Zaloguj się, aby obserwować  
pitirules

PS2 - Gry

370 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2008 o 22:17, WIkitory napisał:

Trochę nisko Tekken....Liczyłem ,że będzie wyżej.Mogłem głosować ;)Metal Gear Solid 3 bym wywalił
z trzeciego i dał Tekken ;]Chociaż Metal Gear Solid to fajna gra..

Zawsze można powtórzyć głosowanie w przyszłości i sprawdzić, czy taka, a nie inna kolejność tytułów to tylko chwilowy kaprys głosujących, czy może jednak stabilny wynik :D Ale poczekajmy z tym przynajmniej z miesiąc, dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 13:59, Ero Sennin napisał:

Gry miałem dość przy Helmowym Jarze :p Nużyło mnie ciągłe bicie tych tępych uruk-hai ;)

Mi tam się to podobało. Levelowałem sobie tam postacie ^_^ Później jest jeszcze sporo grania o ile dobrze pamiętam. A ta cała dyskusja narobiła mi chęci zagrania w 3 Erę jeszcze raz :D Ale to dopiero po sesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa Helm''s Deep to chyba było około 60% gry :) A więc jeszcze trochę zostało :P A tych postaci, które doszły dość późno wogóle nie używałem :p (ten włócznik i ta babka z toporkami ;P nie pamiętam jak się zwali, ale ciency chyba byli ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nareszcie zakupiłem GoW2 :] Maskara...jedynka sama już wbijała w fotel i odejść się od niej nie dało...a druga część...omg :P ciągle akcja :P cóż idę grać dalej :) mam nadzieje, że dziś jej nie przejdę :P ale by było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 17:40, Kermit 13 napisał:

No i nareszcie zakupiłem GoW2 :] Maskara...jedynka sama już wbijała w fotel i odejść się od
niej nie dało...a druga część...omg :P ciągle akcja :P cóż idę grać dalej :) mam nadzieje,
że dziś jej nie przejdę :P ale by było :(


Ona wbija nie tylko w podłogę ona wbija w piwnicę zwłaszcza na plazmówkach :D


Mam do was pytanie : Jak się zwie gra na PS2 w której poruszamy się rekinem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 11:21, kulken napisał:

Mam do was pytanie : Jak się zwie gra na PS2 w której poruszamy się rekinem ?

Jaws Unleashed, wyszło także na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 13:59, Ero Sennin napisał:

Gry miałem dość przy Helmowym Jarze :p Nużyło mnie ciągłe bicie tych tępych uruk-hai
;)


UUU ... to cieniutki jestes faktycznie gra nie powala grafika...ale fabula LOTR jest zachowana...i to jest dobry rozluźniator XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, ale nie odnośnie gier na ps2 tylko o samej konsolce. Mianowicie czy można podłączyć ps2 do monitora od pc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 20:31, Break the peace napisał:

Mam takie pytanie, ale nie odnośnie gier na ps2 tylko o samej konsolce. Mianowicie czy
można podłączyć ps2 do monitora od pc?


Można:P Niby są monitory z wejściami Euro (chociaż takiego nie widziałem :P ) ale jest też konwenter, który pozwala podpiąć ps2czke na każdego monitora...ale nazwy nie pamiętam :/ Poszukaj może na allegro, albo w googlach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla jakich gier warto kupić PS2?? (nie mówcie mi że lepiej jest kupić konsolę nowej generacji bo ten temat już przerabiałem) chodzi mi przedewszystkim o takie na których jest możliwość grania we 2 jednocześnie przy jednej konsoli z różnych gatunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 14:12, player000 napisał:

dla jakich gier warto kupić PS2?? (nie mówcie mi że lepiej jest kupić konsolę nowej generacji
bo ten temat już przerabiałem) chodzi mi przedewszystkim o takie na których jest możliwość
grania we 2 jednocześnie przy jednej konsoli z różnych gatunków.


Z samochodówek polecam Gran Turismo 4 ewentualnie NFS''y, a jeśli lubisz bardziej ściganie ze zderzeniami to FlatOut2. Z FPS-ów na dwóch polecam KillZone. Z bijatyk oczywiście Tekken 5 i Soul Calibur III. Ze sportowych Pro Evolution Soccer 6 lub 2008. Na dwóch można także zagrać w GTA: SA jak ktoś lubi tego typu gry. Z gier jednoosobowych polecam Hitman: Blood Money, The Getaway: Black Monday, Resident Evil 4, Black, MGS3 itd. Jednym słowem mnóstwo jest fajnych gier. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre tryby co-op masz w: Twisted Metal Black, seriach TimeSplitters, Dynasty Warriors, Baldurs Gate Alliance, Contra, bijatyki (Tekken, Soul Calibur, Def Jam, Street Fighter, Virtua Fighter, Dead or Alive 2), Half Life, Quake 3, Unreal Tournament, praktycznie wszystkie sportowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem grać głównie w gry z coopem - tak myślełem przed zakupem konsoli. A prawda wygląda tak, że PS2 kupuje się dla japońskich erpegów, czyli zwłaszcza Final Fantasy. I samo to już jest wystarczającym argumentem przemawiającym za tą konsolką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 06:16, player000 napisał:

czy FF jest takie dobre?? obiło mi się o uszy ale nigdy się jakoś tym specjalnie nie
interesowałem.

Każdy kto chociaż raz zagrał w tą grę powie Ci że FF to mistrzostwo :D Fabuła, walki, wszystko w tej serii jest nieziemskie ;] Do tego grafika jest super, no i gra jest dłuuuuuuuga ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 06:16, player000 napisał:

czy FF jest takie dobre?? obiło mi się o uszy ale nigdy się jakoś tym specjalnie nie
interesowałem.

Musisz lubić japońskie RPG, inaczej Ci się nie spodoba. Sam byłem oczarowany grafiką, bo nie spodziewałem się ujrzeć takiej na poczciwej PS2, ale co do gry to się zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 06:16, player000 napisał:

czy FF jest takie dobre?? obiło mi się o uszy ale nigdy się jakoś tym specjalnie nie
interesowałem.

Powiem tak - grałem na PC w FF VII i mi się wcale nie podobało :/ Jednak kiedy kupiłem konsolę, to pomyślałem sobie "a co tam, najwyżej stracę te 40 kilka złotych" i kupiłem FF X. Gra mnie niesamowicie wciągnęła, jest naprawdę świetna. Później zaopatrzyłem się też w FF XII i w nią aktualnie gram. Mam zamiar jeszcze dorwać FF X-2, King Quest i Valkyrie Profile 2.
Co w tych jRPG jest najlepsze, to możliwość kreacji postaci. Ma się naprawdę szeerokie możliwości wyboru ścieżki rozwoju. Fabuła też jest niezgorsza, nie myślałem, że można wymyślić aż tak długie fabuły, które będą się trzymać kupy :)

Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to są najlepsze gry na ps2:

1.Final Fantasy XII.
2.Guitar Hero I - III.
3.LoTR trzecia era.
4.Black.
5.Gta liberty city/vice city stories.
5.Resident Evil 4.
6.Total Overdose.
7.Lego Star Wars I-II.
8.Devil May Cry.
9.Ratchet & Clank 1-3.
10.Jak 1-3.
To są gry które są dla mnie na pierwszym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować