Zaloguj się, aby obserwować  
pitirules

PS2 - Gry

370 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2008 o 21:40, Xsaw napisał:

Hmm,mam pytanie dotyczące Tekkena 5 bo kupiłem se ten bonusowy wygląd i nie wiem co muszę
wcisną aby go wybrać do gry.Wie ktoś co trza zrobić?


Przy wybieraniu postaci zamiast X''a wciśnij trójkąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 23:21, kulfonito napisał:

> Hmm,mam pytanie dotyczące Tekkena 5 bo kupiłem se ten bonusowy wygląd i nie wiem
co muszę
> wcisną aby go wybrać do gry.Wie ktoś co trza zrobić?

Przy wybieraniu postaci zamiast X''a wciśnij trójkąt :)


Dzięki,za odpowiedz a teraz mam inne pytanie jak odblokować Debil Jin''a?Bo rozumiem że to on jest ostatni nad losowym wyborem postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 21:47, Xsaw napisał:

Dzięki,za odpowiedz a teraz mam inne pytanie jak odblokować Debil Jin''a?Bo rozumiem
że to on jest ostatni nad losowym wyborem postaci?


Heh, już trzeci raz na to odpowiadam, ale dobrze: przejdź Galagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 23:22, Wintesun napisał:

> Dzięki,za odpowiedz a teraz mam inne pytanie jak odblokować Debil Jin''a?Bo rozumiem

> że to on jest ostatni nad losowym wyborem postaci?

Heh, już trzeci raz na to odpowiadam, ale dobrze: przejdź Galagę.


Galagę?Rozumiem że to ta gierka jak się loadinguje z tymi statkami taa?Ale jak dokładnie przejść bo zawsze sobie w nią gram ale zazwyczaj się kończy na tym ze te trzy duże statki uciekają,mój statek przechodzi w nadswietlną i loading tekkena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 12:56, Xsaw napisał:

Galagę?Rozumiem że to ta gierka jak się loadinguje z tymi statkami taa?Ale jak dokładnie
przejść bo zawsze sobie w nią gram ale zazwyczaj się kończy na tym ze te trzy duże statki
uciekają,mój statek przechodzi w nadswietlną i loading tekkena.


Tak, ale to tylko jedna z opcji, najłatwiejsza moim zdaniem, jeżeli przez to nie udało Ci się go odblokować musisz przejść każdą postacią Story mode albo rozegrać ileś tam walk... albo przejść Debil Within mode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 20:20, diablolod napisał:

Oplaca sie teraz ps2 kupic? W koncu jest to troche stara juz konsola, a co za tym idzie
grafa slaba itp...

Grafa słaba? Pograj sobie w God Of War...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 20:20, diablolod napisał:

Oplaca sie teraz ps2 kupic? W koncu jest to troche stara juz konsola, a co za tym idzie
grafa slaba itp...


Jeśli patrzysz tylko na grafikę to niestety jesteś powierzchowny...? Nie zastanawia Cię czy PS2 jest grywalne? Czy jest dużo gier? Zresztą spójrz na Wii jakoś wybitnie lepszej grafy nie ma od PS2 (no chyba, że się mylę), a konsola jest zaliczana do Next Genów... Ja osobiście powiem Ci, że warto chociażby dlatego, że konsola jest tańsza od PS3, Xboxa 360 czy od kompa, a i tak granie na niej sprawia dużą przyjemność ;). Co do gier dzisiaj wreszcie mi przysłali NBA 2k8 ;). Bardzo fajna gierka ;), polecam wszystkim fanom koszykówki posiadającym PS2 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi tylko o grafe, chodzi mi wlasnie o ogolna grywalnosc... Czesto slysze ze Xbox lepszy bo nowszy, lepsza grafa, lepsze gry, bla bla bla

No zobaczy sie... Ps2 Zamowiony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 20:21, Patryk Mogilno napisał:

> Oplaca sie teraz ps2 kupic? W koncu jest to troche stara juz konsola, a co za tym
idzie
> grafa slaba itp...
Grafa słaba? Pograj sobie w God Of War...


Tym bardziej w drugą część :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hejka, za ile zamówiłe, też chcę sobie kupić znajomy mówił że widział w Lądku za ok. 70 GBP?
ale przylatuje dopiero w październiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 17:12, hartmar napisał:

hejka, za ile zamówiłe, też chcę sobie kupić znajomy mówił że widział w Lądku za ok.
70 GBP?
ale przylatuje dopiero w październiku :(


Hmm...Slim za 540zl, troche duzo ale w zestawie 2 pady, 34 mb karta pamieci... no i konsolka jest przerobiona ( Juz widze te armie atakujacych mnie forumowiczow :PP

Zamowilem w srode razem z nowym kompem ale niestety komp juz jest (kurier a na ps''a jeszcze czekam (poczta ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo kupuje konsole PS2 i stad moje pytanie do Was :)
Jaka gre kupic na poczatek? Cena gdzies do 150 zl i wazne, zeby wciagala :)
Zeby bylo latwiej, powiem, ze uwielbiam gry akcji/platformowki/horrory, zas nie przepadam za strzelankami, sportowymi czy wyscigami. Zrobilem sobie liste najciekawszych tytulow, ale i tak nie wiem co wybrac :P
Oto ona:
RE IV
SH 1-3
God of War
Final Fantasy X
MGS?
Tekken?
Devil May Cry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem sobie liste najciekawszych tytulow,

Dnia 19.08.2008 o 18:35, michał26 napisał:

ale i tak nie wiem co wybrac :P
Oto ona:
RE IV
SH 1-3
God of War
Final Fantasy X
MGS?
Tekken?
Devil May Cry



God of War - klasyka playstation, świetna grafika
MGS - jeśli lubisz skradanie się, bardzo interesująca fabuła, ale trzeba angielski znać
Tekken - bijatyyka, doskonała na grę w dwie osoby
Devil May Cry - czyli rozwal jak najwięcej wrogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie.... mam tu pewien problem związany z kartą pamięci(64 mb) do sony play station2... otórz problem polega na tym że :
Kiedy uruchamiam grę taką jak God of War czy God of War 2 to jeśli w grze doje do momentu gdzie się zapisuje, po prostu wyskakuje mi saving error czy jakoś tak ale ale gdy włączam grę taką jak .np Fifa 07 czy Battlefield modern combat 2 albo Dragon bal jakiś tam to normalnie zapisuje .... nie wiem co jest grane POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować