KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Boże ludzie nie wrzucajcie tu tego.
Nie ma nic piękniejszego w zakresie elektronicznej rozrywki jak rozpakowywanie nowego sprzętu czy, jak w tym przypadku, odkrywania całego świata na własną rękę. Dostrzegać i znajdować samochody o których nie miało się pojęcia, że będą uwzględnione w grze, mini-gierki, świat i cała reszta. Nie wiem jak możecie przeglądać te wszystkie okropne przeciekowe-linki, toż to psuje największy z atutów nowej gry - zaskoczenie nowościami. Nie wyobrażam sobie abym widział i rozpoznawał wszelakie rozumiane otoczenie jeszcze przed premierą i przed tym jak sam zasiądę przed konsolą. Eksploracja to najpiękniejsza rzecz w całej serii gta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 20:17, Accid napisał:

Wiedzieć o grze wszystko zanim ta ujrzy światło dzienne- paranoja XXI wieku w świecie
gamingu?


Oglądając parę, krótkich filmików nie dowiesz się wszystkiego. Buląc ponad 200zł za grę większość chce wiedzieć jakiej jakości ma się spodziewać. Można przynajmniej looknąć czy R* nie wciskał kitu odnośnie chociażby grafiki. Poza tym nikt nie zmusza Cię do oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rockstar nigdy nie zrobił czegoś niepewnego, co wyszło spod szyldu GTA (Liberty I Vice-City Stories''y odpadają). Narzuca się WIEDZĘ, jaką ktoś czerpie z takiego filmiku. Choćby fakt, że gta v bd miało miejsce w Los Santos- to już jest spoiler, a notorycznie widzi się tematy/posty/filmiki/artykuły z LS w tytule. To tylko przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 21:16, Accid napisał:

Rockstar nigdy nie zrobił czegoś niepewnego, co wyszło spod szyldu GTA


Heh, i tak samo myślałem o Blizzardzie jak zamawiałem Diablo III. Po wtopie jaką zaliczyłem za 200zł, nigdy już nie zamówię preordera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 21:16, Accid napisał:

Choćby
fakt, że gta v bd miało miejsce w Los Santos- to już jest spoiler, a notorycznie widzi
się tematy/posty/filmiki/artykuły z LS w tytule. To tylko przykład.

Miejsce akcji jest spoilerem? W takim wypadku musisz czytać/grać/oglądać wszystko na oślep, skoro podstawowe informacje są spoilerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzuca się WIEDZĘ, jaką ktoś czerpie z takiego filmiku. Choćby

Dnia 12.09.2013 o 21:16, Accid napisał:

fakt, że gta v bd miało miejsce w Los Santos- to już jest spoiler, a notorycznie widzi
się tematy/posty/filmiki/artykuły z LS w tytule. To tylko przykład.


Chyba trochę przesadziłeś. Idąc Twoim tokiem myślenia każda nawet podstawowa informacja to spoiler. Rozumiem, ze kiedy dostajesz grę do ręki to nie czytasz nawet tego co znajduję się na odwrocie pudełka do momentu ukończenia gry? A już zupełnie poważnie to nie ma co przesadzać. Jak dla mnie pokazanie grafiki czy mechaniki to nie spoiler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie i jeszcze raz nie.

Po namyśle jednak nie wierzę, że fizyka w piątce mogłaby być gorsza niż w IV. To po prostu niemożliwe, bo ta seria nigdy nie zrobiła kroku w tył, a to byłby ogromny. R* nie jest zdolny do takich rzeczy. Poprawili wszystko, pewnie i fizyka będzie lepsza niż w GTA IV, ale nie może być gorsza.

Co zatem z tymi wszystkim materiałami gameplay, które kto miał, to miał okazję zobaczyć?
Po pierwsze, jak zauważyliście w rozbijanym aucie nie ma kierowcy i to nie może być bug, a raczej wygląda to dzięki temu na jakiś materiał z testów (pomijając, że w piątce może być opcja zapięcia pasów i przez szybę nie wypadniemy, ktoś pisał też o utwardzeniu karoserii, ale czytałem też, że po prostu auta mają niszczyć się zdecydowanie wolniej).
Po drugie co do braku kolizji z przechodniami to kolejny absurd i niemożliwe jest by w nowym GTA nie można było zwyczajnie wejść w przechodnia. Żarty.
To samo dotyczy filmiku, w którym Franklin wypada z samochodu i odbija się od drzwi po czym za sekundę się zatrzymuje - wyskok z jadącego auta wyglądał już lepiej w GTA: San Andreas :D

To po prostu niemożliwe, nie wierzę, że tak mogliby skopać grę. Według mnie to jakieś materiały nagrane przez kogoś kto testował GTA V w czasie tworzenia i t owe wczesnym stadium, gdzie były testowane przeróżne możliwości. Gra jest w złocie. Nie ma tu miejsca na bugi a''la niewidzialne ściany czy brak kierowcy w samochodzie.

Jeżeli jakimś cudem to byłaby prawda i fizyka jest gorsza niż w poprzedniej części to GTA (a może bardziej Rockstar) dużo straci. W każdym razie odrzucam tę myśl i wierzę, że dostaniemy porządną produkcje a materiały, które wyciekły to takie pół-fejki, bo pochodzą oczywiście z gry, ale nie z ukończonej.

Z resztą wszystko się okaże za 5 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób zamawiających z brytyjskiego Amazona - Czy GTA V zostało już do was wysłane/zostanie prawdopodobnie jutro, czy dopiero po weekendzie? Nigdy tam nie zamawiałem, także nie wiem jaką mają politykę co do pre-orderów, a chciałbym wiedzieć czy zamówienie gry jutro coś zmieni, czy mogę zrobić to w weekend. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem filmiki, mogę spać spokojnie i czekać aż przyjdzie czas gdy kupię GTA V ;) Są zniszczenia czyli jest bardzo dobrze;) Więcej filmików już nie obejrzę, co trzeba to już wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się