Zaloguj się, aby obserwować  
Ifym

Dragon Age III

15 postów w tym temacie

Skoro gra powstaje to nie zaszkodzi założyć o niej tematu. Jak myślicie, co tym razem wymyślą twórcy? Wiadomo że będzie grać zupełnie nową postacią gdyż twórcy chcą w każdej części opowiedzieć inną historię. Co chcielibyście zobaczyć w trzeciej części?

Ja chętnie odwiedziłbym Czarne Miasto, mimo że zadanie związane z Kręgiem Maginów, a szczególnie etap w pustce, z pierwszego DA mnie wkurzało, to jestem ciekawy jak wygląda miasto w którym ''stworzono'' Mroczne Pomioty. Albo Par Vollen, ojczyznę Qunari, lub samą ich wojnę z ludźmi - Jak pamiętacie Sten po odzyskaniu swojego miecza w DA1 powiedział że ''ma nadzieję nie spotkać nas na polu walki'' a zapytany co ma na myśli, mówi że Qunari na pewno kiedyś zaatakują ludzi.

No i oby powróciła mechanika gry z pierwszej części, ta z dwójki jest za bardzo diablo-podobna co do świata DA ni cholery nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie czeka na DAIII? :)

''W kąciku z plotkami magazynu Official PlayStation Magazine znalazła się ciekawa informacja, mówiąca o rozpoczęciu prac nad Dragon Age 3 oraz o umieszczeniu w nim trybu multiplayer. Jak wiemy, studio Bioware nie wydaje zbyt wielu gier z trybem multi, ale nigdy nie zaprzeczało, że w jakiejkolwiek grze z serii Dragon Age go nie będzie. Czy według was wprowadzenie do serii trybu rozgrywki dla wielu graczy jest dobrym posunięciem?''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 10:03, Ifym napisał:

Nikt oprócz mnie nie czeka na DAIII? :(

Ja przez Origin dropnąłem zamówienie ME3 i całkiem możliwe że DAIII ominę szerokim łukiem z tego samego powodu. Polityka oraz potknięcia BioWare zaczynają mnie zniechęcać do ich produktów.
Co do newsa to mam wątpliwości czy BW jest w stanie stworzyć dobrą grę w otwartym świecie, od BG1 (które było pod tym względem wcale niezłe) nie udało im się stworzyć nic sensownego nie zamykając tego na małym obszarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam akurat gram na konsoli więc z origin korzystać nie musze, ale współczuje, jeśli jesteś pecetowcem i fanem DA. EA samo sobie kopie grób takimi głupotami jak to origin. Nigdy z tego nie korzystałem, i korzystał nie będę, spyware mi niepotrzebne.

A co do otwartego świata. Kurcze, fajnie by było gdyby udało się Bioware zrobić takiego ''Skyrima w świecie DA'', ale nie mamy na to raczej co liczyć. Mnie zadowoli to jeśli odejdą od głupoty jaką było DAII, i te ich ścieżki z których się zboczyć nie dało. W jedynce też za dużej swobody nie było, ale jakoś nie miałem aż takiego wrażenia ograniczania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 10:03, Ifym napisał:

Nikt oprócz mnie nie czeka na DAIII? :(

Bo DA ][ a jest jakie jest wielu ludziom chyba się najwyraźniej odechciało.... ]:->
A i plotkować też się chyba odechciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2011 o 14:54, Braveheart napisał:

Bo DA ][ a jest jakie jest wielu ludziom chyba się najwyraźniej odechciało.... ]:->

Nie rozumiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do rozmowy :) Czytałem na jakimś portalu Onet lub Wp nie pamiętam już, ale pisało że prawdopodobnie DA III będzie o walce Paladynów z Magami.Będziemy musieli zapobiec konfliktowi.Mi osobiście niezbyt podoba ten pomysł.Ja przeszedłem DA Początek 2 razy na Xboxie i 1 raz na PC.Kupiłem sobie dodatek na PC Przebudzenie i bardzo mi się podoba.Do DA II nie ma jakiegoś przekonania ale i tak zamierzam kupić.Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 10:14, Ifym napisał:

Ja tam akurat gram na konsoli więc z origin korzystać nie musze, /ciach/

To pozwól że podzielę się z tobą radosną nowiną, EA pracuje nad Origin na PS 3 i X-360. Przy czym będzie działał jak na PC czyli zerwie ci net nie pograsz. Widać EA chce być jak Valve i mieć swoje steam works tylko że jak w przypadku PC nie wie/nie rozumie jak to zrobić.

Co do samego DE 3 (Dragon Effect), zostaną przy tej formule. Co jest wygodniejsze ? Robić gry na jedno kopyto czy męczyć się i w końcu wymyślić coś nowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2012 o 10:50, L33T napisał:

To pozwól że podzielę się z tobą radosną nowiną, EA pracuje nad Origin na PS 3 i X-360.
Przy czym będzie działał jak na PC czyli zerwie ci net nie pograsz. Widać EA chce być
jak Valve i mieć swoje steam works tylko że jak w przypadku PC nie wie/nie rozumie jak
to zrobić.

Więc jeśli to prawda to ten syf nawet nie zobaczy napędu w moim PS3, nie zamierzam płacić za wkurzanie się przez tą cwelską firmę jaką jest ea. Ten ich prezes i ci którzy wymyślają coraz to bardziej debilne programy jak origin, powinni pójść do gazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2011 o 10:03, Ifym napisał:


Nikt oprócz mnie nie czeka na DAIII? :(


Po kpinie jaką był DAO II na III nie czekam :P Może jak kiedyś trafi do taniej serji to lookne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2011 o 14:59, Ifym napisał:


> Bo DA ][ a jest jakie jest wielu ludziom chyba się najwyraźniej odechciało.... ]:->

Nie rozumiem... :)

Witaj.
Nie odpisywałem na tego posta od razu bo pozwoliłem by ''czas'' pomógł Ci zrozumieć... i chyba w końcu zrozumiałeś :) Dlaczego ludzie się tak nie palą oczekiwaniami co do Dragon Age ]I[.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować