Zaloguj się, aby obserwować  
Skate_Czarodzej

Black Eyed Peas - Co myślicie o tym zespole?

78 postów w tym temacie

Przyznam że jak na początku usłyszałem ich kawałek where is the love to byłem pod wrażeniem. Zespół ten prezentował coś nowego, nie potrafię nawet tego opisać. Jednak z czasem nawet nie wiem dlaczego ich piosenki zaczęły mnie nudzić i teraz już słucham O.S.T.R-a ;) <----- to jest dopiero muza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia plyta to porazka i to straszna, numery (zwlaszcza ostatni singiel "Pump it") brzmia jakby je zrobili w eJayu w 10 minut, tekst w wyzej wspomnianym singlu stoi na podobnym poziomie, ogolnie kiedys spox (np. numer "Weekends") a teraz straszna kiszka :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zespół ogulnie fajny, chociaż ostatnio wypuszczają słabsze kawałki. Najlepsze to "Where is the love" i "Don''t funk with my hurt" (chyba tak się pisze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 09:48, Czarodzej napisał:

Te wydane ostatnio kawałki, są cienkie :P. Gdyby je porównać ze starszymi ehh... :D

Czy ja wiem, z ostatnich podoba mi się My humps. A sam zespół fajnie łączy różne rodzaje muzyki. Miło posłuchać ich od czasu do czasu. Do tego całkiem atrakcyjna wokalistka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 09:52, paweusz napisał:

> Te wydane ostatnio kawałki, są cienkie :P. Gdyby je porównać ze starszymi ehh... :D
Czy ja wiem, z ostatnich podoba mi się My humps. A sam zespół fajnie łączy różne rodzaje muzyki.
Miło posłuchać ich od czasu do czasu. Do tego całkiem atrakcyjna wokalistka ;)



No tak...nie wszystkie są do kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 13:30, SmoQ napisał:

Ostatnia plyta to porazka i to straszna, numery (zwlaszcza ostatni singiel "Pump it") brzmia
jakby je zrobili w eJayu w 10 minut, tekst w wyzej wspomnianym singlu stoi na podobnym poziomie,


Widać że nie oglądałeś Pulp Fiction - podkład w "Pump It" to temat z czołówki tego filmu ("Misirlou"). Kiczem miał zalatywać z założenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 10:31, W3 napisał:

Widać że nie oglądałeś Pulp Fiction - podkład w "Pump It" to temat z czołówki tego filmu ("Misirlou").
Kiczem miał zalatywać z założenia ;)


Ogladalem ten film i to nie raz, i akurat ten motyw jest swietny, ale BEP poszlo na straszna latwizne, mowiac jasniej zerzneli po prostu podklad od innego wykonawcy , nie zmieniam zdania i twierdze ze Monkey Buisness jest straszna kaszana a BEP ciagnie w dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 10:54, Green Phoenix napisał:

BEP jest w deche, kupiłem se ich dwie płytki i nie żałuje ^_^ Jo a szczegulnie Ferbie
roX :D



Chyba FERGIE :> to moze przesluchaj sobie jeszcze stare plyty :] tam chlopaki robili o wiele lepsza muze, w ogole w/g mnie od kiedy w zespole pojawila sie Fergie to BEP blizej do popowego shitu niz rapu, a od tego zaczynali i szkoda ze zmienili kurs na pop :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 11:02, SmoQ napisał:

Chyba FERGIE :> to moze przesluchaj sobie jeszcze stare plyty :] tam chlopaki robili o wiele
lepsza muze, w ogole w/g mnie od kiedy w zespole pojawila sie Fergie to BEP blizej do popowego
shitu niz rapu, a od tego zaczynali i szkoda ze zmienili kurs na pop :/


Ups, ale wpadka, to sie wytnie :P Fergie Fergie :P Znam ich muze z dawnych lat i mi nadal leży ta nowa bardziej oO No co ty, popowy shit to robi tylko jedna osoba pani B.S. Z tym że Fergie w porównaniu do niej wygląda jak bogini ''w bikini" :P ~_^ Taka jest moja opinia 8-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 11:11, Green Phoenix napisał:

oO No co ty, popowy shit to robi tylko jedna osoba pani B.S. Z tym że Fergie
w porównaniu do niej wygląda jak bogini ''w bikini" :P ~_^ Taka jest moja opinia 8-]


No z tym sie zgodze :] trzeba przyznac ze Fergie sie dobrze zakonserwowala :D jak to okreslil moj kumpel :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry zespoł, świetna piosenka "Where is the love", wpadające w ucho "Let`s get retored" i niesamowite słowa "She`s got me spending" w "Mu chumps". Słucham z przyjemnością i bez nudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Zaspół bardzo ciekawy, puki Fergie do niego nie dołączyła był przeciętny... Fergi mozna nazwać stylistką zespołu ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować