieszę się, że tak uzdolnieni ludzie współpracują z zespołem CD Projekt Red i pomagają twórcom Wiedźmina.
To dobrze wróży tworzonej POLSKIEJ grze.
Klimat zawarty w pracy odpowiada mojej wizji świata znanego mi ze świata książek Andrzeja Sapkowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 15:47, Quatre napisał:

Obrazek moze byc, ale te slupy to tak ni w pięć nie w dziewięć tam stoją :/


Wydaje mi się, żę nie są to zwykłe słupy tylko stelaże szubienic. Te jak wiadomo były nagminnie stawiane przy uczęszczanych traktach. W końcu trzeba było mieszkańcom tego universum wybić z głowy pomaganie Komandom Wiewiórek. Mi podoba się pomysł umieszczenia na tym art''cie tych narządów kaźni. Podkreśla to mroczny charakter obrazka. I jeszcze te kruki oczekujące na kolejnych truposzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wszyscy ludzie pracujący nad Wiedźminem są tak utalentowani to będzie to hicior który przyniesie chwałe CDP RED jak i całej polskiej branży growej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

shinian przeciw szubienicom na tym arcie nic bym nie mial tylko ze one szubienic nie przypominaja.Sa nawet za wysokie no chyba ze wieszali na nich jakies 3 metrowe istoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje obejrzec filmik "World of the witcher" tam jest ten art zaprezentowany z cialami na szubienicach i moim zdaniem jest to jedna z najbardziej klimatycznych scen tego filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować